«

»

Darksiders III – Przegląd ofert przedpremierowych
Darksiders III – Przegląd ofert przedpremierowych
PCPlaystation 4Xbox One

Darksiders III – Przegląd ofert przedpremierowych

Nadchodząca trzecia część serii Darksiders skupia się na kolejnym z Jeźdźców Apokalipsy. Tym razem gracze będą mieli okazję wcielić się w czerwonowłosą Furię. Pod względem rozgrywki ponownie będziemy mieli do czynienia z przygodową grą akcji, która połączy elementy zręcznościowe, zagadki logiczne, starcia z przeciwnikami i elementy RPG w postaci rozwoju bohaterki i zdobywania oraz ulepszania wyposażenia. Powraca też charakterystyczna, komiksowa oprawa graficzna oraz bohaterowie, których poznaliśmy wcześniej. Nie zabraknie tu również starć z potężnymi i wymagającymi bossami.

Darksiders III zadebiutuje 27 listopada. Gra dostępna będzie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Edycja standardowa

PC – wersja cyfrowa

Najmniej zapłacicie w Cdkeys.com. Standardowa cena gry tutaj to 29,99 funtów, czyli około 145,60 zł (zakup w funtach jest korzystniejszy, walutę możecie zmienić w stopce strony. Kwotę tę możecie obniżyć o dodatkowe 3% dzięki wykorzystaniu kodu rabatowego, który dostępny jest na FB sklepu. Po jego użyciu zapłacicie 29,09 funtów, czyli ok. 141,20 zł

Gamivo.com zapłacicie 146,24 zł. Możecie też zdecydować się na zakup w Instant-gaming.com z ceną 34,89 euro – około 149,93 zł lub Hrkgame.com 151,14 zł z bonusem w postaci klucza na losową grę Steam.

PC – wydanie pudełkowe

Najniższą cenę znajdziecie w Sklep.gry-online.pl. Za grę zapłacicie tutaj 159,90 zł, a dostawa do kiosków Ruchu jest bezpłatna. 

Minimalnie więcej, bo 159,99 zł, zapłacicie w sklepach CDP.pl oraz Merlin.pl. Również tutaj możecie liczyć na bezpłatną przesyłkę do kiosków Ruchu.

Możecie zdecydować się też na zakup w Morele.pl w cenie 168 zł z darmowym odbiorem osobistym lub Euro.com.pl z ceną 169 zł i darmową dostawą kurierem. 

Ciekawie wypada też propozycja Muve.pl, gdzie cena jest wyższa i wynosi 179,90 zł ale możecie liczyć tu na zwrot 5% wartości zamówienia, a kwotę tę będziecie mogli wykorzystać przy kolejnych zakupach. Dostawa do kiosków Ruchu również jest tu darmowa.

PlayStation 4

Najmniej zapłacicie w brytyjskim Base.com, gdzie gra kosztuje 35,85 funtów, a więc około 173,15 zł. Koszt wysyłki do Polski wynosi zaś 1,49 funtów, czyli ok. 7,20 zł

Jeśli chodzi o sklepy z Polski to najniższą cenę znajdziecie w Sklep.gry-online.pl, gdzie zapłacicie 198,90 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

Ciekawie wypada też Muve.pl z ceną 204,90 zł, darmową dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia.

Pozostałe oferty warte uwagi to:
Konsoleigry.pl – 199 zł + dostawa od 7,99 zł
Euro.com.pl – 209 zł + darmowa dostawa kurierem
CDP.pl – 209,99 zł + darmowa dostawa do kiosków Ruchu
Merlin.pl – 209,99 zł + darmowa dostawa do kiosków Ruchu
Powerplay.com.pl – 209,99 zł + darmowa dostawa do kiosków Ruchu

Xbox One

Najniższą cenę również w tym przypadku znajdziecie w Base.com – zapłacicie tu 35,85 funtów – ok. 173,15 zł. Za wysyłkę do Polski zapłacicie 1,49 funtów – około 7,20 zł.

Najlepszą ofertę w Polsce przygotował Sklep.gry-online.pl z ceną 198,90 zł i bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu. 

Więcej, bo 204,90 zł zapłacicie w Muve.pl, ale tutaj otrzymacie też zwrot 5% wartości zamówienia. Dostawa do kiosków Ruchu również tutaj jest darmowa. 

