Cena Judgment w pre-orderze

Cena Judgment na PlayStation 5 i Xbox Series X|S – przegląd pre-orderów remastera spin-offu serii Yakuza (akt.)

Jeśli obawiacie się, że cena Judgment, remastera spin-offu serii Yakuza, który pojawi się na rynku już 23 kwietnia (czyli w dzień premiery Nier Replicant ver. 1.22474487139…), zwali Was z nóg, mamy dobrą wiadomość. Zestawienie ofert przedpremierowych pokazuje, że nie jest tak źle 😉

Judgment opowiada o byłym prawniku, który, chcąc odpokutować za efekty swoich działań, otwiera agencję detektywistyczną. Bardzo szybko na jego biurko trafia sprawa brutalnych morderstw. W tym momencie kontrolę nad bohaterem przejmuje gracz. Przesłuchiwanie świadków, śledzenie podejrzanych, pościgi i walki. Emocji nie zabraknie. Odnowiona wersja Judgment zapewni lepszą jakość grafiki, skrócone czasy ładowania i 60 klatek na sekundę. Nowe wydanie zawiera też wszystkie DLC. Warto przy tym wspomnieć, że dotychczas gra dostępna była wyłącznie na PlayStation. Wraz z wydaniem Judgment na Xbox Series, Sony traci więc kolejny ekskluzywny tytuł. Co więcej, dotychczasowi posiadacze nie otrzymają możliwości darmowego upgrade.

Łowcy, jeśli interesuje Was niska cena Judgment w pre-orderze, to zapraszamy do dalszej części artykułu 🙂

Aktualizacja 4

Gra pojawiła się w Google Stadia, PlayStation Store i Microsoft Store. Ceny Judgment zostały zaktualizowane.

Cena Judgment w przedsprzedaży na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Promocje na Judgment w pre-orderze na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Promocje na Judgment w przedsprzedaży na Xbox Series S|X – wersja cyfrowa

PORADNIK OPISUJĄCY JAK KUPIĆ TANIO JUDGMENT W BRAZYLIJSKIM MICROSOFT STORE

Krok 1. Kupujecie doładowania do brazylijskiego regionu Sklepu Microsoftu:

– Eneba: 200 BRL za 30,63€ (139,96 zł) z kodem LOWCYGIER albo
– G2A: 2 x 100 BRL za 74,18 zł każde (razem 148,36 zł)

Krok 2. Podajecie dowolny brazylijski adres (np. znaleziony w Google) w ustawieniach swojego profilu w Microsoft Store.

Krok 3. Zakupu  Judgment dokonujecie przez przeglądarkę. Trzeba jedynie kliknąć przycisk „Encomendar”. Gift card aktywujecie w momencie dokonywania płatności.

Do zakupów w brazylijskim regionie MS Store nie trzeba używać VPNów!

Tani Judgment w pre-orderze na Xbox Series X – wydanie pudełkowe

Judgment na PC? Może kiedyś, na razie tylko Google Stadia

W zapowiedziach nie wspomniano nic na temat tego, że dostaniemy Judgment na PC. Jest to zaskakująca informacja, patrząc na to, że prawie każda część Yakuzy otrzymała już swoją wersję na komputery osobiste. Branżowi dziennikarze sugerują jednak, że Judgment na PC to tylko kwestia czasu, a brak tejże wersji spowodowany jest czasową ekskluzywnością dla Google Stadia. Jeśli więc chcecie zagrać w spin-off serii Yakuza na komputerze, macie do wyboru dwie opcje: poczekać lub skorzystać z usługi gry w chmurze od giganta z Mountain View.


Łowcy, jesteście zainteresowani odnowioną wersją Judgment? Co sądzicie o tym, że gra pojawi się nie tylko na konsoli Sony, ale też na Xboksach?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.