Promocje na Hyrule Warriors: Age of Calamity
  Polecamy

Gdzie kupić tanio Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch - promocje na prequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild

W ten piątek odbędzie się premiera najnowszych przygód Linka, jeśli ktoś się zastanawia gdzie kupić tanio Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch, to spieszymy z poniższym zestawieniem ofert przedpremierowych na idealny filler, który umili czas w oczekiwaniu na nowe informacje o drugiej części „Oddechu Dziczy”.

Prequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild zadebiutuje w najbliższy piątek, 20 listopada. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Hyrule Warriors: Age of Calamity fabularnie rozgrywa się sto lat przed wydarzeniami z ostatniej pełnoprawnej Zeldy. Gra rozbudowuje wątki, które gracze mogli pobieżnie poznać poprzez retrospekcje w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Opowieść z Age of Calamity przedstawi dokładniej, w jaki sposób królestwo Hyrule utraciło swój blask wskutek ataku Ganona.

Jak na spin-off przystało, pod względem rozgrywki Hyrule Warriors różni się diametralnie od głównych odsłon serii The Legend of Zelda, ponieważ jest przedstawicielem gatunku „musou”. Najważniejszym elementem produkcji będą walki z hordami przeciwników, co odbiega od założeń Breath of the Wild, które stawiało nacisk głównie na eksploracje świata przedstawionego, a same pojedynki były bardziej kameralne. Nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowano z eksploracji królestwa Zeldy, zakamarki mapy odkryjemy przy użyciu dobrze znanej wszystkim fanom lotni. Okładanie tysiąca wrogów jednym atakiem nie jest jedyną atrakcją w Hyrule Warriors. Poza samą walką w grze pojawią się aktywności ikoniczne dla poprzedniej Zeldy, takie jak gotowanie i kapliczki z zagadkami przestrzennymi.

Promocje na Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch

Tanie Hyrule Warriors: Age of Calamity – wersja pudełkowa:

Darmowa dostawa.

Tanie Hyrule Warriors: Age of Calamity – wersja cyfrowa:


Łowcy, jak Wam się podobają zmiany w rozgrywce w Hyrule Warriors: Age of Calamity? Wracacie do Hyrule w ten piątek czy twardo wyczekujecie The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.