Devil May Cry 5 - Przegląd ofert przedpremierowych

Już wkrótce doczekamy się powrotu serii Devil May Cry i tym razem ponownie odpowiadać będą za nią deweloperzy z firmy Capcom. Nowa produkcja pozwoli nam wcielić się w trzech grywalnych bohaterów – będą to Nero, Dante oraz tajemniczy V. Zmianie nie ulegną natomiast podstawy rozgrywki i i w dalszym ciągu będziemy mieli do czynienia z dynamiczną i bardzo efektowną grą akcji, w której stajemy do walki z licznymi przeciwnikami. W trakcie zabawy będziemy mogli korzystać z broni białej, palnej oraz umiejętności naszych postaci. Nie zabraknie tu również starć z wyjątkowo potężnymi bossami 

Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca. Gra dostępna będzie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

PC – wersja cyfrowa

Najmniej zapłacicie w sklepie Eneba.com, gdzie cena gry z kodem rabatowym LOWCYGIER wynosi 146,32 zł. Podobną cenę znajdziecie też w Gamivo.com147,38 zł. W obu przypadkach do ostatecznej ceny musicie doliczyć jeszcze prowizję za płatność. 

Ciekawie wypada też oferta Cdkeys.com, gdzie standardowa cena gry to 152,89 zł, jednak z kodem rabatowym z FB sklepu zapłacicie o 3% mniej, czyli 148,30 zł

Możecie też zdecydować się na zakup w Greenmangaming.com w cenie 35,54 GBP, czyli około 177,82 zł.

PC – wydanie pudełkowe

Pudełkowe wydanie gry kupicie najtaniej w 3kropki.pl, gdzie kosztuje ono 199 zł. Koszty dostawy zaczynają się od 7,99 zł. Podobną ofertę przygotowało też Sklep.gry-online.pl 199,90 zł z dostawą od 9,99 zł.

W Morele.net grę kupicie za 208 zł z darmowym odbiorem osobistym. Możecie też wybrać Euro.com.pl, Mediaexpert.pl ceną 209 zł i darmową wysyłką kurierem. Tyle samo, czyli 209 zł, zapłacicie też w X-kom.pl. Odbiór osobisty jest darmowy. 

PlayStation 4 – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry kupicie w PlayStation Store w cenie 249 zł

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Wydanie pudełkowe na konsolę PlayStation 4 kupicie najtaniej w brytyjskim Base.com, gdzie kosztuje ono 37,85 funtów (ok. 190,10 zł). Taką samą cenę zapłacicie tutaj również za wersję za nakładkę z trójwymiarową grafiką. Koszty wysyłki do Polski wynoszą 1,49 funtów – około 7,50 zł.

Niewiele więcej zapłacicie w innym brytyjskim sklepie – Thegamecollection.net. Gra kosztuje tutaj 37,95 funtów (ok. 190,60 zł), a koszty dostawy to 2 funty (10,05 zł). Również tutaj możecie w tej samej cenie zdobyć wydanie z trójwymiarową nakładką

W Polsce najmniej zapłacicie w Gramtanio.pl 205 zł z dostawą od 5 zł.

Możecie też zdecydować się na zakup w Sklep.gry-online.pl z ceną 218,90 zł i dostawą od 9,99 zł lub Morele.net – 228 zł z darmowym odbiorem osobistym.

Xbox One – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry znajdziecie w sklepie Microsoftu w cenie 249,99 zł

Xbox One – wydanie pudełkowe

Najtańszym rozwiązaniem pozostają brytyjskie sklepy. W Base.com możecie zamówić grę w cenie 37,85 funtów (190,10 zł) i dostawą za 1,49 funtów (7,50 zł). W tej samej cenie możecie nabyć też wydanie z trójwymiarową nakładką

Minimalnie więcej zapłacicie w Thegamecollection.net 37,95 funtów (190,60 zł) i dostawą za 2 funty (10,05 zł). Także tutaj macie możliwość kupienia wydania z trójwymiarową nakładką w dokładnie tej samej cenie.

Wśród polskich sklepów najtaniej wypada oferta Games4you.pl 209 zł z dostawą od 9 zł.

Alternatywą może być zakup w Morele.net228 zł z bezpłatnym odbiorem osobistym lub Ultima.pl219,90 zł z wysyłką od 9,99 zł

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Devil May Cry 5 – Przegląd ofert przedpremierowych"

 1. Jak ktoś ma VIP na GMG, to cena jest 34,64GBP. I pomyśleć, że taniej wyrwałem deluxe niż tutaj są oferty.
  Co do gry – po ograniu dema jestem spokojny, a 37/40 od famitsu (którzy nie są jakimiś wielkimi fanami DMC) może sugerować, że będzie kolejne GOTY.
  O tyle dobrze, że nie trzeba mieć ciśnienia na deluxe, bo cała zawartość będzie możliwa do kupienia osobno – niestety, ale muzyka dla Dantego i V nie brzmi za ciekawie w porównaniu do Nero (kawałek, który wchodzi po czasie, ale chwyta bardzo), ale możliwość podmianki to dobra opcja. No i mega buster, chociaż szkoda, że japońskim exem jest kiść bananów.
  Ja czekam z niecierpliwością, bo będzie śweitnie, no i prawdopodobnie kolejnym tytułem w tym gatunku będzie Bayonetta 3, która nadejdzie albo i nie.

    1. Napisał, że VIP-owie na GMG mogą kupić podstawkę za 34,64 GBP. Też się zastanawiam, co miał na myśli, pisząc o wyrwaniu edycji Deluxe taniej niż zamieszczone w newsie oferty. Sam kupiłem edycję Deluxe za około 200 złotych i raczej jakichś lepszych ofert nie widziałem, a przynajmniej nie takich, by uznać je za superokazję.

  1. Szkoda tylko, że jedyny sposób na zdobycie alternatywnych skórek to preorder… Mam nadzieję, że jakiś czas po premierze dadzą możliwość ich kupna osobno. Może ktoś będzie odsprzedawał te kody…

 2. Deluxe w Gamivo i CDkeys za około 195zł, ktoś widział taniej?

 3. Po zakupie na gamivo dostałem info „This is preorder your key will be delivered 4/1/19”.
  Chyba nie wyślą kodu dopiero w kwietniu ;_;?

  1. Wyślą prawdopodobnie dzień wcześniej, albo tam dzień przed ewentualnym wcześniejszym dostępem, o ile takowy jest planowany. Jak FIFĘ 18 kupowałem to też klucz dostałem jakoś dzień przed premierą chyba.

   1. Zazdro. Ja teraz mam info, że wyślą „3/8/19”. Mam nadzieję, że to gamivo to legitne jest.

 4. Cyfra PC to chyba najtaniej z kodów AMD Rewards od razu z The Division 2. EDIT: Tylko muszą chyba być już w formie aktywowanego konta AMD, jak ktoś nie ma Radeona 570,580 itp. do aktywacji.

 5. na rosyjskim YUPLAY jest za około 90 zł. ktoś kupował tam i wiadomo czy trzeba mieć VPN czy nie?
  edit: deluxe edition jest za 135 zł

 6. Poza „This package is only purchasable in specified countries”, rosyjskie klucze na steamdb mają również „This package can only be run in specified countries”, więc jeśli dobrze rozumiem vpn będzie potrzebny zarówno do aktywacji jak i grania.

 7. Na G2Play jest za 142.82zł z kodem retail10 tylko nie wiem jak tam jest z bonusami.