Promocja na Ghost of Tsushima
  Polecamy

Cena Ghost of Tsushima w pre-orderze – przegląd ofert przedpremierowych

Już w przyszłym tygodniu miliony fanów PlayStation 4 sięgnie po kolejną produkcję studia Sucker Punch Productions. Na szczęście cena Ghost of Tsushima w pre-orderze nie odbiega od „standardów” jakie wypracowało Sony w przeciągu kilku ostatnich lat i waha się od 239 zł do 249 zł za wydanie pudełkowe.

Gra twórców m.in. popularnej serii InFamous skupi się na losach Jina Sakaia – samuraja, którego rodzina i przyjaciele ponieśli śmierć z rąk mongolskich wojsk. Bohater zamierza pomścić swoich bliskich, a przy tym także powstrzymać najeźdźców przed dalszą ekspansją. Rozgrywka Ghost of Tsushima łączyć będzie eksplorację otwartego świata, walkę oraz skradanie, a gracze będą mogli podchodzić do oferowanych im zadań na różne sposoby, nie zawsze zachowując się zgodnie z samurajskim kodeksem.

Premiera Ghost of Tsushima planowana jest na 17 lipca. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Wysokie oceny Ghost of Tsushima w prasie growej

Pojawiły się pierwsze recenzje Ghost of Tsushima. Ocena gry w serwisie Metacritic na podstawie 48 recenzji wynosi aż 86 Metascore! 🙂

Pre-order Ghost of Tsushima – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję Ghost of Tsushima znajdziecie w PlayStation Store w cenie 289 zł. Do zamówień przedpremierowych dodawane są bonusy w postaci mini ścieżki dźwiękowej z gry, motywu dynamicznego oraz awatara.

W sprzedaży dostępna jest również Cyfrowa Edycja Deluxe. Ta w PlayStation Store wyceniona została na 329 zł i zawiera: jeden punkt techniki, talizman łaski Huchimana, zestaw skórek „Bohater Cuszimy”, cyfrowy mini artbook, komentarz reżyserski oraz dodatkowy, samurajski motyw dla konsoli PS4.

Promocje na Ghost of Tsushima – wydanie pudełkowe

Niestety w okresie premierowym nie ma co liczyć na duże promocje na Ghost of Tsushima. W okolicach rynkowego debiutu gra praktycznie wszędzie dostępna jest w standardowej cenie i kosztuje około 250 zł.

Najniższą cenę przygotował sklep OleOle! na Allegro (244 zł, darmowa dostawa z Allegro Smart!) oraz Morele (248 zł, darmowa dostawa).

Jeśli chodzi o elektromarkety, ich oferta jest identyczna – w Avans, Electro, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD za grę zapłacicie 249 zł i również możecie liczyć na bezpłatną wysyłkę.

Dość ciekawie prezentuje się Nocna Premiera Ghost of Tsushima, o której pisaliśmy w tym artykule. Posiadacze abonamentu Allegro Smart!, którzy do 13 lipca zakupią Ghost of Tsushima na Allegro (249 zł), będą mogli odebrać grę już minutę po jej oficjalnej premierze.

Cena Ghost of Tsushima – Edycja Specjalna

W skład Edycji Specjalnej wchodzi steelbook i cyfrowy mini artbook. Oprócz tego gracze mogą liczyć tu również na cyfrowe dodatki oraz komentarz reżyserski.

Ghost of Tsushima – Edycja Specjalna

Edycja Specjalna Ghost of Tsushima dostępna jest jeszcze w Media Markt. Za wydanie to zapłacicie 299 zł i nie poniesiecie kosztu dostawy.

Pre-order Ghost of Tsushima – Edycja Kolekcjonerska

Najbogatsze, kolekcjonerskie wydanie Ghost of Tsushima zawiera steelbook, replikę maski głównego bohatera, sztandar wojenny Sashimono, chustę Furoshiki, mapę wyspy Tsushima, 48-stronnicowy artbook od wydawnictwa Dark Horse, a także dodatkową cyfrową zawartość.

Ghost of Tsushima – Edycja Kolekcjonerska

Wydanie to jest wyprzedane niemal wszędzie. Możliwe, że przed premierą w polskich sklepach pojawią się jeszcze pojedyncze egzemplarze, więc warto trzymać rękę na pulsie. Jedno jest niemal pewne – promocje na Ghost of Tsushima w edycji kolekcjonerskiej raczej się nie pojawią i cena prawdopodobnie będzie już tylko rosnąć.

Aktualnie kolekcjonerkę możecie zamówić jeszcze we francuskim Amazonie. Cena z opłatami i wysyłką do Polski wynosi około 843,57 zł.


Gra twórców popularnej serii InFamous przez wielu fanów PS4 postrzegana jest jako tytuł będący efektownym pożegnanie z 8. generacją konsol. O tym czy Ghost of Tsushima okaże się hitem, czy też sporym zawodem przekonamy się już w przyszły piątek 🙂 Miłego grania!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.