X

«

»

Football Manager 2017 – Przegląd ofert przedpremierowych
PC

Football Manager 2017 – Przegląd ofert przedpremierowych

Pod koniec przyszłego tygodnia na rynek trafi Football Manager 2017, czyli kolejna część serii, w której gracze mają możliwość pokierowania klubem piłkarskim. Nowa odsłona wprowadza szereg pomniejszych zmian, a także zaktualizowane składy – w grze znajdzie się 2,5 tysiąca klubów i 130 lig z 51 krajów oraz łącznie ponad 600 tysięcy piłkarzy. Nie zabraknie również w pełni licencjonowanej LOTTO Ekstraklasy.

Football Manager 2017 zadebiutuje 4 listopada. Gra trafi wyłącznie na pecety.

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowego wydania gry znajdziecie w sklepie Cdkeys.com. Football Manager 2017 zostało tu wycenione na 32,39 euro (zakup w tej walucie jest korzystniejszy, możecie zmienić ją w prawym górnym rogu ekranu). Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego, który znajdziecie na FB sklepu, możecie obniżyć cenę o 5%. Ostatecznie, za zakup gry zapłacicie około 133 zł.

Ciekawie wypada też oferta sklepu Konsoleigry.pl. Gra kosztuje tutaj 169,99 zł, jednak w ramach bonusu dodawanego do preorderów otrzymacie drugą grę: Football Manager Touch 2017, która koncentruje się bardziej na taktyce i transferach.

PC – wydanie pudełkowe

Najmniej zapłacicie w Sklep.gry-online.pl. Gra kosztuje tutaj 139 zł, a wysyłka (kurier UPS) rozpoczyna się od 9,99 zł. Podobną ofertę przygotował sklep Emag.pl149,99 zł z darmową dostawą. W Konsoleigry.pl za Football Manager 2017 zapłacicie 144,99 zł, zaś wysyłka rozpoczyna się od 7,99 zł.

W każdym ze sklepów, do zamówień przedpremierowych otrzymacie grę Football Manager Touch 2017.

  • „…w ramach bonusu dodawanego do preorderów otrzymacie drugą grę: Football Manager Touch 2017”
    FM Touch to żaden bonus do preordera, tylko wyodrębniony w tym roku tryb rozgrywki, znany z poprzedniej edycji. Otrzymają go za free wszyscy posiadacze FM17, niezależnie od tego, czy nabędą grę przed czy po 4 listopada.

    • Kruszek

      I co siejesz ferment jak nie masz racji? Touch jest dodawany jako bonus do zamówień przedpremierowych FM17, normalnie będziesz musiał zapłacić za niego osobno po premierze. Polecam oficjalną stronę Steam przeglądnąć od czasu do czasu zanim się wypowiesz.