Promocja na Destiny 2: Beyond Light
Promocja na Destiny 2 Beyond Light
  Polecamy

Gdzie kupić tanio Destiny 2: Beyond Light na PC – promocje na najnowsze DLC do Destiny 2

Kolejne rozszerzenie do kosmicznego shootera od Bungie zadebiutuje już 10 listopada. Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić tanio Destiny 2: Beyond Light na PC powinniście zerknąć do wnętrza tego artykułu 😉 Chociaż cena dodatku bezpośrednio na Steamie jest stała i w najbliższym czasie raczej nie zostanie obniżona, to pierwsze promocje na Destiny 2: Beyond Light zaczęły się pojawiać w innych internetowych sklepach.

Najnowszy dodatek do Destiny 2 zostanie wydany na wszystkich głównych platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W poniższym wpisie znajdziecie jednak wyłącznie pecetowe promocje na Destiny 2: Beyond Light.

Destiny 2: Beyond Light to fabularny dodatek, który kontynuuje historię z poprzednich płatnych rozszerzeń. Oprócz kampanii zaprojektowanej do gry solo jak i do kooperacji ze znajomymi, dodatek do zaoferowania ma wiele usprawnień w systemie rozgrywki. Stworzeni przez graczy Strażnicy nauczą się kolejnych sztuczek – rozszerzenie wprowadzi umiejętności pozwalające na efektywną (i efektowną!) anihilację wrogo nastawionych Obcych.

Destiny 2: Beyond Light zaoferuje również dodatkową zawartość do tak zwanego „end-game”, gracze mogą liczyć na zupełnie nowe kooperacyjne misje Strike oraz Raidy.

Promocje na Destiny 2: Beyond Light w pre-orderze

Tanie Destiny 2: Beyond Light

Promocje na Destiny 2: Beyond Light + Season

Cena Destiny 2: Beyond Light Deluxe Edition


Łowcy, wrócicie do gry po premierze Destiny 2: Beyond Light? Czekacie na pierwsze opinie o najnowszym rozszerzeniu do produkcji Bungie, czy też zakupicie pre-order?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.