Promocje na Immortals: Fenyx Rising
Promocja na Immortals Fenyx Rising

Cena Immortals Fenyx Rising - pre-order gry inspirowanej The Legend of Zelda od 199 zł

W RTV Euro AGD wystartowały pre-ordery Immortals Fenyx Rising! Zapewne wkrótce gra pojawi się również w innych polskich sklepach 🙂

Twórcy Immortals Fenyx Rising zaczerpnęli sporo mechanik z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, co widać gołym okiem od pierwszych sekund gameplayów. Na szczęście za grę odpowiada studio Ubisoft Quebec, które wcześniej wyprodukowało jedną z najlepszych odsłon flagowej serii Ubisoftu – Assassin’s Creed Odyssey, więc o jakość Immortals Fenyx Rising można być spokojnym.

Cena Immortals Fenyx Rising (oferta przedpremierowa) zaczyna się od 199 zł za wersję na PC. Premiera gry odbędzie się 3 grudnia 2020 r. na pecetach, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.

W Immortal Fenyx Rising przyjdzie nam wcielić się w tytułową Fenyx. Jej zadaniem będzie uratowanie greckich bogów przed Tyfonem, potworem, który obrał za cel pozbycie się wszystkich boskich istot. Bohaterka z biegiem czasu otrzyma coraz więcej zdolności, stając się potężnym półbóstwem. W trakcie gry przemierzymy ogromne połacie terenów, które zostały opanowane przez mitologiczne stworzenia. Odległości pokonamy zarówno konno, jak i szybując w przestworzach, ponieważ nieodłącznym elementem Fenyx są jej skrzydła. Dzięki nim walka w grze nabierze większej głębi – potyczki będą toczone zarówno na ziemi, jak i wśród chmur.

Kanadyjczycy tworząc Immortal Fenys Rising wychodzą naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy nie są rozpieszczani przez Nintendo informacjami dot. kontynuacji najlepszej gry ekskluzywnej Nintendo Switch. Od ostatniego pokazu The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 minęło troszkę czasu :/ Ubisoft Quebec doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc próbuje kuć żelazo póki gorące.


Preorder Immortals Fenyx Rising na PC

Cena Immortals Fenyx Rising na PC (wydanie pudełkowe)

Darmowa dostawa kurierem.

Promocje na Immortals Fenyx Rising na PC (wydanie cyfrowe)

Cena Immortals Fenyx Rising Gold Edition na PC (wydanie cyfrowe)


Preorder na Immortals Fenyx Rising na PlayStation 4

Cena Immortals Fenyx Rising na PlayStation 4 (wydanie pudełkowe)

Darmowa dostawa kurierem.

Promocje na Immortals Fenyx Rising na PlayStation 4 (wydanie cyfrowe)


Preorder na Immortals Fenyx Rising na Xbox One

Cena Immortals Fenyx Rising na Xbox One (wydanie pudełkowe)

Darmowa dostawa kurierem.

Promocje na Immortals Fenyx Rising na Xbox One (wydanie cyfrowe)


Łowcy, skusicie się na „Zeldę” od Ubisoftu? Zamierzacie kupić Immortals Fenyx Rising w pre-orderze?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.