Premiera Wild Hearts

Cena i data premiery Wild Hearts na PlayStation 5, Xbox Series i PC. Sprawdź gdzie kupić grę najtaniej

Już za niecały miesiąc na rynku pojawi się nowa gra stworzona w ramach inicjatywy EA Originals. Z tej okazji stworzyliśmy dla Was obszerne zestawienie, w którym znajdziecie szczegółowe informacje o tytule oraz o pre-orderach najnowszego dzieła studia Omega Force. Cena Wild Hearts na PC, PlayStation 5 i Xbox Series zaczyna się już od 278 zł. Do wszystkich zamówień przedpremierowych otrzymacie specjalne bonusy cyfrowe. Premiera Wild Hearts została zapowiedziana na 16 lutego 2023 roku.

Cena Wild Hearts w pre-orderze

Łowcy, poniższe zestawienie zawiera najlepsze aktualnie promocje na Wild Hearts w pre-orderze. Zamówienia przedpremierowe możecie składać na wydania pudełkowe oraz cyfrowe. Tytuł będzie dostępny w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji możecie zakupić również specjalną edycję Karakuri, zawierającą pakiet kosmetycznych dodatków do gry. Do każdego zamówienia w przedsprzedaży otrzymacie również bonus w postaci unikatowego gestu i 5 naklejek czatu. Przypominamy, że data premiery Wild Hearts na PS5 została wyznaczona na 16 lutego 2023 roku.

Pre-order Wild Hearts

Bonusy za zakup pre-orderu Wild Hearts:

 • unikatowy gest „Groźne Kemono”
 • 5 naklejek czatu: „Twarz pokerzysty”, „Pobudka”, „Modlitwa”, „Przyjaciele”, „Śpioch”

W skład specjalnego, cyfrowego wydania Wild Hearts – Edycja Karakuri wchodzą:

 • 2 pełne zestawy pancerzy (Karakuri Samurai oraz Karakuri Ninja)
 • 3 unikatowe gesty: „Duch walki”, „Czołganie się”, „Koncha”
 • ozdobna latarnia Tsukumo

Aktualizacja #2

Ceny i dostępność Wild Hearts zostały zaktualizowane.

Promocje na Wild Hearts na PlayStation 5

Dzięki poniższemu zestawieniu sprawdzicie, gdzie aktualnie można zakupić pre-order Wild Hearts tanio. Pudełkowe wydanie tytułu dostępne jest w przedsprzedaży jedynie w postaci edycji standardowej. Cena Wild Hearts na PS5 w polskich sklepach zaczyna się od 278 zł:

Premiera Wild Hearts na PS5 już za niecały miesiąc. Nowa gra EA Originals pojawi się na rynku 16 lutego 2023 roku.

Cena Wild Hearts na Xbox Series

Cena Wild Hearts na Xbox Series X jest identyczna z tą na konsolach Sony. Za pudełkowe wydanie tytułu zapłacicie 278 zł. Aby zagrać w najnowszą grę od EA na konsoli XSS, musicie zakupić cyfrową wersję produkcji w Xbox Store, która została wyceniona na 349,90 zł:

Wild Hearts tanio na PC

Jeśli planowaliście zamówić Wild Hearts tanio w wersji na PC, to niestety nie mamy dla Was najlepszych wieści. Tytuł dostępny jest jedynie w oficjalnej dystrybucji, w standardowych dla nowych premier cenach. Za cyfrowy pre-order zapłacicie aktualnie 299 zł:

Data premiery Wild Hearts na PC została zapowiedziana na 16 lutego 2023 roku.

Wild Hearts na PC za darmo dla posiadaczy EA Play Pro

Subskrybenci usługi EA Play Pro będą mogli zagrać w Wild Hearts za darmo już 3 dni przed premierą. Abonament dostępny jest wyłącznie w wersji na PC i daje nieograniczony dostęp do biblioteki gier EA. Aby skorzystać z oferty, możecie zakupić jeden z poniższych wariantów EA Play Pro:


Wymagania sprzętowe Wild Hearts na PC

Na platformach cyfrowej dystrybucji dostępne są już wymagania sprzętowe Wild Hearts. Mimo że tytuł ukaże się wyłącznie na konsolach nowej generacji, to nie są one specjalne wysokie.

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 (VRAM 6GB) / Radeon RX 5500 XT (VRAM 8GB)
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 80 GB

Wymagania zalecane:

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 2070 (VRAM 8GB) / Radeon RX 5700 XT (VRAM 8GB)
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 80 GB

Darmowe demo Wild Hearts w ramach EA Play

Łowcy, jeśli nadal nie jesteście przekonani co do nowego „Monster Huntera” od EA, to nie musicie kupować tego tytułu w ciemno. Jeśli posiadacie subskrypcje EA Play lub Xbox Games Pass Ultimate, to możecie skorzystać ze specjalnej oferty i przetestować Wild Hearts za darmo. W ramach usługi macie do wykorzystania 10 godzin gry, w trakcie których dotrzecie maksymalnie do bram Minato. Demo będzie dostępne już 13 lutego, czyli 3 dni przed premierą. Miesiąc abonamentu EA Play zakupicie już od 14,99 zł:


Wszystko co wiemy o nowym „Monster Hunterze”

Wild Hearts to najnowsza gra powstająca w ramach EA Originals. Za tytuł odpowiada japońskie studio Omega Force, działające pod szyldem Koei Tecmo. Już od pierwszych prezentacji tytuł zyskał przydomek „Monster Hunter od EA”. Czy będzie to jedynie kalka popularnej serii CAPCOM-u, czy jednak powiew świeżości w tym specyficznym gatunku? Tego dowiemy się już za niespełna miesiąc.

Według zapowiedzi, nowa gra z portfolio EA zabierze graczy w niesamowitą podróż do Azumy, świata fantasy inspirowanego feudalną Japonią. Główne założenia rozgrywki wzorowane są na cyklu Monster Hunter. Tytuł będzie więc wyjątkową grą myśliwską, która stanowić ma mieszankę elementów akcji z mechanikami RPG. Zadaniem gracza będzie polowanie na olbrzymie, spojone z siłami natury, bestie. Niegdyś spokojne Kemono, z nieznanych powodów, wpadły w szał, siejąc spustoszenie w całej krainie Azumy.

Do dyspozycji gracza oddany zostanie bogaty arsenał Karakuri, który stanowią bronie i gadżety napędzane starożytną technologią o znacznym stopniu zaawansowania. Wykorzystując wszelkie dostępne środki, stawimy czoła dzikim bestiom w niezwykle dynamicznych i widowiskowych walkach. Kluczem do sukcesu jest umiejętne wykorzystanie naszego oręża, a także poznanie słabych punktów konkretnych przeciwników. Swój potencjał bojowy będziemy mogli zwiększyć dzięki systemowi craftingu, który umożliwi nam tworzenie coraz to potężniejszych elementów uzbrojenia.

Na polowanie będziemy mogli wyruszyć samotnie lub w towarzystwie maksymalnie trzech osób. Tryb współpracy będzie obsługiwał rozgrywkę międzyplatformową. Nowy tytuł od EA wyróżniać będzie niezwykle barwną i szczegółową grafika, w której na pierwszy plan wysuwać się mają wyjątkowo kreatywnie zaprojektowani przeciwnicy. Należy dodać, że gra będzie posiadać pełną, polską wersję językową na wszystkich platformach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.