Returnal - duży obrazek
Promocja na Returnal
  Polecamy

Cena Returnal w pre-orderze - przegląd ofert przedpremierowych na tytuł ekskluzywny PS5 (akt.)

30 kwietnia na konsolach PlayStation 5 pojawi się ciekawie zapowiadający się roguelike i dobrze wiecie co to oznacza! Tak – to już czas, by przyjrzeć się, jak prezentuje się cena Returnal w przedsprzedaży!

Najnowsza gra na wyłączność PS5 to trzecioosobowa strzelanka z elementami roguelike, za której stworzenie odpowiada doświadczone studio Housemarque z Finlandii. Gracze wcielą się tu w bohaterkę o imieniu Selene, która rozbija się na niebezpiecznej planecie i walczy tam o przetrwanie, jednocześnie będąc uwięzioną w pętli czasu. Każda śmierć oznacza konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa, jednak stale zmieniająca się rozgrywka ma sprawiać, że nawet przez chwilę nie będziemy się nudzić. Na uwagę zasługuje też świetna oprawa graficzna oraz wykorzystanie unikalnych możliwości oferowanych przez kontroler DualSense!

W dalszej części wpisu znajdziecie najlepsze promocje na Returnal w pre-orderze. Zachęcamy do lektury, jeśli planujecie kupić ten tytuł!

Aktualizacja 5

Premiera Returnal już dzisiaj. Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Returnal – recenzje. Jak krytycy oceniają grę?

29 kwietnia zeszło embargo na recenzje Returnal. Krytycy są ze sobą zgodni i stwierdzają, że mamy do czynienia z naprawdę ciekawą, dopracowaną, choć jednocześnie bardzo wymagającą produkcją. Chwalony jest klimat, szybka i satysfakcjonująca rozgrywka, a także warstwa wizualna, która przez niektórych bywa nazywana prawdziwie next-genową.

Średnia ocen gry w serwisie Metacritic to na ten moment 86/100 przy ponad 83 recenzjach.

Returnal – zwiastun gry

Returnal – gameplay

Na kanale PlayStation Access pojawił się konkretny gameplay z Returnal. W trwającym kilkadziesiąt minut materiale z rozgrywki można zapoznać się z walką z pomniejszymi przeciwnikami, a także starciem (zakończonym sukcesem) z pierwszym bossem.

Cena Returnal na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Jak kupić Returnal tanio w amerykańskim PlayStation Store

Krok 0 – należy założyć konto PlayStation Network w regionie USA. Jeśli nie macie jeszcze amerykańskiego konta PlayStation Store w tym miejscu znajdziecie poradnik opisujący cały proces zakładania takiego konta.

Krok 1 – kup doładowania o wartości 70 USD w Eneba:

50 USD + 20 USD za €58.02 (264,41 zł) z kodem LOWCYGIER

Krok 2 – przy użyciu kart podarunkowych 70 USD dokonaj zakupu gry Returnal w amerykańskim PlayStation Store.

Po pobraniu zawartości nie będzie problemu z uruchomieniem gier na polskim koncie PSN na tej samej konsoli.

Cyfrowa edycja specjalna zawiera też dodatkowe, cyfrowe bonusy: dwie bronie (Miotacz elektroprętów i Pustkostrzał), 1 stymulator refleksu, 1 artefakt (pulsująca masa), 1 dawkę adrenaliny, 2 skafandry dla Selene oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Możecie dodatkowo zaoszczędzić na cyfrowej wersji gry, korzystając z promocji na doładowania do Playstation Store.

Promocje na Returnal na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Łowcy, czy Waszym zdaniem cena Returnal w pre-orderze jest na akceptowalnym poziomie? A może uważacie, że gra jest zbyt droga i planujecie poczekać na większe, bardziej atrakcyjne promocje za jakiś czas?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.