Paper Mario The Origami King
  Polecamy

Cena Paper Mario: The Origami King w pre-orderze – przegląd ofert przedpremierowych

W lipcu na Nintendo Switch pojawi się kilka naprawdę mocnych tytułów 🙂 Na szczęście cena Paper Mario: The Origami King jest niższa od gier ekskluzywnych konkurencji. Promocje na Paper Mario: The Origami King na Nintendo Switch zaczynają się od 209 zł z wysyłką.

Premiera Paper Mario: The Origami King będzie miała miejsce już w piątek 17 lipca.

OCENY Paper Mario: The Origami King W PRASIE GROWEJ 

Pojawiły się pierwsze recenzje Paper Mario: The Origami King. Ocena gry w serwisie Metacritic na podstawie 53 recenzji wynosi 81 Metascore! 🙂

Fabularne założenie Paper Mario: The Origami King jest identyczne jak w platformowych odsłonach. Księżniczka Peach zostaje porwana, a wąsaty heros musi postarać się ją uratować. Jednak pod względem stylu graficznego oraz – przede wszystkim – rozgrywki Paper Mario różni się diametralnie od ukochanych przez fanów Big N odsłon Galaxy czy najświeższej Odysei.

Elementy platformowe nadal są obecne, ale w swoim rdzeniu Paper Mario: The Origami King to gra RPG z turowym systemem walki. Nie byłoby w tym niczego wyjątkowego, gdyby nie mały twist w rozgrywce. Pojedynki rozgrywają się na okręgu, w którego centrum stoi Mario. Wrogie jednostki zmierzają w kierunku Mariana z każdej strony, gracz będzie miał ograniczoną ilość czasu na przekręcenie czterech części okrągłej planszy w taki sposób, żeby ustawić w jednej linii jak najwięcej przeciwników. Im więcej wrogów ustawimy na wprost bohatera, tym więcej obrażeń zadamy. System walki przy pojedynkach z bossami jest odwrócony, to Mario będzie musiał otoczyć wielkiego bossa stojącego w centrum okręgu. Nie można zapominać o stylu graficznym, który w całości nawiązuje do origami, dzięki czemu każda lokacja i przeciwnik będzie papierowy 🙂

Promocje na Paper Mario: The Origami King – pre-order wersji pudełkowej:

Cena Paper Mario: The Origami King – pre-order wersji cyfrowej:


Łowcy, jak się Wam podoba design nowej odsłony wąsatego hydraulika? Wolelibyście remastery platformówek Super Mario Galaxy zamiast „papierowego” RPG?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.