X

«

»

Gears of War 4 – Przegląd ofert przedpremierowych
PCXbox One

Gears of War 4 – Przegląd ofert przedpremierowych

Już za niecały tydzień czeka nas premiera kolejnej odsłony serii Gears of War, w której tym razem wcielimy się w innych bohaterów i zmierzymy się z nowym zagrożeniem. Powracają jednak znane i sprawdzone rozwiązania gameplayowe – nie zabraknie więc osłon, aktywnego przeładowywania i kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Pojawi się także tryb Hordy i tradycyjny multiplayer.

Gears of War 4 dostępne będzie na pecetach z systemem Windows 10 i konsoli Xbox One. Gra wspiera Xbox Play Anywhere, dzięki czemu kupując wersję cyfrową otrzymacie ją od razu na obie platformy. Premiera już 11 października.

PC / Xbox One – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowego wydania gry znajdziecie w Cdkeys.com, gdzie gra kosztuje 53,99 euro (zakup w tej walucie jest korzystniejszy – możecie ją zmienić w prawym górnym rogu strony), a dodatkowo możecie skorzystać z kodu rabatowego z FB sklepu, obniżającego cenę o 5%. Zapłacicie więc około 221 zł

Możecie też skorzystać z oficjalnego sklepu Microsoftu: gra kosztuje tu 239,99 zł

W obu przypadkach otrzymacie grę w wersji na obie platformy – Windows 10 i Xbox One.

PC / Xbox One – Ultimate Edition

W sprzedaży dostępne jest też wydanie Ultimate Edition, które zawiera przepustkę sezonową i wcześniejszy dostęp do gry (już od 7 października). Wydanie to dostępne jest w najkorzystniejszej cenie w sklepie Microsoftu, gdzie kosztuje 359,99 zł

Dzięki Xbox Play Anywhere, grę w wersji na obie platformy – Windows 10 i Xbox One.

Xbox One – wydanie pudełkowe

Najkorzystniejszą ofertę zakupu wydania pudełkowego znajdziecie w brytyjskim Base.com. Gra kosztuje tutaj £39,49, zaś koszt wysyłki do Polski to £1,79. Łącznie zapłacicie więc około 202 zł.

Podobną ofertę przygotowało Zavvi.com£39,99 i wysyłka za £1,99, a więc około 203,30 zł oraz Amazon.co.uk £40 i £2,80 za transport – około 207 zł.

Jeżeli zależy Wam na szybszej wysyłce, to możecie skorzystać np. z propozycji oficjalnego sklepu Microsoftu, gdzie gra kosztuje 239 zł, a wysyłka jest darmowa. Przypominamy też o promocji, w której za zakup wybranych gier (m.in. ReCore, Forza Horizon 3 i właśnie Gears of War 4) otrzymuje się voucher na 45 zł zniżki. 

Inne warte uwagi propozycje to:

Mediaexpert.pl – 239 zł i darmowa wysyłka
Electro.pl – 239 zł i darmowa wysyłka
Neo24.pl – 239 zł i darmowa wysyłka

Xbox One – Ultimate Edition

Wydanie Ultimate Edition dostępne jest w najkorzystniejszej cenie w oficjalnym sklepie Microsoftu, gdzie kosztuje 359 zł, zaś wysyłka jest darmowa. Również tutaj otrzymacie voucher na 45 zł.

Inne warte uwagi propozycje to:

Avans.pl – 359,99 zł i darmowa wysyłka
Electro.pl – 359,99 zł i darmowa wysyłka
Empik.pl – 369,99 zł i darmowa wysyłka

 • Dorwałem klucz Nvidii za 79zł, mam nadzieję, że gra będzie chociaż tyle warta.

  • David M

   znając MS, to spieprzą optymalizację wciskajac na siłe Dx12. Po kilku łatkach pewnie będzie sie dalo bez większych zgrzytów zagrać. Chocaz może nas tym razem pozytywnie zaskoczą.

   • Martin2603

    Zrób research synu potem gadaj, GoW4 na PC to jedna z najlepszych konwersji na PC ostatnich lat.

    • David M

     ok

  • Dzioobasek

   gdzie tak tanio oddawali ? 🙂

 • Są już pierwsze wrażenia odnośnie optymalizacji (DF) podobno w sferze multi jest to nie tylko najlepsza konwersja na UWP ale jeden z najlepszych PC-owych portów w ogóle na przestrzeni ostatnich lat. Nastawia optymistycznie, może warto choćby żeby wytrzeć konsoluchami podłogę w multi 🙂

  • amityxd

   Przeciez tylko co-op ma być cross-play. Multi będzie osobno.