Promocja na Pokemon Legends: Arceus

Cena Pokemon Legends: Arceus w pre-orderze - przegląd ofert przedpremierowych na grę na wyłączność Nintendo Switch (akt.)

Premiera Pokemon Legends: Arceus już 28 stycznia 2022 r., dlatego to już ostatni moment, by przyjrzeć się najkorzystniejszym ofertom zakupu tego długo wyczekiwanego exa Nintendo Switch w przedsprzedaży!

Pokemon Legends: Arceus ma szansę okazać się rewolucją, na którą fani serii czekają od wielu lat. Z dotychczasowych materiałów i zapowiedzi wynika, że zarówno klimat, jak i gameplay będzie mocno różnił się od poprzednich odsłon cyklu. Wprowadzony zostanie rozległy, otwarty świat, a także nowe elementy RPG i akcji. Niektórzy twierdzą, że będzie to The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale z pokemonami i trzeba przyznać, że brzmi to naprawdę obiecująco!

Najlepsze promocje na Pokemon Legends: Arceus znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Zapraszamy!

Aktualizacja #3 (26.01)

Ceny gry zostały zaktualizowane. Premiera już w najbliższy piątek!

Pokemon Legends: Arceus – najważniejsze informacje o grze

Pokemon Legends: Arceus zabierze graczy do regionu o nazwie Hisui, czyli późniejszego Sinnoh znanego z Brilliant Diamond i Shining Pearl. Na samym starcie czeka nas wybór jednego z trzech starterów: ognistego Cyndaquila, trawiastego Rowleta lub reprezentującego żywioł wody Oshawotta.

Hisui będziemy mogli eksplorować zarówno pieszo, jak i na grzbiecie różnych stworków. Napotkane Pokemony można łapać poprzez skradanie się i rzucanie w ich kierunku Pokeballami. Te zaś wytworzymy ze znalezionych materiałów, korzystając z nowego systemu rzemiosła. Oczywiście nie zabraknie również walki, w której poza klasycznymi umiejętnościami, będziemy mogli wybierać również między dwoma stylami: silnym oraz zwinnym. Stałe zwiększanie naszej kolekcji różnorodnych stworków będzie odgrywać istotną rolę, bo będą one niezwykle przydatne w pojedynkach z napotykanymi trenerami oraz potężnymi, dzikimi Pokemonami.

Jeśli ten opis Was nie przekonał, to być może zrobi to nowy, długi gameplay. W materiale pokazano m.in. fragmenty świata, pojedynki i rozmowy z napotykanymi postaciami.

Promocje na Pokemon Legends: Arceus na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

Pamiętajcie, że choć cena Pokemon Legends: Arceus w eShopie jest wyższa niż w przypadku wydania pudełkowego, to za zakup otrzymujecie 250 złotych punktów. Możecie wykorzystać je do obniżenia ceny innej gry kupionej w cyfrowym sklepie Nintendo o 12,50 zł.

Cena Pokemon Legends: Arceus na Nintendo Switch – wydanie pudełkowe


Łowcy, czekacie na Pokemon Legends: Arceus? Czy uważacie, że rzeczywiście będzie to odsłona, która wprowadzi zupełnie nową jakość do serii?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.