Concrete Genie - Przegląd ofert przedpremierowych

Concrete Genie to nowa produkcja od studia Pixelopus. Gracze wcielają się tu w rolę chłopca o imieniu Ash, którego pasją jest malowanie. Pewnego dnia bohater odkrywa, że jego dzieła ożywają. Rozgrywka łączy elementy platformowe, malowanie z wykorzystaniem sterowania ruchowego oraz proste łamigłówki, w trakcie których pomogą nam tytułowe dżiny – stworzenia z malunków Asha. Na uwagę zasługuje też efektowna i urokliwa oprawa graficzna, w której widać inspiracje klasyczną animacją poklatkową. Gra oferuje też dodatkowy tryb, z którym będą mogli zapoznać się posiadacze zestawu PlayStation VR.

Concrete Genie zadebiutuje już 9 października. Gra dostępna będzie wyłącznie na PlayStation 4.

PlayStation 4 – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry Concrete Genie znajdziecie w PlayStation Store, gdzie kosztuje ona 124 zł. Do zamówień przedpremierowych otrzymacie również dwa cyfrowe bonusy: dynamiczny motyw „Denska” oraz zestaw awatarów.

W sprzedaży jest też wersja Deluxe. Ta dostępna jest w PlayStation Store w cenie 169 zł. Zawiera ona dodatkową zawartość – zestaw pędzli „Staw”, cyfrową ścieżkę dźwiękową, cyfrowy album z grafikami z gry oraz dynamiczny motyw „Concrete Genie – Latarnia morska”. Do zamówień przedpremierowych dodawany jest też dynamiczny motyw „Denska” i zestaw awatarów. 

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Najniższą cenę znajdziecie w dwóch sklepach – w Mediaexpert.pl zapłacicie 109 zł z darmową dostawą kurierem lub do Paczkomatów InPost,a w Mediamarkt.pl 109 zł z darmowym odbiorem osobistym lub wysyłką od 9,97 zł

Możecie zdecydować się też na zakup w brytyjskim sklepie Thegamecollection.net w cenie 20,95 funtów, a więc około 101,94 zł. Do kwoty tej musicie doliczyć też koszt wysyłki do Polski w wysokości 2 funtów, czyli ok. 9,73 zł.

Podobną ofertę znajdziecie też w innym brytyjskim sklepie – Base.com. Tutaj za grę zapłacicie 21,85 funtów, czyli około 21,85 funtów – około 106,32 zł. Wysyłka do Polski kosztuje 1,49 funtów, czyli ok. 7,25 zł.

Alternatywą może być zakup w Euro.com.pl oraz Oleole.pl – gra kosztuje tam 119 zł z darmową dostawą kurierem. 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Concrete Genie – Przegląd ofert przedpremierowych"

   1. co w tym tańszego, za 180 zł masz 24 gry z których zazwyczaj chociaż część jest bardzo dobra. poza tym po co komu taka gra na dłużej niż rok, nie mówiąc o graniu online

    1. Nie ma s na stałe 24 gier, tylko się je wypożycza. Wolę sobie kupić gry jakie chce i wole kolekcjonować pudełka

    2. Ciężko wyobrazić sobie obrzydliwszą kolekcje od plastikowych pudełek z grami na konsolę. 🙂