X

«

»

Far Cry Primal – Przegląd ofert przedpremierowych

Jeszcze tylkFarCryPrimalTeksto kilka dni dzieli nas od premiery kolejnej odsłony serii Far Cry. Odsłony nietypowej, bo z akcją w epoce kamienia łupanego. Prehistoryczny świat pełen jest niebezpieczeństw, takich jak mamuty i tygrysy szablozębne. Na szczęście nie będziemy bezbronni – do naszej dyspozycji oddane nie tylko uzbrojenie, ale też i specjalne umiejętności, pozwalające między innymi na oswajanie dzikich zwierząt. Nie zabraknie też możliwości wytwarzania wyposażenia.

Far Cry Primal zadebiutuje w pierwszej kolejności na konsolach PlayStation 4 i Xbox One – już 23 lutego. Posiadacze PC muszą poczekać nieco dłużej i otrzymają grę 1 marca.

 

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowego wydania gry znajdziecie w Kinguin.pl, gdzie kosztuje ono 130,49 zł. Do kwoty tej musicie dodać jeszcze 1,77 zł opłaty za transakcję. 

Alternatywą może być zakup w sklepie Cdkeys.com, gdzie za grę przyjdzie Wam zapłacić 30,94 euro, czyli w przeliczeniu około 134 zł. Dodatkowo kwotę te możecie obniżyć o 5%, jeśli skorzystacie z kodu rabatowego dostępnego na Facebooku sklepu

PC – wersja pudełkowa

Jeśli chodzi o wydanie pudełkowe, to najtaniej znajdziecie je w Konsoleigry.pl. Przyjdzie Wam tu za nie zapłacić 139,99 zł, zaś koszt wysyłki rozpoczyna się od 7,99 zł (Paczka w RUCHu). Możecie też skorzystać z propozycji elektromarketów – w Electro.pl za grę zapłacicie 148 zł, zaś w Euro.com.pl i Mediaexpert.pl149 zł. W każdym z tych trzech sklepów nie poniesiecie dodatkowej opłaty za wysyłkę lub odbiór w jednym z salonów sieci.

PC – edycja kolekcjonerska

FarCryPrimalKolekcjonerska

W sprzedaży dostępna będzie również edycja kolekcjonerska gry, zawierająca pudełko kolekcjonerskie, steelbook, 48-stronnicowy słowniczek Wenja, ścieżkę dźwiękową na płycie oraz mapę krainy Oros. Wydanie to najtaniej znajdziecie w Konsoleigry.pl 179 zł + wysyłka od 7,99 zł. Oferty konkurencyjnych sklepów są już przynajmniej o kilkanaście złotych droższe.

PlayStation 4 / Xbox One

Sklep Konsoleigry.pl posiada najniższą cenę konsolowych wydań Far Cry Primal (PlayStation 4 / Xbox One), gdzie kosztują one 224,99 zł + 7,99 zł za wysyłkę. Z uwagi na koszt dostawy, nieco korzystniej wypadają propozycje sklepów Electro.pl (PlayStation 4 / Xbox One) oraz Avans.pl (PlayStation 4 / Xbox One). Gra kosztuje tutaj 229 zł, zaś wysyłka jest darmowa. 

PlayStation 4 / Xbox One – edycja kolekcjonerska

Jeżeli planujecie zakup edycji kolekcjonerskiej w wydaniu na jedną z konsol to rzućcie okiem na propozycje od Konsoleigry.pl (PlayStation 4 / Xbox One). Za kolekcjonerkę zapłacicie tu 249 zł, a koszt dostawy rozpoczyna się od 7,99 zł. 

 • bloodwolwo

  FAR CRY PRIMAL PL + Legenda Mamuta + 3 DLC (Pakiet Tygrysa Szablozębnego, Pakiet Mamuta, Pakiet Sowy) – POLSKA okładka za 149 drogo ? btw polska oklada to ze pudelko bd w pl ?

 • Pytanie mam… bo co nie spojrzę, to widzę kilka języków… ale czy gra będzie miała również polski język? Chociażby napisy?

  • Polskie napisy 🙂 I oczywiście cały interfejs 🙂

 • Ciekawe czy jest to jakiś prognostyk na przyszłość czy może Ubi po prostu nie wierzy tę odsłonę FC, ale przygotowali bardzo ubogą kolekcjonerkę. Zawsze dawali jakieś figurki, a tu – same „pierdy”.

  • Wydaje mi się, że raczej po prostu zdecydowali się na „tańsze” kolekcjonerki, bo te droższe coś kiepsko schodziły w „dedykowanych” cenach(np. najnowszy Heroes, WD czy Assassiny, FC w sumie też). Przynajmniej na to wskazywała ich dostępność w prawie wszystkich sklepach sporo czasu po premierze, często w bardzo atrakcyjnych cenach, i w takich cenach(bo tyle były na prawdę warte) najczęściej się dopiero wyprzedawały. Tyle tylko, że nie wiadomo ile na sprzedaży tych kolekcjonerek nawet po dużych zniżkach Ubi zarabiało, bo możliwe, że i po zniżkach całkiem sporo, ale tego nie wiemy. W każdym razie raczej skłaniałbym się ku tej wersji, bo Primal IMO całkiem fajnie wygląda, i nie widzę za bardzo powodów dla których Ubi miało by nie wierzyć w jego sukces.

   • Nakłady kolekcjonerek bardzo UBI bardzo się zwiększyły po problemach z AC Brotherhood (kozackie pudełko renesansowe). I każda kolejna leżała na wyprzedażach.

    • Miałem na myśli, że może przez to „leżenie na wyprzedażach” zaczęli tracić/zyskiwać mniej(wszak sporo osób przestało kupować w premierowej cenie, tylko czekali aż potanieje, bo nie było obawy, że zabraknie), i zdecydowali się na tańsze kolekcjonerki które będą(?) kupowane już w dniu premiery, po pełnej cenie.

  • O ile mi wiadomo spośród osób które zamówią edycję kolekcjonerską przed premierą jedna osoba dostanie jakąś specjalną wersję rozszerzoną o replikę czaszki tygrysa i zęba mamuta. Dodatkowo miał tam być chyba jeszcze jakiś kubek i czapka. Nie mam pojęcia tylko czy to dopiero spośród tych co zakupili zostanie to rozlosowane czy po prostu jedna osoba dostanie taką rozszerzoną wersje.

 • Ciekawe czy cena na Steam spadnie bo na razie to przesada 20eu różnicy w porównaniu do FC4 ?

  • kejwmen

   dlaczego cena na steam ma się zmienić?

   • zawsze przed premierą jest drożej;D FC4 kosztowała na początku 49,99

 • Krzysztof

  Lepiej poczekać. Kolejne promo do kart od Nvidii już się szykuje (od 1 marca), co oznacza, że trochę tańszych kluczy się gdzieniegdzie wysypie.

 • Amareth

  Widziałam, że ASUS przygotowuje się do rozdawania kodów z Far Cry Primal (od 4 marca 2016). Ciekawa jestem, czy promocja obejmie też ludzi którzy zakupili karty wcześniej, tak jak to było w przypadku Rise of the Tomb Raider.

 • Amareth

  ASUS wystartował z promocją kodów Far Cry Primal, niestety wyskakuje błąd „Your submission is over limitation, please try again after 24 hours.” Jeżeli ktoś posiada kartę ASUSa polecam wejść na stronę: http://www.asus.com/event/VGA/far-cry-primal/ i sprawdzić. Jako kraj, wybrałam Australię.