X

«

»

Gran Turismo Sport – Przegląd ofert przedpremierowych
Playstation 4

Gran Turismo Sport – Przegląd ofert przedpremierowych

Druga połowa roku zapowiada się naprawdę dobrze dla fanów wyścigów. Na rynek trafiło już Project Cars 2 oraz Forza Motorsport 7, a już wkrótce do tego grona dołączy Gran Turismo Sport, kolejna odsłona flagowej serii od lat kojarzonej z konsolami PlayStation. W grze znajdzie się ponad 140 pojazdów oraz 19 tras w różnych lokacjach, zaś nowicjuszy powinien zadowolić fakt, że w produkcji tej pojawią się pewne opcjonalne ułatwienia. Pozwolą one na cieszenie się grą nawet osobom, które wcześnie nie miały doświadczeń z tego typu produkcjami. Produkcja zaoferuje tryb jednoosobowy, który nauczy nas podstaw jazdy, możliwość ścigania się z SI oraz potyczki wieloosobowe, które mają stanowić tutaj danie główne. Nie zabraknie również trybu fotograficznego, dzięki któremu możliwe będzie wykonywanie efektownych zrzutów ekranu.

Gran Turismo Sport zadebiutuje 18 października. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Wersje cyfrowe

PlayStation 4 – wersja cyfrowa

Grę kupicie w PlayStation Store w cenie 249 zł. Do zamówień przedpremierowych edycji cyfrowej otrzymacie również trzy dodatki: pakiet kredytów, pakiet samochodów bezpieczeństwa oraz dynamiczny motyw dla konsoli PlayStation 4.

PlayStation 4 – wersja cyfrowa Deluxe

Również w PlayStation Store znajdziecie bogatą edycję Deluxe w cenie 294 zł. Wydanie to zawiera 2 miliony kredytów, chromowany kask wyścigowy, pakiet barw i naklejek, a także 12 dodatkowych pojazdów do wykorzystania w grze. 

Wydania pudełkowe

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Najniższą cenę wydania pudełkowego znajdziecie w brytyjskim Base.com, gdzie kosztuje ono 45,85 GBP (ok. 218,40 zł), zaś koszt wysyłki do Polski to 1,49 GBP (około 7 zł). Ostatecznie zapłacicie około 225 zł

Jeśli chodzi o sklepy z Polski to najlepszą ofertę przygotowało Muve.pl oraz Sklep.gry-online.pl. W obu zapłacicie 234,90 zł – w tym pierwszym przypadku z darmową dostawą do Paczkomatów, zaś w drugim – do kiosków Ruchu. 

W elektromarketach, takich jak Electro.pl i Mediaexpert.pl zapłacicie nieco więcej, bo 247,90 zł z darmową przesyłką kurierem. 

PlayStation 4 – Edycja Specjalna

Edycja specjalna gry zawiera steelbook oraz pakiet cyfrowych dodatków: 6 samochodów, naklejki na samochód, 1,5 miliona kredytów, 60 awatarów na PS4 i chromowany kask wyścigowy.

Wydanie to kupicie najtaniej w Electro.pl i Neo24.pl, gdzie kosztuje ono 297,99 zł z darmową przesyłką kurierem.

Minimalnie więcej, bo 299 zł zapłacicie w Medieaxpert.pl, zaś 299,99 zł w Neonet.pl – w obu sklepach również z bezpłatną przesyłką kurierską. 

Możecie również skorzystać z propozycji Mediamarkt.pl i Saturn.pl299 zł z odbiorem osobistym od 0 do 3 zł (w zależności od dostępności) lub wysyłką od 7,99 zł

PlayStation 4 – Edycja kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska gry zawiera: model Mercedes Benz AMG GT w skali 1:43, książkę APEX w formacie A4 oraz zawartość cyfrową – 18 samochodów, 2,5 miliona kredytów, 60 awatarów na PlayStation 4, naklejki na samochód i chromowany kask wyścigowy. 

gran turismo sport - edycja kolekcjonerska

Najbogatsze wydanie Gran Turismo Sport kupicie w sklepach Electro.pl i Neo24.pl w cenie 448,99 zł z darmową przesyłką kurierską. 

W Mediaexpert.pl zapłacicie 459 zł, również z bezpłatną dostawą kurierem. Taką samą cenę znajdziecie też w X-kom.pl z darmowym odbiorem osobistym. Koszty wysyłki rozpoczynają się od 7,99 zł.

 • niezła cena XD

 • Dlaczego nie podaliście linka i ceny na muve z wersja PL za 248,90 zł tylko tą tańszą z wersją ENG ?

 • Bili

  Pierwszy powód żebym kupił PS4Pro…tzn. w ogóle PS4.

 • Bili

  Po tym co zobaczyłem w Forzy 7 (a jestem fanem Forzy) to pokładam nadzieję w GTS, że będzie to jednak gra głównie o samochodach a nie o skrzynkach, kredytach, kartach itp…

  • Tylko trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy te skrzynki,modyfikacje i stroje itp. są Ci do czegokolwiek potrzebne? Przejechałem na razie ok. 50 wyścigów w FM07 i tych ulepszaczy użyłem ze 3 razy. Nic nie kupowałem. Żetony są od bodajże pięciu części do tyłu (licząc Horizon) i też nigdy ich nie kupiłem. Wszystko można zdobyć i osiągnąć normalną jazdą..A że tej jest na setki godzin nawet nie wliczając w to multi to chyba pisać nie muszę 🙂 W każdej części wprowadzają jakieś innowacje, te akurat nie są trafione i mam nadzieję, że w kolejnej części lub jakiejś większej aktualizacji znikną.

  • Marcin Szwarc

   Nie słuchaj fanbojów.

 • Szkoda że gra nie posiada normalnego trybu kariery, tylko tryb szkolenia :/

  • Bili

   W zasadzie każdy poważny simracer (lub simcade racer w tym przypadku) nie bierze pod uwagę trybu kariery ALE powiem szczerze, że kariera w tego rodzaju grach stanowi dla mnie bardzo atrakcyjny element i faktycznie, jesli jest tak jak mówisz to wielka szkoda (rany ale długie zdanie rypłem)

  • oprócz trybu szkolenia są jeszcze dwa inne tryby w singlu inne niż szybka gra, w jednej jest masa wyścigów a w drugim trenowanie danego toru. jakby nie patrzeć lepiej niż np w assetto corsa.

 • Czekam na GT 7 ten Sport niezbyt jak dla mnie będzie udany

 • Marcin Szwarc

  Sprzedam nówkę w folii za 230 zl, kurier gratis od ręki.