The Medium - duży obrazek
Promocja na The Medium

Cena The Medium w pre-orderze – przegląd ofert przedpremierowych najnowszej gry Bloober Team

Łowcy, czy interesuje Was cena The Medium w pre-orderze? Jeśli tak, dobrze trafiliście 🙂 Krakowskie studio Bloober Team powraca z nową produkcją, która, podobnie jak wcześniejsze gry tego developera, będzie survival-horrorem, choć tym razem utrzymanym w zdecydowanie innym stylu. Perspektywa trzeciej osoby i klimat wyraźnie nawiązują do prawdziwej klasyki gatunku, takiej jak m.in. kultowa już seria Silent Hill. Dobrą wiadomością jest też fakt, że premierowa cena The Medium jest zdecydowanie niższa od ostatnich głośnych tytułów z segmentu AAA.

W grze autorów Observer wcielamy się w Marianne, kobietę będącą tytułowym medium, która podejmuje się rozwikłania tajemniczej sprawy. W tym celu bohaterka będzie musiała eksplorować nie tylko świat realny, ale również „krainę zmarłych”. Podczas rozgrywki nie zabraknie zagadek logicznych, a także scen, które zmrożą krew w żyłach i sprawią, że serca graczy zabiją znacznie szybciej i bardziej intensywnie!

Zainteresowani? W takim razie odsyłamy Was do rozwinięcia wpisu, gdzie znajdziecie najlepsze promocje na The Medium w pre-orderze.

Cena The Medium na PC – wersja cyfrowa

Tanie The Medium na Xbox Series X|S – wersja cyfrowa

Gra The Medium na premierę dostępna będzie w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. W chwili publikacji art. subskrypcję Microsoftu zakupić możecie w niezwykle niskiej cenie: 28 dni XGPU dla nowych i aktywnych użytkowników – 14,94 zł.

Tanie The Medium w brazylijskim Microsoft Store

Krok 1. Potrzebujecie doładowań do brazylijskiego regionu Sklepu Microsoftu:

CDKeys: 2x 100 BRL za 72,59 zł każde albo

G2A: 2x 100 BRL za 77,48 zł każde lub

Eneba: 2 x 100 BRL za 17,53€ (79,51 zł) z kodem LOWCYGIER każde.

Krok 2. Podajecie dowolny brazylijski adres (np. znaleziony w Google) w ustawieniach swojego profilu w Microsoft Store.

Krok 3. Zakupu The Medium dokonujecie przez przeglądarkę. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „Encomendar”. Kartę z doładowaniem aktywujecie w momencie dokonywania płatności.

Do zakupów w brazylijskim regionie MS Store nie trzeba używać VPN!


Łowcy, planujecie sprawdzić nowe dzieło Bloober Team na premierę czy zamierzacie poczekać na pierwsze promocje na The Medium?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.