Promocja na Nintendo Switch OLED Model
  Polecamy

Gdzie zamówić Nintendo Switch OLED model tanio - oferty polskich sklepów na pre-order nowego Switcha (akt.)

Wraz z początkiem lipca Big N zaprezentowało kolejną rewizję Pstryczka – Nintendo Switch OLED model. Ponieważ wielu graczy wahało się z zakupem handhelda Japończyków ze względu na domniemaną, rychłą premierę Nintendo Switch Pro, co niestety okazało się być wyłącznie plotką, a gracze coraz częściej dopytują czy można już zamawiać oraz jaka będzie polska cena Nintendo Switch OLED model?… postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom fanów Nintendo i przygotować artykuł poświęcony przedsprzedaży tegorocznego modelu Switcha – premiera Nintendo Switch (OLED model) będzie miała miejsce 8 października, wraz z premierą gry Metroid Dread.

Aktualna dostępność oledowego Nintendo Switch w polskich sklepach:

Więcej pre-orderów na następce Nintendo Switch V2 (2019) znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Aktualizacja 16

Zaktualizowaliśmy ceny i dostępność konsol NS OLED.

Gdzie zakupić najtaniej pre-ordery Nintendo Switch OLED model

Dostępność Nintendo Switch (OLED model) w polskich sklepach:

Darmowa dostawa kurierem.


Unboxing Nintendo Switch OLED Model

W serwisie YouTube pojawił się pierwsze unboxingi najnowszej odsłony Pstryczka. Miłego oglądania.


Jakie usprawnienia wprowadzono w NS OLED

Tym co odróżnia najnowszą rewizję Nintendo Switch od Nintendo Switch V2 (2019) jest przede wszystkim zastosowanie w konsoli o wiele lepszego wyświetlacza. Ekran nie tylko będzie większy – ma mieć aż 7-cali, ale również wykonany zostanie w technologii OLED. Zastąpienie LCD przez OLED powinno przełożyć się na lepsze odwzorowanie czerni oraz ciut dłuższą pracę na baterii, chociaż ta ma oferować identyczną pojemność jak w modelu z 2019 r. Niestety maksymalna rozdzielczość obsługiwana przez wyświetlacz nadal będzie wynosić tylko 720p (1280×720 pikseli). Dodatkowo oledowy Switch ma zapewniać bardziej satysfakcjonujący dźwięk (inny model głośniczka) i większą stabilność w trybie table-top. Graczy powinno również ucieszyć poszerzenie pamięci handheldu, która w NS OLED wzrosła z 32 GB do 64 GB oraz dodanie do docku konsoli portu LAN 🙂

Niestety tegoroczny model konsoli nie zaoferuje nowości jakie według pogłosek miał zapewnić Nintendo Switch Pro (4K w docku, DLSS) – wydajność Nintendo Switch (OLED model) oraz NS V2 (2019) powinna być zbliżona.


Dlaczego Nintendo Switch 2021 jest tak drogi?

Według portalu Bloomberg, na chwilę obecną koszt wyprodukowania Nintendo Switch model OLED wynosi około $10 więcej niż Switcha z 2019 r. Oznacza to, że zwiększenie ceny Pstryczka o 50 dolarów przełoży się na spory zysk dla japońskiem korporacji.

Informatorzy Bloomberga donoszą, że oledowy ekran kosztuje firmę od $3 do $5 za sztukę, zaś rozszerzenie pamięci z 32 GB do 64 GB pochłonie około $3,5. Do powyższego rachunku należy jeszcze doliczyć „nowe” głośniki, nowy projekt obudowy handheldu oraz zmiany wprowadzone w docu konsoli, m.in. wprowadzenie portu Ethernet.

Rzecz jasna problemy produkcyjne oraz logistyczne związane z COVID-19 mogą lekko podwyższać ceny użytych w NS 2021 komponentów, niemniej jednak trudno nie odnieść wrażenia, że Nintendo bada rynek pod kątem tego ile gracze są w stanie zapłacić za „nowość”. Skoro NS V2 (2019) świetnie się sprzedaje, a grupa docelowa nadal nie została nasycona, czemu OLED model miałby nie powtórzyć sukcesu poprzednika? 🙂


Galeria zdjęć oledowego modelu Nintendo Switch


Najlepsze promocje na Nintendo Switch Lite

Tegoroczna rewizja handheldu Big N ma zastąpić Switcha V2 (2019), niemniej jednak mają to być jedyne przetasowania jakie w 2021 r. nastąpią w konsolowym portfolio Japończyków. Nintendo nie wycofuje się ze sprzedaży modelu Lite oraz nie przewiduje wypuszczenia, w najbliższym czasie, Nintendo Switch Lite V2, dlatego:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Gdzie kupić tanio Nintendo Switch V2 (2019)

Ponieważ różnice pomiędzy tegorocznym Switchem a Switchem V2 są niewielkie, szczególnie jeśli ktoś gra głównie w docku, a cena NS z 2019 r. jest niższa niż od następny o 200 zł, przejrzeliśmy oferty sklepów pod kątem jego dostępności 🙂

Promocje na Nintendo Switch V2 Neon Red/Blue:

Promocje na Nintendo Switch V2 Grey:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Łowcy, jak podoba Wam się polska cena Nintendo Switch OLED? Zakupicie konsolę w przedsprzedaży, czy też liczycie na to, że dostępność Switcha po premierze będzie na tyle duża, że konsola szybko będzie tanieć? Sekcja komentarzy jest do waszej dyspozycji 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.