Gdzie kupić The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me najtaniej? Przegląd promocji na PC, konsole PlayStation i Xbox

Dzisiaj premiera The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me. Czwarta odsłona antologii jest formalnym zamknięciem pierwszego sezonu interaktywnych opowieści grozy. Studio Supermassive Games tym razem zabierze graczy do hotelu, w którym grasuje seryjny zabójca.

Aktualizacja

Premiera The Devil In Me już dzisiaj. Zaktualizowaliśmy ceny w artykule i dopisaliśmy akapit poświęcony recenzjom.

Gdzie kupić najtaniej The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was przegląd najlepszych ofert na The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me. W tym artykule dowiecie się gdzie można kupić taniej zarówno pudełkowe, jak i cyfrowe wydanie gry na komputery osobiste oraz konsole.

Promocje na The Dark Pictures Anthology The Devil In Me na PC

Najlepsze promocje na klucz Steam The Dark Pictures Anthology The Devil In Me znajdziecie w poniższej tabelce. Cena gry zaczyna się od 131,85 zł.


Cena The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me na PS4 i PS5

Kupując The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me na konsole PlayStation należy mieć na uwadze, że wersja PS4 nie zawiera aktualizacji do wydania PS5. Cena gry na PS4 zaczyna się od 148,99 zł, natomiast na PS5 od 159 zł.

The Dark Pictures Anthology Volume 2 w polskich sklepach:

Darmowa dostawa w elektromarketach.


Promocje na The Dark Pictures Anthology The Devil In Me na konsole Xbox

Pudełkowe wydanie The Devil in Me na konsole Xbox zakupicie już od 148,99 zł. To wydanie, w przeciwieństwie do PlayStation, zawiera darmową aktualizację do next-genowej wersji gry.

Cena The Dark Pictures Anthology Volume 2 na konsole Xbox:

Darmowa dostawa w elektromarketach.


Premiera The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me i zwartość wydania Volume 2

Najnowsza odsłona The Dark Pictures Anthology zatytułowana The Devil In Me swoją premierę miała 18 listopada. Na konsolach gra będzie dostępna w limitowanym wydaniu The Dark Pictures Anthology Volume 2, które zawiera:

  • Grę House of Ashes
  • Grę The Devil In Me
  • Karty
  • Mapę świata
  • Dwie przypinki
  • Cyfrowe dodatki (rozszerzenie Director’s Cut)

Recenzje The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me

W Sieci są już dostępne pierwsze recenzje The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me. Serwis Metacritic zagregował opinie krytyków branżowych, z których została wyciągnięta średnia 74/100 punktów Metascore.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.