Deus Ex: Mankind Divided - Przegląd ofert przedpremierowych

Adam Jensen powraca w kontynuacji gry Deus Ex: Human Revolution. Akcja Mankind Divided rozgrywa się 2 lata po zakończeniu wydarzeń z poprzedniczki i skupia się na walkach pomiędzy osobami z cybernetycznymi wszczepami i ludźmi pozbawionymi augmentacji. W konflikt wplątuje się główny bohater. Twórcy po raz kolejny pozwolą nam na wybór drogi do celu – będziemy mogli zdecydować się zarówno na ciche eliminowanie wrogów, jak i brutalną i bezpośrednią walkę. 

Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje 23 sierpnia i trafi na trzy platformy – PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę znajdziecie w Kinguin.net – korzystając z kodu LOWCYGIER i płacąc przy pomocy Paysafecard, grę kupicie za 117,77 zł

Alternatywą jest zakup w Cdkeys.com, gdzie cena jest tylko nieznacznie wyższa – około 119,85 zł (po zmianie waluty na euro i skorzystaniu z kodu z FB sklepu). 

Możecie też skorzystać z propozycji Konsoleigry.pl144 zł z kodem LOWCYDE

PC – wersja pudełkowa 

Aktualnie najlepiej wypadają oferty elektromarketów. W Mediaexpert.pl, Neo24.pl, Avans.pl i Electro.pl grę kupicie za 149,90 zł, zaś wysyłka lub odbiór w salonie są darmowe.

Możecie również skorzystać z propozycji Konsoleigry.pl – z kodem LOWCYDE, gra wyniesie Was 143,98 zł, jednak do kwoty tej musicie doliczyć jeszcze 7,99 zł za wysyłkę. 

PC – Edycja Steelbook

W sklepach Mediamarkt.pl i Saturn.pl możecie też zakupić Edycję Steelbook w cenie 159 zł z darmową dostawą. 

dxmd-steelbook

PC – Edycja Kolekcjonerska

Edycja Kolekcjonerska gry Deus Ex: Mankind Divided zawiera:

 • grę,
 • kolekcjonerskie pudełko,
 • limitowany steelbook,
 • 48-stronnicowy artbook,
 • 23-centymetrową figurkę Adama Jensena.

deus-ex-mankind-divided-edycja-kolekcjonerska-03

Wydanie to znajdziecie najtaniej w sklepie Ultima.pl, gdzie kosztuje ono 449,90 zł, zaś koszt wysyłki rozpoczyna się od 4,50 zł.

Podobną cenę znajdziecie też w Konsoleigry.pl 454,99 zł i wysyłka od 7,99 zł. 

PlayStation 4 / Xbox One

Najniższą cenę znajdziecie w brytyjskim Zavvi.com, gdzie gra kosztuje 44 euro, a więc w przeliczeniu około 188 zł. Wysyłka do Polski jest darmowa, ale oczywiście może potrwać kilka dni. (PlayStation 4 / Xbox One)

Alternatywą jest zakup w Konsoleigry.pl207,99 zł z kodem zniżkowym LOWCYDE (PlayStation 4 / Xbox One). Do tego jeszcze wysyłka – od 7,99 zł.

Atrakcyjnie cenowo wypada też oferta sklepu Aleja-gier.pl, który obiecuje wysyłkę już od dziś, czyli 16 sierpnia. Deus Ex: Mankind Divided kosztuje tu 212 zł (PlayStation 4 / Xbox One), zaś koszty wysyłki rozpoczynają się od 8 zł. 

PlayStation 4 / Xbox One – Edycja Steelbook

Najkorzystniejszą cenę na zakup Edycji Steelbook w wersji konsolowej znajdziecie w Zavvi47,59 euro z darmową dostawą do Polski, a więc około 205 zł (PlayStation 4 / Xbox One). 

PlayStation 4 / Xbox One – Edycja Kolekcjonerska

Aktualnie, najniższą cenę Edycji Kolekcjonerskiej w wersji na konsole znajdziecie w sklepie Empik.com  – 517,99 zł z darmową wysyłką lub odbiorem w jednym z salonów tej sieci (PlayStation 4 / Xbox One). 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Deus Ex: Mankind Divided – Przegląd ofert przedpremierowych"

 1. Wiadomo, czy w tej wersji steelbookowej z MediaMarktu i Saturna będą DLC z Day One Edition?

  1. Chyba twórcy zrezygnowali z „upgrade your preorder” i wszyscy dostają to samo.

   1. Nic jeszcze nie dostałem poza „Nowe Zamówienie” (prawdopodobnie inni również)

 2. Mam dziwne wrażenie że ten steelbook jest wielkości pudełek konsolowych, meh ;-;

 3. Ja tam się wstrzymam do co najmniej do premiery i zobaczę jak tytuł będzie prezentował głównie w temacie optymalizacji.