Promocja na Ghostrunner
  Polecamy

Cena Ghostrunner na PC. Gdzie kupić tanio Ghostrunner w pre-orderze

Cyberpunk 2077 to nie jedyna rodzima produkcja o tematyce cyberpunkowej, która będzie miała premierę w najbliższym czasie 🙂 Powoli zaczynają pojawiają się promocje na Ghostrunner, chociaż do debiutu gry zostały jeszcze trzy tygodnie, a my coraz częściej jesteśmy pytani o to: Gdzie kupić tanio najnowszą grę One More Level?. Cena Ghostrunner bezpośrednio na Steamie wynosi 99,20 zł. Spokojnie… są też inne, bardziej atrakcyjne oferty 🙂

Wizja twórców ciepło przyjętego God’s Trigger zadebiutuje na PC 27 października.

W dalszej części artykułu dowiecie się gdzie kupić tanio Ghostrunner na PC oraz jaka jest cena gry w przedsprzedaży.

Aktualizacja

Premiera już we wtorek, dlatego podbiliśmy artykuł 🙂

Rdzeń rozgrywki w najnowszej produkcji One More Level powstał wskutek inspiracji Hotline Miami. Podobnie jak poprzednia gra studia, Ghostrunner stawia na szybkie starcia, które nie wybaczają najdrobniejszych błędów. Otrzymanie jakiegokolwiek obrażenia oznacza natychmiastowy powrót do ostatniego punktu kontrolnego. W Ghostrunner każdy przeciwnik ginie od jednego precyzyjnego uderzenia, to samo tyczy się również protagonisty, na szczęście brak ekranów ładowania między restartami sprawia, że rozgrywka nie traci zawrotnego tempa.

Poziomy w Ghostrunner zaprojektowane są wertykalnie, dlatego postać, którą przyjdzie nam kierować posiada szereg zdolności mających na celu jak najbardziej przyspieszyć przemieszczanie się między poziomami Wieży. Główny bohater w swojej podróży skorzysta między innymi ze spowolnienia czasu, biegu po ścianach, linki z hakiem oraz błyskawicznego doskoku. W Ghostrunner spędzimy tyle samo czasu w powietrzu, co na cyberpunkowym „gruncie” i chociaż strażnicy Wieży nie przebierają w środkach i przeważają liczebnie nad graczem, to mobilność postaci wyrównuje szanse w walce z wrogiem.

Pod względem optymalizacji produkcja wypada bardzo dobrze. Na mobilnym i leciwym już GTX 980M wersja demonstracyjna Ghostrunner chodziła płynnie na maksymalnych ustawieniach.

Warto sprawdzić na własnej skórze pracę One More Level, testując bezpłatne demo.


Promocje na Ghostrunner


Łowcy, jak podoba Wam się cena Ghostrunner? Wiemy, że większość z Was odlicza dni do premiery nowej gry CD Projekt Red. Sięgniecie po Ghostrunner w oczekiwaniu na Cyberpunk 2077?

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.