Promocja na Monster Hunter Rise

Cena Monster Hunter Rise - przegląd pre-orderów gry na wyłączność Nintendo Switch (akt.)

Pstryczki, interesuje Was cena Monster Hunter Rise w pre-orderze? Jeśli tak, dobrze trafiliście 🙂

Już 26 marca na Nintendo Switch trafi nowa odsłona popularnej serii firmy Capcom, w której gracze stają do walki z ogromnymi i śmiertelnie niebezpiecznymi potworami. MH Rise, bo o tym tytule mowa, zaoferuje dobrze znaną rozgrywkę. Możemy więc spodziewać się kilkunastu zróżnicowanych broni i systemu walki, który wymaga nie tylko zręczności, ale też cierpliwości i taktyki. Twórcy nie zapominają jednak o pewnych nowościach. Pojawi się tu m.in. kolejny, zwierzęcy towarzysz – Palamute, który będzie służył nam jako wierzchowiec, a także mechanika wskakiwania na grzbiet niektórych potworów i wykorzystywanie ich w starciach.

Jeśli jesteście fanami marki lub planujecie się nią zainteresować, to odsyłamy Was do rozwinięcia wpisu. Znajdziecie tam najlepsze promocje na Monster Hunter Rise w pre-orderze.

Aktualizacja 3

Ceny Monster Hunter Rise zostały zaktualizowane. Dodaliśmy też akapit poświęcony recenzjom gry.

Monster Hunter Rise – recenzje. Jak krytycy oceniają grę?

23 marca spadło embargo na recenzje Monster Hunter Rise i są one bardzo pozytywne! Gra może pochwalić się średnią w serwisie Metacritic na poziomie 86/100. Z tekstów wynika, że mamy do czynienia z udaną odsłoną serii, która łączy dobrze znany gameplay z większą przystępnością znaną z Monster Hunter World, a przy tym wprowadza też kilka ciekawych nowości i usprawnień. Chwalona jest też oprawa graficzna, która robi spore wrażenie jak na możliwości Nintendo Switch. 🙂

Monster Hunter Rise – demo w Nintendo eShop

12 marca w Nintendo eShop pojawiło się drugie demo Monster Hunter Rise. Zawiera ona wszystkie zadania z pierwszej wersji próbnej oraz nowe, przeznaczone dla zaawansowanych Łowców, w którym zmierzą się oni z potężnym Magnamalo.

Demo zajmuje 1,8 GB, ma limit 30 prób i pozwala na zabawę zarówno solo, jak i w trybie kooperacji. Za uruchomienie go gracze otrzymają darmowy pakiet przedmiotów w pełnej wersji.


Cena Monster Hunter Rise na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

 • Nintendo eShop – 249,80 zł (za zakup otrzymacie 250 złotych punktów, które możecie wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł)
 • Nintendo eShop – Deluxe Edition – 289,80 zł (za zakup otrzymacie 290 złotych punktów, które możecie wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 14,50 zł)

Tani Monster Hunter Rise na Nintendo Switch – wydanie pudełkowe

 • Morele – 215 zł + darmowa dostawa + steelbook, karta soczewkowa 3D i karty kolekcjonerskie*
 • MediaMarkt – 219 zł + darmowa dostawa + steelbook, karta soczewkowa 3D i karty kolekcjonerskie*
 • Media Expert – 219 zł + darmowa dostawa (brak informacji o fizycznych dodatkach)
 • Avans – 223 zł + darmowa dostawa (brak informacji o fizycznych dodatkach)
 • Electro – 223 zł + darmowa dostawa (brak informacji o fizycznych dodatkach)

* Nakład dodatków jest ograniczony.

Promocje na Monster Hunter Rise Collector’s Edition na Nintendo Switch

Edycja kolekcjonerska Monster Hunter Rise zawiera: grę, przypinkę Kamura Mark, zestaw naklejek, figurkę amiibo Magnamalo oraz kod do pobrania DLC Deluxe Kit.

Promocja na Monster Hunter Rise Collector's Edition Nintendo Switch

Gdzie kupić limitowany Pro Controller Monster Hunter Rise Edition

 • Allegro – 305,90 zł + darmowa dostawa dla abonentów Allegro Smart
 • Morele – 307,79 zł + darmowa dostawa
 • Avans – 307,79 zł + darmowa dostawa
 • Electro – 307,79 zł + darmowa dostawa
 • Media Expert – 309,99 zł + darmowa dostawa
Promocja na Pro Controller Monster Hunter Rise Edition

Promocje na konsolę Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition

W skład zestawu wchodzi limitowana konsola Nintendo Switch, stacja dokująca, kontrolery Joy-Con oraz kod do pobrania gry Monster Hunter Rise w edycji Deluxe.

Promocja na Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition

Łowcy, mieliście już do czynienia z serią MH? A może planujecie rozpocząć swoją przygodę właśnie od Monster Hunter Rise na Nintendo Switch?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.