Diablo IV na konsole Xbox za 249,17 zł zamiast 349 zł w amerykańskim Microsoft Store

Z poziomu amerykańskiego Microsoft Store kupicie tanio preorder Diablo IV na konsole Xbox. Najnowsza gra ze stajni Activision Blizzard kosztuje jedyne 249,17 zł przy płatności giftcardami. W polskim regionie sklepu produkcja została wyceniona na 349 zł.

Aktualizacja 3

Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem cen i kodu rabatowego.

Diablo IV taniej w amerykańskim Xbox Store

Używając kart podarunkowych do amerykańskiego Microsoft Store możecie zaoszczędzić na zakupie Diablo 4. Pomożemy Wam przejść całą procedurę bezboleśnie w zaledwie trzech krokach.

Krok 1. Kup giftcardy do Xbox Store o wartości 70 USD za 249,17 zł lub 90 USD za 321,22 zł w Enebie

Wybierz doładowanie do amerykańskiego Sklepu Microsoft, które pokryje koszt zakupu Diablo IV w Edycji Standardowej. Najlepsze oferty na giftcardy możecie znaleźć w poniższym zestawieniu.

 • Eneba: 2x Xbox $25 Card + 1x Xbox $20 Card – 249,17 zł z kodem GGDw5hg05 (kod zmienia się co kilka godzin. Aktualny znajduje się w widżecie GG.deals)

Alternatywnie, jeśli chcielibyście wybrać wersję Digital Deluxe, wystarczy kupić karty podarunkowe o wartości 90 USD:

 • Eneba: 2x Xbox $25 Card + 2x Xbox $20 Card – 321,22 zł z kodem GGDw5hg05 (kod zmienia się co kilka godzin. Aktualny znajduje się w widżecie GG.deals)

Xbox Store nie posiada blokad regionalnych. Oznacza to, że kupując grę w amerykańskim regionie, będziecie mogli cieszyć się polskim tłumaczeniem.

Krok 2. Skorzystaj z naszego poradnika aby zmienić region na swoim komputerze i zasilić Konto Microsoft

W następnym kroku musicie zmienić region użytkownika i dodać amerykański adres rozliczeniowy. W ten sposób będziecie mogli zrobić zakupy w amerykańskim MS Store. Przygotowaliśmy w tym celu specjalny poradnik, jak kupować gry w amerykańskim Xbox Store. Jeśli wiesz jak korzystać ze sklepów w innych regionach niż Polska, możesz przejść do kolejnego etapu.

Krok 3. Kup Diablo IV w amerykańskim MS Store używając doładowanego salda

Kończąc cały proces, wybierz odpowiednią wersję Diablo IV, a jako formę płatności wybierz saldo Konta Microsoft.

Po finalizacji zamówienia możesz przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Zmiany regionu nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji. Teraz możesz cieszyć się tańszym Diablo IV.

Gdzie kupić pudełkowe wydanie Diablo IV?

Łowcy, jeśli rozglądacie się za możliwością złożenia zamówienia na Diablo 4 w pudełkowym wydaniu, odsyłamy do naszego przeglądu preorderów, gdzie znajdziecie wszystkie najbardziej korzystne oferty na Diablo 4 w wersji na PC, konsole PlayStation i Xbox. Gracze, którzy chcą postawić fizyczną kopię gry na półce, będą musieli ograniczyć się do wersji Standard. Bogatsze wydania Deluxe oraz Ultimate nie są dostępne do kupienia w pudełku.

Zawartość Diablo IV Digital Deluxe Edition

Dopłacając do bogatszego wydania Diablo IV Digital Deluxe Edition otrzymacie:

 • Dostęp do pełnej wersji Diablo IV aż 4 dni przed oficjalną premierą (od 2 czerwca)
 • Wierzchowca Światłosiewcę
 • Pancerz wierzchowca Kropierz Wiary
 • Skrzydła Inariusa oraz zwierzaka Murlokowy Inarius w Diablo III
 • Wierzchowca Amalgamat Szału (Amalgam of Rage) w World of Warcraft
 • Zestaw elementów ozdobnych Skrzydlatej Ciemności w Umbrze w Diablo Immortal
 • Wierzchowca Pokusa w Diablo IV
 • Pancerz dla wierzchowca, Piekielna Skorupa, w Diablo IV
 • Odblokowanie sezonowego Karnetu Bojowego w Diablo IV
Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.