Promocja na The Legend of Zelda Skyward Sword HD

Cena The Legend of Zelda: Skyward Sword HD w pre-orderze - przegląd ofert przedpremierowych hitu z Nintendo Wii (akt.)

Interesuje Was cena The Legend of Zelda: Skyward Sword HD w pre-orderze? Świetnie trafiliście, bo w tym przeglądzie zbieramy dla Was najlepsze oferty na ten właśnie tytuł.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na Nintendo Switch to odświeżone wydanie gry, która w 2011 roku zadebiutowała na konsoli Wii. W ręce graczy oddana zostanie produkcja oferująca tę samą historię i rozgrywkę, ale z pewnymi ulepszeniami. Poza usprawnioną oprawą graficzną dostaniemy też dwa tryby sterowania do wyboru: wykorzystujące możliwości ruchowe kontrolerów Joy-Con oraz bardziej typowe, w którym wychylenia prawej gałki analogowej będą odpowiadać za zadawanie ciosów mieczem. Ten drugi tryb doskonale sprawdzi się na Nintendo Switch Lite oraz w trybie przenośnym. Premiera już 16 lipca!

Łowcy, po najlepsze promocje na The Legend of Zelda: Skyward Sword HD w przedsprzedaży odsyłamy Was do rozwinięcia tego wpisu 🙂

Aktualizacja #6

Ceny The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zostały zaktualizowane, dodaliśmy też akapit poświęcony recenzjom gry. Premiera już dziś!

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD – recenzje

Embargo na recenzje The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zeszło i dzięki temu wiemy, że z grą zdecydowanie warto się zapoznać! Krytycy chwalą wprowadzone poprawki: w tym dodany autozapis czy pomijanie cutscenek, a możliwość zrezygnowania ze sterowania ruchowego przypadnie do gustu osobom, które preferują zabawę w trybie handheld. Rozgrywka i fabuła pozostały bez żadnych zmian, w związku z czym jest to doskonała okazja do nadrobienia tego klasyka z 2011 roku w odświeżonym wydaniu.

Średnia ocen w serwisie Opencritic to 83/100 przy ponad 40 opiniach.

Promocje na The Legend of Zelda: Skyward Sword HD – wersja cyfrowa

  • Nintendo eShop – 249,80 zł (za zakup otrzymacie 250 złotych punktów, które następnie będziecie mogli wykorzystać do obniżenia ceny przyszłych zakupów o 12,50 zł)

Cena The Legend of Zelda: Skyward Sword HD – wydanie pudełkowe

  • Allegro – 209 zł + darmowa dostawa dla abonentów Allegro Smart!
  • Morele – 215 zł + darmowa dostawa
  • Media Expert – 219 zł + darmowa dostawa
  • MediaMarkt – 219 zł + darmowa dostawa
  • Avans – 223 zł + darmowa dostawa
  • Electro – 223 zł + darmowa dostawa

Łowcy, zainteresowały Was jakieś przedpremierowe promocje na The Legend of Zelda: Skyward Sword HD? A może ograliście ten tytuł 10 lat temu i odpuszczacie sobie remaster? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.