Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin - duży
Promocje na Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin
  Polecamy

Cena Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin w pre-orderze. Dziś premiera!

Fani serii Monster Hunter zdecydowanie mają w tym roku powody do zadowolenia! W marcu na rynek trafiło kapitalne Rise, a niespełna 4 miesiące później zadebiutuje Monster Hunters Stories 2: Wings of Ruin (9 lipca). Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda cena Monster Hunters Stories 2: Wings of Ruin w pre-orderze 🙂

Nadchodzące Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, zaoferuje nieco inne podejście do rozgrywki niż główna seria. Gameplay przypomina klasyczne produkcje jRPG z turowym systemem walki, a podczas pojedynków wykorzystamy nie tylko zdolności naszej postaci, ale też i towarzyszących jej tytułowych monstrów. Oczywiście nie zabraknie tu również możliwości zdobywania kolejnych potworów, które posłużą nam w walce i znacznie ułatwią dokonywanie postępów, a tym samym też odkrywanie kolejnych kart historii! Uwagę przyciąga również bardzo barwna i miła dla oka oprawa graficzna.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin w przedsprzedaży. Liczymy, że dzięki nim uda Wam się upolować tę grę jak najtaniej!

Aktualizacja #3

Ceny Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zostały zaktualizowane, dodaliśmy też akapit poświęcony recenzjom gry.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin – recenzje i oceny

7 lipca zeszlo embargo na recenzje Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, dzięki czemu wiemy czy i dlaczego warto zainteresować się jRPG od Capcomu! Krytycy chwalą świetną oprawę i rozbudowany system walki, a także całkiem sporo zawartości, która gwarantuje kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy. Wśród wad wspominana jest przeciętna historia i trudny do uniknięcia grind, ale nie jest to nic, co dyskwalifikowałoby tę produkcję. Aktualnie jej średnia ocen w serwisie Opencritic to 83/100 na podstawie ponad 30 not.

Promocje na Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na PC – wersja cyfrowa

Cena Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

  • Nintendo eShop – 249,80 zł (za zakup otrzymacie 250 złotych punktów, które będziecie mogli wykorzystać do obniżenia ceny waszych kolejnych zakupów o 12,50 zł)

Promocje na Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na Nintendo Switch – wydanie pudełkowe


Łowcy, czy dotychczasowe zwiastuny, gameplaye oraz cena Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zachęciły Was do złożenia pre-ordera czy raczej planujecie poczekać na pierwsze recenzje?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.