Pre-order Premiera Crisis Core_ Final Fantasy VII Reunion

Crisis Core Final Fantasy VII Reunion: data premiery, cena, steelbook, gdzie kupić najtaniej grę na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch?

Premiera Crisis Core Final Fantasy VII Reunion na PC, PlayStation 4 i PS5, Xboksy oraz Nintendo Switch, zaplanowana została na 13 grudnia 2022 roku. Ze względu na spore zainteresowanie, przygotowaliśmy dla Was obszerny artykuł zawierający najważniejsze informacje o tym remake’u, a także najlepsze promocje dotyczące pre-orderów. Dzięki przeglądowi będziecie mogli nie tylko kupić Crisis Core FFVII taniej, ale również dowiecie się jakie są wymagania sprzętowe na PC oraz w którym sklepie gra sprzedawana jest wraz ze steelbookiem.

Aktualizacja #2

Zaktualizowaliśmy wpis pod względem cen i dostępności poszczególnych pozycji.

Gdzie kupić najtaniej Crisis Core Final Fantasy VII Reunion – cena na PC i konsole

Łowcy, poniżej znajdziecie przygotowane przez nas zestawienie zawierające promocje na CC Final Fantasy VII Reunion. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży w wersjach na PC oraz konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. W cyfrowej dystrybucji będzie mogli zamówić również edycję Deluxe, zawierającą mini soundtrack oraz art book. Data premiery Crisis Core Final Fantasy VII Reunion została ustalona na 13 grudnia 2022 roku.

Bonusy oraz steelbook dodawane do pre-orderów CC Final Fantasy VII Reunion

W przedsprzedaży dostępne jest również specjalne wydanie ekskluzywne dla sklepów Amazon. Edycja ta zawiera kolekcjonerski steelbook Crisis Core Final Fantasy VII Reunion „Hero’s Legacy” oraz bonusowe DLC „Soldier Materia Set”. Zamówienie na pre-order Steelbook Edition możecie składać we francuskim oddziale sklepu:

Podana cena uwzględnia podatek oraz wysyłkę do Polski.

Pre-order Premiera Crisis Core_ Final Fantasy VII Reunion

Cena Crisis Core Final Fantasy VII Reunion na PC

Cena Crisis Core Final Fantasy VII Reunion na Steam zaczyna się już od 171,05 zł. Podana oferta dostępne jest w cyfrowym sklepie Instant Gaming. Poniżej znajdziecie zestawienia zawierające wszystkie promocje na CC Final Fantasy VII Reunion w wersji na PC:

Promocje na Crisis Core FFVII Reunion na PlayStation 4 / PS5

W poniższym zestawieniu sprawdzicie, gdzie aktualnie możecie zakupić Crisis Core Final Fantasy VII Reunion tanio. Pudełkowe wydanie gry dostępne jest w przedsprzedaży już za 228,99 zł. Natomiast cena CC Final Fantasy VII Reunion w cyfrowej dystrybucji zaczyna się od 259 zł:

Promocje na CC Final Fantasy VII Reunion na Xbox One / Xbox Series X|S

Wydanie na Xbox One oraz Xbox Series X|S zostało wycenione podobnie. Cena Crisis Core Final Fantasy VII Reunion konsole Xbox zaczyna się od 228,99 zł. Cyfrowe wydanie remake’u gry z PSP zakupicie natomiast bezpośrednio w Xbox Store za 259 zł:

Cena remake’u Crisis Core FFVII na Nintendo Switch

Poniżej znajdziecie aktualne promocje na Crisis Core Final Fantasy VII Reunion. Wersja na Nintendo Switch jest dostępne w identycznej cenie jak edycje z innych konsol. Pudełkowe wydanie możecie zamówić w przedsprzedaży już od 228,99 zł:


Crisis Core Final Fantasy VII Reunion (2022) – informacje o remake’u gry z PlayStation Portable

Premiera Crisis Core FFVII Reunion zbliża się wielkimi krokami. Tytuł zadebiutuje na PC, PS4, PlayStation 5, konsolach Xbox i Nintendo Switch już 13 grudnia 2022 roku. Odświeżona wersja spin-offu FF VII stanowi kontynuację projektu Compilation of Final Fantasy VII. Celem tego przedsięwzięcia jest rozwijanie świata gry, jaki poznaliśmy w siódmej odsłonie kultowej serii.

Remake Crisis Core Final Fantasy VII zaoferuje nowoczesną oprawę graficzną, ze stworzonymi od podstaw modelami postaci 3D oraz teksturami. Ponadto wszystkie dialogi w grze zostaną udźwiękowione, a ścieżka dźwiękowa wzbogaci się o nowe aranżacje. Twórcy ze Square Enix wolą jednak nazywać swoją produkcję mianem „true remaster”, ponieważ tytuł wiernie odtworzy fabułę oryginały. Nie będzie również drastycznie ingerował w mechanizmy rozgrywki.

CC FFVII Reunion będzie więc stanowić odnowioną wersją cenionego Crisis Core: Final Fantasy VII. Tytuł ten został pierwotnie wydany na przenośną konsolę Sony (PlayStation Portable) i zadebiutował na rynku 28 marca 2008 roku. Produkcja stanowi swoistą mieszankę gatunkową. Klasyczne jRPG łączy się tu z elementami gry akcji. Gracze skupią się więc na eksploracji świata, rozwijanie umiejętności bohatera i wykonywaniu zleconych zadań. Całość dopełnia zręcznościowy system walki. W trakcie starć z przeciwnikami przejmujemy kontrolę jedynie nad protagonistą. Może on swobodnie poruszać się po polu bitwy, a do jego dyspozycji oddano cały wachlarz różnorodnych ataków i umiejętności. Bohater potrafi również wykonywać dynamiczne uniki, co sprawia, że opanowanie walki wymaga dobrego wyczucia czasu oraz zasobów zręczności.

Fabularnie remake Crisis Core Final Fantasy VII stanowi prequel siódmej odsłony serii. Jak już wspomnieliśmy, odświeżona wersja spin-offu FF VII nie będzie w żadnym stopniu odbiegać od scenariusza oryginału. Tytuł ponownie opowie o losach Zacka Faira, który wyrusza na poszukiwania zaginionego żołnierza, należącego do paramilitarnej organizacji SOLDIER. Co najważniejsze, produkcja nie wymaga znajomości Final Fantasy VII, ponieważ przedstawiona tutaj historia kończy się tuż przed rozpoczęciem akcji kultowej siódemki.


Crisis Core Final Fantasy VII Reunion (2022) na PC – wymagania sprzętowe

Na platformie Steam udostępniono już wymagania sprzętowe CC FFVII Reunion. Ze względu na fakt, że tytuł ten pojawi się również na konsolach poprzedniej generacji, to nie są one specjalnie wygórowane.

Wymagania minimalne (30 FPS & 1280×720):

 • System operacyjny: Windows 10 / Windows 11 (64-bit)
 • Procesor: AMD A8-7600 / Intel i3-3210
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon RX 460 / NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 30 GB

Wymagania zalecane (60 FPS & 1920×1080):

 • System operacyjny: Windows 10 / Windows 11 (64-bit)
 • Procesor: AMD Ryzen 3 1200 / Intel i5-6500
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeo RX 5500 XT / NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB VRAM)
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 30 GB

Łowcy, czekacie na odświeżoną wersję Crisis Core Final Fantasy VII Reunion? Graliście w pierwowzór na PSP? Co sądzicie o rozwijaniu świata znanego z kultowego Final Fantasy VII? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.