X

«

»

Homefront: The Revolution – Przegląd ofert przedpremierowych

HomefrontW przyszłym tygodniu czeka nas premiera Homefront: The Revolution – kontynuacji Homefront, gry FPS z 2011 roku. Produkcja ta skupia się na fikcyjnym konflikcie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Koreą Północną, a gracze będą mieli okazję wcieli się w członka ruchu oporu. Rozgrywka łączy elementy typowej strzelaniny pierwszoosobowej z działaniami partyzanckimi – nie zabraknie więc cichej eliminacji wrogów i rekrutowania sojuszników. The Revolution, w przeciwieństwie do poprzedniej części, zaoferuje otwarty świat, dzięki czemu każde z zadań będziemy mogli wykonać na różne sposoby. 

Homefront: The Revolution zadebiutuje w Polsce 20 maja i trafi na trzy platformy – PC, PlayStation 4 i Xbox One.

PC – wersja cyfrowa

Jeśli chodzi o cenę cyfrowej wersji gry, to najtaniej znajdziecie je w sklepie Konsoleigry.pl, gdzie kosztuje ona 134,99 zł. Grę otrzymacie w formie klucza Steam w dniu premiery. 

PC – wydanie pudełkowe

Osoby zainteresowane fizycznym egzemplarzem gry Homefront: The Revolution powinny rzucić okiem na propozycję sklepu Agito.pl, gdzie produkcja ta kosztuje 134,99 zł, a wysyłka jest darmowa.

Alternatywą może być zakup w Mediaexpert.pl135 zł, również z darmową dostawą lub możliwością odbioru w jednym z salonów tej sieci.

PlayStation 4 / Xbox One

Wydanie w wersji na konsole znajdziecie najtaniej w Agito.pl, gdzie kosztuje ono 214 zł, a wysyłka jest darmowa (PlayStation 4 / Xbox One). Nie jest to jednak jedyna warta uwagi oferta.

Podobne propozycje cenowe przygotowały też popularne elektromarkety. Grę za 215 zł możecie kupić w sklepach Mediaexpert.pl (PlayStation 4 / Xbox One), Electro.pl (PlayStation 4 / Xbox One) oraz Avans.pl (PlayStation 4 / Xbox One). W każdym z tych sklepów możecie liczyć na darmową dostawę. 

 • Czy taki kinguin albo g2a po premierze będą mieli ten pakiecik dodawany do preordera w ofercie?:)

 • Udanego ratowania Stanów Zjednoczonych…Obyście dobrze się bawili, a opowieść z którą przyjdzie wam się zapoznać będzie nieźle zbudowanym scenariuszem.

 • Troubleclick

  Beta była tragiczna. Poczekam.

 • Mam mieszane uczucia po becie ale chyba się skuszę…

 • Oby kampania była dłuższa niż w „jedynce”, bo tryb single krótszy niż w CoDach to już lekkie przegięcie 😉

 • Llewelyn_MT

  Na IGN gra dostała 5/10, czyli w ich skali 6 do 10 nawet się nie mieści.

  Jimquisition: 1/10 – niegrywalna