Data premiery i cena Xenoblade Chronicles 3. Gdzie kupić tanio grę na wyłączność Nintendo Switch? (akt.)

Wielkimi krokami zbliża się premiera Xenoblade Chronicles 3, czyli najnowszej odsłony świetnie ocenianej serii gier jRPG! Posiadacze konsol Nintendo Switch będą mieli okazję zagrać w ten tytuł już 29 lipca.

Jeśli jeszcze nie złożyliście zamówienia w przedsprzedaży, a macie to w planach, zapewne interesuje was cena Xenoblade Chronicles 3 🙂 We wpisie zebraliśmy najlepsze promocje na XC3 i liczymy, że znajdziecie tu oferty, które pozwolą Wam nieco zaoszczędzić! 😉

Aktualizacja #9 (04.08)

Ceny zostały zaktualizowane.

Nadchodząca produkcja zabiera graczy w podróż do świata Aionos, który łączy elementy science-fiction i fantasy. Grupa głównych bohaterów trafia w sam środek konfliktu pomiędzy dwoma zwaśnionymi frakcjami, Keves i Agnus. Choć nie zabraknie tu pewnych nawiązań do wcześniejszych odsłon, to cała historia przygotowana została w taki sposób, by można było wejść w nią nawet bez znajomości poprzedniczek.

Gameplay Xenoblade Chronicles 3 będzie pod pewnymi względami zbliżony do 1. i 2. części. Będziemy więc eksplorować obszerne lokacje, wykonywać zadania główne i poboczne oraz toczyć pojedynki. Podczas walki będziemy mieli możliwość skorzystania z różnego rodzaju ataków i zdolności, w tym specjalnej umiejętności, dzięki której bohaterowie będą mogli połączyć się w potężną formę zwaną Ouroboros.


Recenzje Xenoblade Chronicles 3 – jak oceniana jest gra?

Do sieci trafiły już recenzje Xenoblade Chronicles 3 i są one zdecydowanie świetną wiadomością dla osób czekających na ten tytuł! Średnia ocen według serwisu Metacritic to 89/100 na podstawie ponad 60 opinii krytyków. Chwalą oni nadchodzące jRPG za rozbudowaną kampanię na nawet ponad 100 godzin, świetną historię, interesujących bohaterów, a także taktyczny i satysfakcjonujący system walki, przez niektórych nazywany wprost najlepszym w historii serii. Nie brak głosów, że twórcom udało się zawrzeć w XC3 wszystkie najlepsze elementy z poprzedniczek.


Jak wypada Xenoblade Chronicles 3 na Nintendo Switch

Eksperci z Digital Foundry przeprowadzili obszerną analizę działania XC 3 na Switchu i wszystko wskazuje na to, że deweloperzy z Monolith Soft wykonali kawał dobrej roboty. W materiale wspomniano między innymi o poprawionej rozdzielczości i ostrości obrazu, a także lepszych, bardziej dopracowanych animacjach.


Edycje kolekcjonerska Xenoblade Chronicles 3

Poza standardowym wydaniem, na rynek trafi także kolekcjonerka Xenoblade Chronicles 3. Bogatsze wydanie, zawierające limitowane pudełko, steelbook oraz artbook, ma być jednak dostępne dopiero pod koniec lipca i to wyłącznie w My Nintendo Store. Jeśli planujecie zakup, to radzimy trzymać rękę na pulsie i rozgrzewać klawisze „F5”. Cały nakład w USA wyprzedał się bowiem błyskawicznie!


Cena Xenoblade Chronicles 3 na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

Cyfrowe wydanie możecie kupić w Nintendo eShop. Choć cena Xenoblade Chronicles 3 w wersji digital jest nieco wyższa niż w przypadku pudełek, to pamiętajcie, że kupując tam otrzymacie 250 złotych punktów. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać 12,50 zł zniżki na kolejne zakupy.

Promocje na Xenoblade Chronicles 3 (Nintendo Switch) – wydanie pudełkowe

Jeżeli macie ochotę posiadać na półce pudełeczko, to mamy dobre wieści: fizyczne wydanie kupicie w polskich sklepach w cenach zaczynających się od 229 zł:


Łowcy, czy aktualne promocje na Xenoblade Chronicles 3 zachęcą Was do sięgnięcia po preorder? Czy też liczycie na to, że im dalej od daty premiery gry, tym jej ceny będą niższe?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.