Już dziś premiera Moving Out 2. Sprawdź gdzie kupić kooperacyjną grę najtaniej

Łowcy, nadeszła premiera Moving Out 2. Kooperacyjna gra przeprowadzkowa trafiła dzisiaj na rynek i możecie ją ograć na każdej „dużej” platformie. Posiadacze konsol Sony, którzy subskrybują PlayStation Plus Extra mogą dostać swoją kopię bez żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy na mini-przegląd najlepszych promocji na Moving Out 2.

Promocje na Moving Out 2 na PS4 i PS5

Cena Moving Out 2 na konsole PlayStation zaczyna się od 109,78 zł w przypadku wydania cyfrowego oraz od 139 zł, jeśli interesuje Was pudełko.

Na cyfrowej wersji Moving Out 2 zaoszczędzicie blisko 20 zł wykorzystując giftcard 100 PLN z jednej z poniższych ofert. Tym samym odsyłamy do naszego poradnika jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store.

Moving Out 2 jest dostępne w PlayStation Extra

Przypominamy, że Moving Out 2 trafiło już do PlayStation Plus Extra oraz Premium. Abonenci obu usług mogą sprawdzić pełną wersję gry bez dodatkowych kosztów. Jeśli jeszcze nie aktywowaliście subskrypcji Sony, możecie to zrobić z poziomu PS Store:

  • PS+ Extra: 1 miesiąc – 58,00 zł / 3 miesiące – 165,00 zł / 12 miesięcy – 400,00 zł
  • PS+ Premium: 1 miesiąc – 70,00 zł / 3 miesiące – 200,00 zł / 12 miesięcy – 480,00 zł

Do zakupu rekomendujemy wykorzystać doładowania 100 PLN do PSN, które znajdziecie w zestawieniu ofert powyżej. Dzięki nim obniżycie znacząco cenę abonamentu.

Preorder Moving Out 2 na konsole Xbox

Cena Moving Out 2 w pudełkowym wydaniu na konsole Xbox jest wręcz identyczna jak na sprzęcie konkurencji. Pudełko kupicie od 148 zł, natomiast „cyfrę” za 131,81 zł.

Moving Out 2 kupicie taniej w Xbox Store dzięki doładowaniu 100 PLN. Poniżej umieściliśmy najlepsze promocje na giftcardy, które aktywujecie korzystając z naszego poradnika.

Cena Moving Out 2 na Nintendo Switch

Posiadacze Nintendo Switch kupią pudełkowe Moving Out 2 w cenie 179 zł, co wyróżnia się na tle pozostałych konsol. Na szczęście cyfrowe wydanie jest dostępne kilkadziesiąt złotych taniej.

Używając doładowania 120 PLN do Nintendo eShop obniżycie cenę Moving Out 2 na Switchu do 132,99 zł:

Promocje na Moving Out 2 na PC

Pecetowe wydanie Moving Out 2 jest dostępne wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. Cena klucza Steam zaczyna się od 97,51 zł. Wszystkie najlepsze promocje znajdziecie w zestawieniu poniżej.

Zagraj w Moving Out 2 za darmo dzięki wersji demonstracyjnej

Na komputerach osobistych oraz na Nintendo Switch dostępna jest wersja demonstracyjna, dzięki której możecie przetestować Moving Out 2 za darmo.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.