Promocja na Tactics Ogre: Reborn

Gdzie kupić Tactics Ogre: Reborn na PC, PlayStation i Nintendo Switch? Cena, data premiery, wymagania sprzętowe (akt.)

Już jutro będziemy mogli zagrać w odświeżoną wersję popularnego, taktycznego jRPG-a. Postanowiliśmy wiec przygotować dla Was wpis zawierający szczegółowe informacje o grze oraz zestawienie pre-orderów. Cena Tactics Ogre: Reborn na PC, PlayStation i Nintendo Switch zaczyna się już od 199,99 zł. Jak do tej pory nie zapowiedziano wersji na konsole Xbox. Premiera Tactics Ogre: Reborn już w najbliższy piątek, 11 listopada 2022 roku.

Gdzie kupić najtaniej Tactics Ogre: Reborn – cena na Nintendo Switch, PlayStation i PC

Aktualizacja

W sieci pojawiły się recenzje Tactics Ogre: Reborn.

Łowcy, w dalszej części wpisu umieściliśmy aktualne promocje na Tactics Ogre: Reborn. W przedsprzedaży dostępne są zarówno pudełkowe, jak i cyfrowe wersje gry. Pre-ordery produkcji dostępny są na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5 i Nintendo Switch. Data premiery Tactics Ogre: Reborn została wyznaczona na 11 listopada 2022 roku i nic już nie powinno zagrozić temu terminowi.

Promocje na Tactics Ogre: Reborn na PlayStation 4

Cena Tactics Ogre: Reborn na PlayStation 4 zaczyna się już od 199,99 zł. Za tytuł w wersji cyfrowej zapłacicie natomiast 219 zł. W sprzedaży dostępna jest też specjalna edycja Digital Premium Edition zawierająca oryginalny soundtrack:

Cena Tactics Ogre: Reborn na PS5

Podobne promocje na Tactics Ogre: Reborn dostępne są także na wersję PlayStation 5. Wydanie to możecie zakupić w przedsprzedaży za 199,99 zł:

Promocje na Tactics Ogre: Reborn na PC

Jeśli planowaliście skorzystać z oferty keyshopów i zakupić Tactics Ogre: Reborn tanio na PC, to nie mamy dla Was dobrych informacji.

Cena Tactics Ogre: Reborn na Nintendo Switch

Najniższa aktualnie cena Tactics Ogre: Reborn na Nintendo Switch jest identyczna, jak w przypadku wydań na konsole PlayStation. Pudełkową wersję tytuły nabędziecie w przedsprzedaży za 199,99 zł:


Co wiemy o Tactics Ogre: Reborn

Premiera Tactics Ogre: Reborn już za kilka dni. Produkcja pojawi się na PC, PlayStation 4, PS5 oraz Nintendo Switch już 11 listopada 2022 roku. Jest to odświeżona wersja kultowego Tactics Ogre: Let Us Cling Together, które ustaliło wiele popularnych schematów powielanych w innych taktycznych jRPG-ach. Tytuł pierwotnie ukazało się na 16-bitowej konsoli SNES w połowie lat 90. Następnie w roku 2010 otrzymało remake wydany wyłącznie na PlayStation Portable. To właśnie wersja z PSP stała się fundamentem do stworzenia Tactics Ogre: Reborn.

Odświeżona wersja kultowego jRPG-a zaoferuje udoskonaloną grafikę, wyższą rozdzielczość oraz bardziej szczegółowe tekstury i poprawiony interfejs. Postanowiono przemodelować również sprite’y postaci, zachowując przy tym ducha oryginału. Tytuł zaoferuje także kompletnie zremasterowaną ścieżkę dźwiękową, wzbogaconą o pełny dubbing w językach angielskim oraz japońskim. Twórcy zapowiadają również szereg drobnych zmiany wpływających na komfort rozgrywki, takich jak automatyczny system zapisu czy możliwość kontrolowania tempa bitew. Wspominają także o ulepszonej sztucznej inteligencji wrogów, którzy od teraz sprawniej wykorzystują otoczenie pola bitwy.

Tactics Ogre: Reborn będzie posiadać niezmienioną warstwę scenariuszową. Rozbudowana, wielowątkowa fabuła, pozbawiona jednoznacznego podziału na dobro i zło stanowi swoisty wyznacznik serii. Całość pełna jest trudnych decyzji moralnych, od których zależeć będzie dalszy rozwój wydarzeń. Historia przedstawiona w grze opowiada o losach Denima Powella, który wraz z przyjaciółmi dołącza do ruchu oporu i walczy o niepodległość swojej ojczyzny.

Sedno zabawy tego taktycznego jRPG-a stanowią turowe walki. Gracze przejmują w nich dowodzenie nad grupą bohaterów i podległymi im oddziałami. Podobnie jak w oryginale, największy nacisk położono na kreatywne wykorzystywanie ukształtowania terenu. Do naszej dyspozycji oddano szeroki wachlarz ataków i zdolności specjalnych, zdobywanych wraz z rozwojem postaci w ramach kilkunastu profesji.


Wymagania sprzętowe Tactics Ogre: Reborn na PC

Na Steam opublikowano już wymagania sprzętowe Tactics Ogre: Reborn. Ze względu na fakt, że tytuł ten stanowi odświeżenie produkcji z PSP, to są one na dzisiejsze standardy bardzo niskie. Każdy z zainteresowanych powinien uruchomić grę bez większych problemów 🙂

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
 • Procesor: AMD A8-7600 / Intel Core i3-3210
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon R7 240X / NVIDIA GeForce GTX 730 / Intel UHD Graphics 630
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 15 GB

Wymagania zalecane:

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
 • Procesor: AMD A10-7870K / Intel Core i5-4440
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon RX 460 / NVIDIA GeForce GTX 950 / Intel Iris® Xe Graphics G7
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 15 GB

Czy Tactics Ogre: Reborn trafi na konsole Xbox?

Jak do tej pory Square Enix oficjalnie nie zapowiedziało Tactics Ogre: Reborn w wersji na konsole Xbox. Japończycy nie są specjalnie chętni by ich gry lądowały na platformie Microsoftu. Miejmy jednak nadzieję, że śladem serii Final Fantasy, także Tactics Ogre: Reborn trafi w przyszłości na konsole zielonych. Może od razu zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass?


Recenzje Tactics Ogre: Reborn

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Tactics Ogre: Reborn. W serwisie najnowsza gra ze stajni Square Enix zdobyła 86/100 Metascore w przypadku edycji na PlayStation 5 oraz 87/100 Metascore dla edycji na Nintendo Switch. Na platformie OpenCritic gra również osiągnęła wynik 87/100, a tytuł poleca 100% recenzentów!


Łowcy, czekacie na odświeżoną wersję Tactics Ogre: Reborn? Pamiętacie pierwowzór z 1995 roku? A może zagrywaliście się w wersję na PSP? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.