Promocja na FIFA 22

W dniu wczorajszym miliony fanów piłki nożnej wiwatowało Viva l’Italia, a dzisiaj… a dzisiaj wystartował pre-order FIFA 22 na PlayStation 5, PS4, Xbox Series X, XOne, Nintendo Switch oraz PC.

Z tej okazji postanowiliśmy zebrać oferty polskich sklepów na FIFA 22 i przygotowaliśmy mini przegląd 🙂 Premiera FIFA 22 odbędzie się 1 października 2021 r.

Aktualizacja

Do artykułu dopisaliśmy ofertę sklepu Empik.

Tegoroczna odsłona FIFA 22 zaoferuje szereg zmian, które zostały wprowadzone w ramach HyperMotion. Na konsolach PS5 oraz Xbox Series X|S system będzie odpowiedzialny m.in. za o wiele bardziej rzeczywiste odwzorowanie zachowania piłkarzy na stadionie, niż miało to miejsce w FIFA 21. HyperMotion integruje ze sobą animacje motion-capture z uczeniem maszynowym – zupełnie nowym algorytmem, który usprawnia sztuczną inteligencję, aby reagowała żywiej (i efektywniej) na ruchy gracza. Sztuczna inteligencja w FIFA 22 ma za zadanie samodzielnie tworzyć animacje na podstawie analizowanych materiałów filmowych, co według Electronic Arts zaowocuje niespotykanym do tej pory w serii poziomem realizmu.


Gdzie kupić najtaniej FIFA 22

Cena FIFA 22 w RTV Euro AGD:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Pre-order FIFA 22 w Media Expert:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Przedsprzedaż FIFA 22 w Avans:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Promocje na FIFA 22 w Electro:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Pre-order FIFA 22 w Empiku:

Darmowa dostawa do Paczkomatów InPost.


Łowcy, sięgnięcie po FIFA 22 w pre-orderze, czy też zakupicie grę dopiero kiedy cena FIFA 22 dość mocno spadnie?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.