Ratchet & Clank: Rift Apart - duży

Cena Ratchet & Clank: Rift Apart - przegląd promocji przedpremierowych gry na wyłączność PlayStation 5 (akt.)

Jeśli brakuje Wam gier, mających pokazać pełną moc konsoli PlayStation 5, zapewne czekacie na 11 czerwca 🙂 W tym dniu na rynek trafi nowa odsłona serii o sympatycznym duecie bohaterów… Czas więc przyjrzeć się kolejnej grze ekskluzywnej PlayStation 5 i sprawdzić jak przedstawiają się najciekawsze promocje na Ratchet & Clank: Rift Apart w przedsprzedaży!

Ratchet i Clank po raz kolejny będą musieli pokonać groźnego złoczyńcę i uratować wszechświat. Tym razem jednak w zadaniu pomoże im nie tylko bogaty arsenał szalonych broni, ale też nowa postać, lombaksica o imieniu Rivet, która… jest członkinią ruchu oporu pochodzącego z innego wymiaru. Tytuł na wyłączność PS5 zaoferuje dynamiczną rozgrywkę, a oprawa ma pokazać moc 9. generacji – na czele z szybkim dyskiem SSD, który znacznie skróci czasy ładowania i umożliwi międzywymiarowe podróże bez potrzeby przerywania ich loadingami. Oprócz tego nie zabraknie tu wykorzystania haptycznych wibracji, adaptacyjnych spustów kontrolera DualSense oraz dźwięku przestrzennego 🙂

Najlepsze ceny Ratchet & Clank: Rift Apart w pre-orderze znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Udanych łowów!

Aktualizacja #5

Ceny Ratchet & Clank: Rift Apart zostały zaktualizowane, dodaliśmy też akapit poświęcony ocenom gry. Premiera już dziś!

Recenzje Ratchet & Clank: Rift Apart – jak oceniana jest gra?

8 czerwca zeszło embargo na recenzje Ratchet & Clank: Rift Apart, dzięki czemu możemy dowiedzieć się więcej na temat gry. Z opinii krytyków wynika, że tak naprawdę dopiero wraz z premierą tego tytułu rozpoczęła się prawdziwie nowa generacja konsol! Chwalona jest przede wszystkim świetna oprawa i świetne wykorzystanie szybkiego dysku SSD zastosowanego w PS5, ale i rozgrywka w dalszym ciągu ma sprawiać masę frajdy, dzięki czemu fani przygód sympatycznego duetu się nie zawiodą. Średnia ocen Ratchet & Clank: Rift Apart w branżowych mediach to 89/100 według ponad 95 ocen zebranych przez serwis Opencritic.

Cena Ratchet & Clank: Rift Apart na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Do dokonania zakupów w amerykańskim PS Store potrzebujecie konta w tamtym regionie. Jeśli jeszcze go nie posiadacie, to tutaj znajdziecie wyjaśnienie, jak je założyć. Zamówienie możecie opłacić przy pomocy kart prepaid zakupionych w Enebie: 1 x 50 USD i 1 x 20 USD za 57,06 euro (ok. 255,64 zł) z kodem LOWCYGIER.

Cyfrowa edycja Deluxe zawiera następujące dodatki:

  • pięć zestawów pancerza,
  • pakiet naklejek do trybu fotograficznego,
  • 20 sztuk rarytanium,
  • cyfrową ścieżkę dźwiękową i cyfrowy artbook.

Promocje na Ratchet & Clank: Rift Apart – wydanie pudełkowe


Zwiastuny Ratchet & Clank: Rift Apart

Chcąc przykuć Waszą uwagę na dłużej, postanowiliśmy zamieścić w przeglądzie pre-orderów najnowszej gry ekskluzywnej PlayStation 5 kilka zwiastunów, które szczególnie przypadły nam do gustu…

oraz zapis z kwietniowego State of Play 🙂 Wybaczcie 😉


Gdzie kupić PlayStation 5

Ponieważ Ratchet & Clank: Rift Apart dostępny będzie wyłącznie na PlayStation 5, aktualne oferty na konsole Sony:


Łowcy, jak myślicie: Czy rzeczywiście gra Insomniac Games będzie tytułem pokazujący prawdziwą moc nowej generacji konsol? A może nie wierzycie w te zapewnienia i zagracie dopiero, jak w sklepach pojawią się duże promocje na Ratchet & Clank: Rift Apart?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.