Marvel's Spider-Man: Miles Morales - duży obrazek
Promocja na Marvel's Spider-Man Miles Morales
  Polecamy

Cena Marvel's Spider-Man: Miles Morales w pre-orderze – przegląd ofert przedpremierowych

Zależy Wam na tym, by kupić tanio Marvel’s Spider-Man: Miles Morales? Jeśli tak, to ten przegląd pre-orderów Marvel’s Spider-Man: Miles Morales powinien przypaść Wam do gustu! Najpierw jednak kilka słów na temat samej gry, bo wiemy, że niektórzy nadal mogą mieć wątpliwości, z czym tak właściwie mamy do czynienia 🙂

Nowe dzieło Insomniac Games nie jest dodatkiem – to w pełni samodzielna produkcja, której głównym bohaterem jest tytułowy Miles Morales. Chłopak przywdziewa strój Pajączka i staje do walki z przestępczością w Nowym Jorku, mając przy tym do dyspozycji nieco inny zestaw umiejętności niż Peter Parker. Twórcy zadbali o zupełnie nową historię, a także oprawę, która ma wykorzystać możliwości oferowane przez PlayStation 5, na czele z Ray Tracingiem. Gracze preferujący płynność zabawy będą mogli zaś skorzystać z opcjonalnego trybu z 60 klatkami na sekundę – dla każdego coś miłego!

Premiera Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 4 będzie miała miejsce już 12 listopada, a na PlayStation 5 tydzień później i wiele wskazuje na to, że gra okaże się sporym hitem (Metascore na poziomie 85 w oparciu o 56 recenzji). W dalszej części wpisu znajdziecie najlepsze promocje na Marvel’s Spider-Man: Miles Morales w pre-orderze.


Gdzie kupić tanio Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – edycja standardowa

Cena Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Uwaga: w PlayStation Store znajdziecie dwa standardowe wydania Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – na PlayStation 4 i PlayStation 5. Nie ma jednak znaczenia, na którą się zdecydujecie, bo po zakupie dostaniecie też tę drugą wersję.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales w pre-orderze tanio na PlayStation 4 / PlayStation dzięki doładowaniom PlayStation Network

Cenę gry w PlayStation Store możecie obniżyć kupując doładowania w Eneba, gdzie za kartę o wartości 100 PLN zapłacicie 87,68 zł z kodem LOWCYGIER. Możecie więc kupić 2 doładowania za łączną kwotę 175,36 zł, a następnie dopłacić 49 zł, obniżając tym samym cenę do 224,36 zł za standardowe wydanie.

Tani Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wydanie pudełkowe

  • Allegro – 219 zł + darmowa dostawa dla abonentów usługi Allego Smart
  • Avans – 239 zł + darmowa dostawa
  • Electro – 239 zł + darmowa dostawa
  • MediaMarkt – 239 zł + darmowa dostawa
  • Media Expert – 239 zł + darmowa dostawa

Gdzie kupić tanio Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition zawiera także remaster Marvel’s Spider-Man z 2018 roku z wszystkimi dodatkami.

Cena Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Cena Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Recenzje Marvel’s Spider-Man: Miles Morales


Łowcy, który komiksowy superbohater powinien waszym zdaniem doczekać się własnej gry?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.