Premiera Like a Dragon: Ishin

Data premiery i cena Like a Dragon: Ishin! na PC, PlayStation i konsole Xbox. Sprawdź gdzie kupić grę najtaniej

Premiera Like a Dragon: Ishin! już w przyszłym miesiącu. Remake samurajskiego spin-offu serii Yakuza zadebiutuje na rynku 21 lutego 2023 roku. Tytuł zostanie wydany na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Ze względu na dużą popularność poprzednich odsłony cyklu, postanowiliśmy przygotować dla Was obszerny wpis z najważniejszymi informacjami dotyczącymi samego remake’u, a także zestawienie najlepszych ofert na pre-ordery. Cena Like a Dragon: Ishin! na PS5 zaczyna się w polskich sklepach już od 229 zł.

Co wiemy o Like a Dragon: Ishin!

Like a Dragon: Ishin! to kompleksowy remake gry Ryū ga Gotoku Ishin!, która pierwotnie ukazała się na rynku 22 lutego 2014 roku w wersjach na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4. Tytuł ten znany jest przez „zachodnich” graczy jako Yakuza: Restoration. Tym razem samurajski spin-off serii Yakuza zabiera graczy do czasów XIX-wiecznej Japonii. Jako samuraj – Sakamoto Ryoma, wyruszamy do miasta Kyo w poszukiwaniu mordercy naszego mentora. Co ciekawe, główny bohater jest postacią historyczną, która odegrała dużą rolę w dziejach Japonii okresu Bakumatsu i przyczyniła się do obalenia szogunatu.

Produkcja studia Ryu ga Gotoku to przygodowa gra akcji przenosząca nas do 1867 roku, do wzorowanego na Kyoto miasta w Japonii. Mimo że główny bohater tytułu jest postacią znaną z kart historii, to jego aparycja został oparty na wyglądzie Kazumy Kiryu, czyli protagonisty współczesnych części serii Yakuza. Tak jak w innych odsłonach cyklu, zabawa skupia się głównie wokół zręcznościowych potyczek z grupami przeciwników. System walki opiera się na czterech niezależnych stylach, które możemy płynnie zmieniać w trakcie wykonywania kolejnych kombinacji. Do dyspozycji gracza oddano nie tylko pięści oraz różnego rodzaju miecze, ale także broń palną. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia, będziemy mogli rozwinąć umiejętności naszego bohatera i nauczyć go nowych ataków. Oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej, w nasze ręce oddanych zostanie szereg aktywności pobocznych, tak charakterystycznych dla serii Yakuza.

Odświeżona wersja tytułu, w przeciwieństwie do poprzedniczek, powstaje na silniku Unreal Engine 4. Like a Dragon: Ishin! zaoferuje nowoczesną oprawę graficzną, ze stworzonymi od podstaw modelami postaci 3D oraz teksturami wysokiej rozdzielczości. Poprzednie remake’i od Ryu ga Gotoku Studio – Yakuza Kiwami oraz Yakuza Kiwami 2, zostały bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów i społeczność graczy, więc i tym razem nie powinniśmy się obawiać o jakość tytułu 🙂


Gdzie kupić najtaniej Like a Dragon: Ishin! – cena na PC, PlayStation i Xbox

Łowcy, w poniższym zestawieniu znajdziecie aktualne promocje na Like a Dragon: Ishin!. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5 oraz XO i Xbox Series X|S. Za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji możecie zamówić również specjalną edycję Digital Deluxe, zawierającą pakiet kosmetycznych dodatków do gry. Do każdego pre-orderu otrzymacie również trzy unikatowe bronie do wykorzystania w trakcie rozgrywki. Przypominamy, że data premiery Like a Dragon: Ishin! na PS5 została wyznaczona na 21 lutego 2023 roku.

Bonusy za zakup pre-orderu Like a Dragon: Ishin!:

 • ekskluzywny, wczesny dostęp do gry (od 17 lutego 2023 roku, od godziny 17:00)
 • Kijinmaru Kunishige – mroczny miecz z białą rękojeścią
 • Tsuyano Usukurenai -miecz przesiąknięty krwią
 • Działo Czarnego Statku – armata pochodząca z zachodnich statków
Like a Dragon_ Ishin pre-order bonus

W skład cyfrowego pakietu Like a Dragon: Ishin! – Digital Deluxe wchodzą:

 • pełna wersja gry Like a Dragon: Ishin!
 • zestaw kapitana Shinsengumi
 • zestaw wspomagający rozwój Ryomy
 • zestaw materiałów do ulepszania miecza
 • zestaw materiałów do ulepszania broni palnej
 • zestaw do rozbudowy uzbrojenia trzeciej dywizji
 • skórka smoka Dojimy
Promocja na Like a Dragon_ Ishin Deluxe Edition

Promocje na Like a Dragon: Ishin! na PlayStation 4 / PS5

Na poniższej liście możecie sprawdzić, gdzie aktualnie zakupić Like a Dragon: Ishin! tanio. Pudełkowe wydanie tytułu dostępne jest w przedsprzedaży w wersji na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Cena Like a Dragon: Ishin! na PS5 zaczyna się w polskich sklepach już od 229 zł:

Premiera Like a Dragon: Ishin! na PS5 już w przyszłym miesiącu. Gra zadebiutuje na rynku 21 lutego 2023 roku.

Cena Like a Dragon: Ishin! na Xbox One oraz Xbox Series X|S

Cena Like a Dragon: Ishin na Xbox w ofercie polskich sklepów zaczyna się od 238 zł. Pudełkowe wydanie dostępne jest w wersjach na Xbox One i Xbox Series X. Jeśli natomiast posiadacie konsolę XSS, to za cyfrową wersję produkcji w Xbox Store zapłacicie 259 zł:

Promocje na Like a Dragon: Ishin! na PC

Jeśli chcielibyście zakupić Like a Dragon: Ishin tanio w wersji na PC, to najlepszą aktualnie oferty na pre-order gry znajdziecie w sklepach Gamesplanet US i WinGameStore. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży za 233,45 zł:

UWAGA! Data premiery Like a Dragon: Ishin! na PC została zaplanowana na 21 lutego 2023 roku. Przy zakupie pre-ordera gry otrzymacie ekskluzywny, wczesny dostęp i będziecie mogli zagrać w remake samurajskiego spin-offu serii Yakuza aż 4 dni wcześniej.


Wymagania sprzętowe Like a Dragon: Ishin! na PC

Wymagania sprzętowe Like a Dragon: Ishin! nie zostały jeszcze ujawnione. Gdy tylko oficjalnie poznamy minimalną oraz zalecaną konfigurację, to rozbudujemy nasz wpis o stosowne informacje. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 4 oraz pojawi się również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, to nie powinny być one nadspodziewanie wysokie 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.