Godfall - Duży Obrazek
Promocja na Godfall

Cena Godfall w pre-orderze - przegląd ofert przedpremierowych

Twórcy ze studia Counterplay Games zapowiadają, że stworzyli „pierwszy looter-slasher” w historii. Już wkrótce będziemy mogli się sami przekonać czy rzeczywiście udało im się zrobić coś wyjątkowego i zapadającego w pamięć. A jeśli chcecie kupić Godfall tanio to… w takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym przeglądem ofert przedpremierowych. 🙂

Gra trafi na rynek 12 listopada (19 listopada na PlayStation 5 w Europie) i połączy dynamiczną walkę z użyciem broni białej ze zbieraniem coraz lepszego wyposażenia i rozwijaniem bohaterów. Kluczową rolę odegrają tutaj tak zwane Valorplates, czyli potężne pancerze będące odpowiednikami klas postaci z gier RPG. Uwagę przyciąga też efektowna oprawa graficzna, która ma pokazać możliwości oferowane przez nową konsolę Sony.

Najlepsze promocje na Godfall w pre-orderze znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Gdzie kupić tanio Godfall edycja standardowa

Tani Godfall na PC – wersja cyfrowa

Cena Godfall na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Godfall w pre-orderze tanio na PlayStation 5 dzięki doładowaniom PlayStation Network

Cenę gry w PlayStation Store możecie obniżyć kupując doładowania w Eneba, gdzie za kartę o wartości 100 PLN zapłacicie 87,49 zł z kodem LOWCYGIER. Możecie więc kupić 3 doładowania za łączną kwotę 262,47 zł, a następnie dopłacić 29 zł, obniżając tym samym cenę do 291,47 zł za standardowe wydanie.

Tani Godfall na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Gdzie kupić tanio Godfall Deluxe Edition

Godfall Deluxe Edition zawiera podstawową wersję gry i dostęp od pierwszego dnia do rozszerzenia zaplanowanego na rok 2021.

Cena Godfall Deluxe Edition na PC – wersja cyfrowa

Tani Godfall Deluxe Edition na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Cena Godfall Deluxe Edition na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Gdzie kupić tanio Godfall Ascended Edition

Godfall Ascended Edition zawiera podstawową wersję gry, dostęp do pierwszego rozszerzenia zaplanowanego na rok 2021 od pierwszego dnia, a także zestaw cyfrowych dodatków, w którego skład wchodzą złote skórki Valorplate dla Silvermane’a, Pheonix’a i Greyhawk’a, pięć złotych skórek broni, złotą skórkę tarczy, złotą skórkę królewskiego sztandardu, unikatowy tytuł w lobby rozgrywek wieloosobowych i pomarańczową skórkę Valorplate dla Vertiga.

Tani Godfall Ascended Edition na PC – wersja cyfrowa

Tani Godfall Ascended Edition na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Cena Godfall Ascended Edition na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Łowcy, co Waszym zdaniem powinna mieć dobra gra usługa, by przyciągnąć graczy na dłużej? Czy Godfall ma te cechy i odniesie sukces?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.