Gdzie kupić preorder Bayonetta 3 na Nintendo Switch? Data premiery oraz cena gry na wyłączność NS (akt.)

W grudniu minęłoby pięć lat od pierwszej zapowiedzi trzeciej odsłony slashera od PlatinumGames . Na szczęście premiera Bayonetta 3 na Nintendo Switch zaplanowana jest na październik 2022 roku i nie zapowiada się, żeby gra została opóźniona. Co za tym idzie nie doczekamy się kolejnej okrągłej „rocznicy” 😉

Łowcy, jeśli zastanawiacie się nad pre-orderem, to cena Bayonetta 3 na Nintendo Switch zaczyna się od 225 zł.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny oraz dostępność pre-orderów Bayonetta 3 na NS.

Rzeź anielskich zastępów, remixy Franka Sinatry, długie łydki oraz nagie pośladki. Gracze zaznajomieni z poprzednimi odsłonami doskonale zdają sobie sprawę, co zaoferuje im trzecie wydanie tytułowej wiedźmy i w pełni to akceptują. Nowym odbiorcom można Bayonettę streścić jako jeszcze szybszy Devil May Cry, w którym od czasu do czasu Dante „traci” swoje ubranie…

Dla graczy, których razi stylistyka B3, PlatinumGames przygotowało specjalny tryb usuwający z produkcji jakąkolwiek nagość. Dzięki czemu nawet młodsi odbiorcy mogą czerpać przyjemność z ultra-szybkiej rozgrywki, nastawionej na jak najbardziej efektywne szlachtowanie przeciwników. Co nie znaczy, że Bayonetta 3 to tytuł przeznaczony tylko dla nadludzi, trzaskających kilkuset uderzeniowe combo z zamkniętymi oczami. Twórcy oferują wiele ustawień rozgrywki, aby każdy zainteresowany mógł czerpać z tytułu jak najwięcej frajdy.

Data premiery Bayonetta 3 została wyznaczona na 28.11.2022 r.


Cena Bayonetta 3 (pre-order) na Nintendo Switch w polskich sklepach

Wzorem każdej ostatniej gry ekskluzywnej od japońskiej korporacji, rekomendowana cena Bayonetta 3 na Nintendo Switch w pre-orderze została ustalona na ok. 239 złotych. Niemniej tytuł możecie kupić taniej w niektórych sklepach.

Poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych ofert na pre-order Bayonetta 3:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost (pudełkowe wydanie).


Edycja kolekcjonerska Bayonetta 3

Najnowsza gra ekskluzywna na Nintendo Switch dostępna jest także w limitowanym wydaniu. Edycja kolekcjonerska Bayonetta 3 zawiera grę, artbook oraz trzy ekskluzywne okładki.

Kolekcjonerka zakupicie od 369 zł w internetowych sklepach:

Darmowa dostawa kurierem.


Łowcy, premiera Bayonetta 3 już za rogiem. Jesteście gotowi na trzecią odsłonę największej konkurentki serii DMC?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.