Pre-order Destiny 2: LightFall

Premiera Destiny 2 Lightfall już za nami. Cena i dostępność wersji na PC oraz konsole PlayStation i Xbox

Premiera Destiny 2: Lightfall już za nami! Najnowsze rozszerzenie do gry zadebiutowało 28 lutego 2023 roku. Dodatek skupia się na oblężonym mieście na Neptunie. Oprócz neonowej metropolii, w DLC pojawią się także nowe podklasy oraz legendarny tryb Upadek Światła. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mały przegląd ofert 🙂

Najnowszy dodatek do gry dostępny jest jedynie w edycji cyfrowej. Cena Destiny 2: Lightfall na konsole PlayStation i Xbox Series wynosi ok. 219 zł. Wersja PC Destiny 2: Lightfall (klucz Steam) możecie zakupić tanio w sklepie Instant Gaming. Cyfrowe wydanie gry kosztuje 159,80 zł.

Aktualizacja #3

Premiera dodatku już za nami. Tytuł zadebiutował na Steam dokładnie o godzinie 19:00. Z tej okazji zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Promocje na Destiny 2: Lightfall w polskich sklepach

Preorder Destiny 2: Upadek Światła dostępny jest wyłącznie w wersji cyfrowej. Niestety, podobnie jak w przypadku poprzednich dodatków, nie zdecydowano się na udostępnienie kolekcjonerskich wydań fizycznych.

Pre-order Destiny 2: Lightfall tanio na PS4 i PS5

Pre-order Destiny 2: Lightfall na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 dostępny jest wyłącznie w wersji cyfrowej w PS Store:

Na zakupach w PS Store możecie dodatkowo zaoszczędzić wykorzystując karty podarunkowe PSN:


Promocje na Destiny 2: Lightfall na Xbox One Xbox Series X|S

Cena pre-orderu Destiny 2: Lightfall na konsole Xbox One i Xbox Series X|S zaczyna się od 219 zł. W tym wypadku również mamy dostępną wyłącznie wersję cyfrową:


Tani klucz Steam Destiny 2: Lightfall

W przypadku wersji na PC mamy nieco większy wybór sklepów. Pre-order Destiny 2: Lightfall (klucz Steam) dostępny jest już od 159,96 zł w Kinguinie. Wydanie dodatku Lightfall z Annual Pass kosztuje 312,32 zł.


Bonusy dołączane do pre-orderów Destiny 2: Lightfall

Osoby, które zdecydują się na zakup Destiny 2: Lightfall w pre-orderze otrzymają dodatkowe bonusy:

Wersja standardowa:

 • Egzotyczna obudowa Ducha z Neptuna,
 • Legendarny emblemat,

Wersja Destiny 2: Lightfall + Annual Pass:

 • Bonusy z wersji standardowej,
 • Egzotyczna broń z Upadku Światła,
 • Egzotyczna emotka,

Wymagania sprzętowe Destiny 2: Upadek Światła na PC

Na platformie Steam dostępne są już wymagania sprzętowe najnowszego dodatku do gry Bungie.

Wymagania minimalne

 • Procesor: Intel Core i3 3250 3.5 GHz / Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
 • Miejsce na dysku: 105 GB

Wymagania zalecane:

 • Procesor: Intel Core i5 2400 3.4 GHz / i5 7400 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB / GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB Memory 8 GB RAM
 • Miejsce na dysku: 105 GB

Wszystko, co wiemy o Destiny 2: Upadek Światła

Lightfall to już siódme rozszerzenie do Destiny 2, które dostępne jest aktualnie w modelu F2P. Dodatek wprowadza do popularnej strzelanki od Bungie nową lokację – usytuowane na Neptunie miasto Neomuna. Ta mieniąca się światłami neonów metropolia została oblężona przez siły Świadka.

Standardowo, DLC zagwarantuje graczom podniesienie maksymalnego poziomu rozwoju postaci. W ramach dodatku w grze pojawią się nowe bronie, pancerze oraz lokacje. Największą zmianą w mechanice rozgrywki będzie dodanie trzech, niedostępnych wcześniej, podklas: Architekta, Tyrana i Threadrunnera. Mimo że wszystkie oparte są o moc pozwalającą wyrywać nici z kanwy rzeczywistości, to każda z nich zaoferuje odmienny zestaw umiejętności.

W grze pojawi się też nowy tryb rozgrywki, którym będzie tytułowy Upadek Światła. Całą zawartość dodatku Destiny 2: Lightfall można ukończyć samodzielnie lub w trybie kooperacji ze znajomymi.

Premiera Destiny 2: Lightfall została zaplanowana na 28 lutego 2023 roku.

Czy Destiny 2 Lightfall to ostatnie DLC do D2?

Dla wszystkich fanów Destiny, którzy obawiają się, że Lightfall to ostatnie rozszerzenie, mamy dobrą wiadomość. Bungie ma w planach jeszcze jedno duże DLC – The Final Shape, które ma być zakończeniem sagi światła i ciemności, która wystartowała wraz z Destiny 2. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale spotkać można się z informacjami, że zostanie on wydany na początku 2024 r.


Łowcy, jesteście fanami Destiny 2? Regularnie kupujecie nowe dodatki do strzelanki Bungie? A może wypadliście z obiegu i po usunięciu przez twórców starej zawartości, nie planujecie powrotu? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.