Pozostałe oferty warte uwagi to:
Konsoleigry.pl – 199 zł + dostawa od 7,99 zł
Euro.com.pl – 209 zł + darmowa dostawa kurierem
CDP.pl – 209,99 zł + darmowa dostawa do kiosków Ruchu
Merlin.pl – 209,99 zł + darmowa dostawa do kiosków Ruchu
Powerplay.com.pl – 209,99 zł + darmowa dostawa do kiosków Ruchu


Edycja kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska Darksiders III zawiera grę, ekskluzywne pudełko, steelbook, oficjalną ścieżkę dźwiękową, album z grafikami z gry, DLC z pancerzem dla głównej bohaterki oraz figurkę Furii o wysokości około 29 cm.

Darksiders 3 - edycja kolekcjonerska

PC 

Wydanie to znajdziecie jeszcze w Muve.pl w cenie 599 zł. Dostawa do kiosków Ruchu jest darmowa, a 5% wartości tego zamówienia wróci na wasze konto. 

PlayStation 4

Edycję kolekcjonerską w wersji na PlayStation 4 możecie kupić w sklepie Konsoleigry.pl w cenie 584,99 zł. Koszt wysyłki rozpoczyna się od 7,99 zł. 

Xbox One

Wersję na Xboksa One również znajdziecie jeszcze w Konsoleigry.pl za 584,99 zł z dostawą od 7,99 zł.


Edycja Apocalypse

To zdecydowanie najbogatsze wydanie Darksiders III, które zawiera grę, ekskluzywne pudełko, steelbook, oficjalną ścieżkę dźwiękową, zwój na ścianę o rozmiarach 77 x 100 cm, amulet, DLC w postaci pancerza dla głównej bohaterki, a także figurkę Wojny o wysokości 24 cm, figurkę Śmierci o wysokości 24 cm, figurkę Vulgrima o wysokości 25 cm oraz figurkę Furii o wysokości 29 cm.

darksiders 3 - edycja apocalypse

PC

Wydanie to kupicie jeszcze w Muve.pl w cenie 1549 zł. Dostawa od kiosków Ruchu jest darmowa, a 5% wartości tego zamówienia wróci na wasze konto. 

PlayStation 4

Najniższą cenę wersji na PlayStation 4 znajdziecie w Konsoleigry.pl, gdzie zapłacicie za nią 1539,99 zł. Koszt wysyłki rozpoczyna się od 7,99 zł. 

Możecie skorzystać też z oferty Muve.pl z ceną 1549 zł, darmową dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia. 

Xbox One

Wersja na Xboksa One jest dostępna jeszcze w Muve.pl, również za 1549 zł. Dostawa do kiosków Ruchu jest bezpłatna, a 5% wartości zamówienia powróci na wasze konto. 

 • Pepe

  Słabo liczylem na 80% obnizki 😀

 • Ciekawe jakiej jakości figurki.

 • kurde jedyna i dwójka były super ale ta część nei wygląda póki co tak dobrze. Poczekam na recki

 • spoko, kupiłem za 135 na cdkeys

 • Przemysław Wójt

  Na g2a za 24,47 zł. Aktywować VPNem na Turcję i normalnie działa 🙂

  • Przemysław Wójt

   No i wczoraj Forza 4 za niecałe 26 złoty, również działa i żadnych banów nie ma

   • enteriusz

    Bana to możesz dostać nawet rok po zakupie. Było tak z kontami Xbox Live z G2A jakiś czas temu. Poczytaj sobie na forach. Ludziom konta xboxowe banowali podając powód „fraud…”, więc uważaj z takimi ofertami, bo nawet jak na aktywację VPN wygląda to za tanio.

    • Przemysław Wójt

     Mam już konto na Xbox Live od czasu 360 ok. 10 lat i od początku jak mam One to kupuje różne klucze, nawet te najtańsze bądź z MS store na inny kraj i do tej pory nic. Najważniejsze to nie kupować Xbox Live Gold z innego kraju bądź gift cardów na kasę w podejrzanych cenach.

    • Przemysław Wójt

     A jak ktoś się boi o bana to polecam na osobnym koncie aktywować grę, świeżo założonym, bo konsoli nie banują.