Promocje na Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster

Cena Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster - przegląd ofert przedpremierowych [akt.]

Najwyższa pora, by przyjrzeć się, jak prezentuje się cena Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster w przedsprzedaży. Do opanowanego przez demony postapokaliptycznego Tokio wrócimy bowiem już niedługo, bo 25 maja.

Odświeżona wersja, wydanej pierwotnie w 2003 r. na konsolę PlayStation 2, gry jRPG zaoferuje graczom kilka większych usprawnień i nowości. Co najciekawsze z punktu widzenia polskich fanów, remaster tworzony jest na bazie niewydanej w Europie wersji z Raidou Kuzunoha. Już to zagwarantuje pewien powiew świeżości. Same zmiany dotkną przede wszystkim oprawy audiowizualnej. Oprócz wyższej jakości tekstur gracze dostaną m.in. udźwiękowienie najważniejszych ścieżek dialogowych. Twórcy wprowadzili również dodatkowy poziom trudności, przeznaczony dla osób, którym zależy tylko na fabule.

Łowcy, jeśli interesują Was promocje na Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster i szukacie sklepu, w którym pre-order wyniesie Was najmniej… zapraszamy do dalszej części artykułu 🙂

Aktualizacja #3

Ceny Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster zostały zaktualizowane. Premiera już jutro!

Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster – recenzje. Jak krytycy oceniają grę?

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje portu Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster. Wśród plusów wymienia się przede wszystkim znakomitą fabułę, rozbudowaną i trudną rozgrywkę oraz wprowadzenie do gry zawartości, która w oryginale dostępna była tylko w Japonii. Do minusów zaliczyć można natomiast blokadę wyświetlania dla max 30 klatek na sekundę i odstającą od reszty remasteru skompresowaną ścieżkę dźwiękową.

Średnia ocen gry w serwisie Metacritic wynosi ok. 80/100, wahając się delikatnie w jedną lub drugą stronę w zależności od platformy.

Gameplay Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster

Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster tanio na PC – wersja cyfrowa

Zawartość Digital Deluxe Edition

Cyfrowa Edycja Deluxe Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster zawiera dodatkowo:
• Wcześniejszy dostęp do gry (21.5.2021)
• Pakiet „Maniax”
• Pakiet map „Mercy and Expectation”
• Muzykę z Shin Megami Tensei
• Poziom trudności Merciful


Cena Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Promocje na Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Cena Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

Digital Deluxe Edition w Nintendo eShop

Cyfrowa Edycja Deluxe Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster dostepna jest do sprzedaży pod postacią bundle i nie posiada swojego linku w eShopie.

Promocje na Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster na Nintendo Switch – wydanie pudełkowe


Łowcy, ogrywaliście oryginalne Shin Megami Tensei III? Zamierzacie dać szansę remasterowi, czy może uważacie, że cena Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster jest zbyt duża i czekacie na pierwsze promocje?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.