Elex 2 - duży obrazek

Cena Elex II w pre-orderze (PC, PlayStation, Xbox). Gdzie kupić tanio nową grę twórców kultowej serii Gothic? (akt.)

Gry Piranha Bytes można kochać lub nienawidzić, ale nie da się ukryć, że mają one spore grono wiernych fanów. Z pewnością ucieszy ich fakt, że premiera Elex II odbędzie się już 1 marca tego roku zaś cena Elex II (pre-order) nie jest zbyt wygórowana.

Nadchodząca produkcja przedstawi historię będącą bezpośrednią kontynuacją tej, którą zapoczątkowano w „jedynce”. Gracze raz jeszcze wcielą się w rolę Jaxa i trafią na planetę Magalan, gdzie staną do walki z wielkim zagrożeniem. W dalszym ciągu będziemy mieli do czynienia z trzecioosobową grą RPG w otwartym świecie, który przemierzymy zarówno pieszo, jak i korzystając z plecaka rakietowego. Istotną rolę odegrają nie tylko pojedynki i rozwój postaci, ale również nawiązywanie relacji z frakcjami zamieszkującymi ten wirtualny świat: Albami, Berserkami i Morkonami.

Jeśli nie możecie już doczekać się debiutu gry i chcecie się do niego należycie przygotować, to zerknijcie na przygotowany na nasz przegląd i przekonajcie się, gdzie kupicie Elex II tanio. 😊

Aktualizacja #5 (28.02)

Ceny zostały zaktualizowane, dodaliśmy również akapit poświęcony recenzjom gry. Premiera już jutro!


Edycje gry

Na rynek trafią dwie edycje Elex II – standardowa oraz kolekcjonerska. Ta druga zawierać będzie również artbook, steelbook, brelok, figurkę Alba, ścieżkę dźwiękową oraz album koncepcyjny Bjorna Pankratza.

promocja na Elex II Edycja Kolekcjonerska

Elex 2 – jak oceniana jest gra?

Na dzień przed premierą gry do sieci trafiły recenzje Elex II i… jest dobrze! Średnia ocen nowej produkcji Piranha Bytes to 73/100 według 13 opinii zebranych przez serwis Opencritic. Z tekstów opublikowanych przez krytyków wynika, że zachowano tu wszystkie charakterystyczne elementy pierwowzoru, ale rozbudowano całe uniwersum i wprowadzono kilka nowych rozwiązań. Mówiąc krótko: jeśli jedynka przypadła Wam do gustu, to i w dwójce powinniście się dobrze bawić!

Promocje na Elex II na PC

Jeśli interesuje Was aktualna cena najnowszej gry ojców Gothica w wersji cyfrowej, to polecamy Wam korzystanie z GG.Deals, gdzie znajdziecie oferty ponad 40 sklepów.

Wydanie pudełkowe:


Cena Elex 2 na PS4 / PS5

Wersja cyfrowa PS4/PS5:

  • PlayStation Store – 259 zł (233,10 zł dla abonentów PS Plus w pre-orderze) lub 235,28 zł przy płatności giftcardami (209,38 zł z PS Plus) (2 giftcardy + dopłata brakującej kwoty)

Wydanie pudełkowe:

Edycja kolekcjonerska PS4/PS5:

  • Gamefinity – 619,90 zł + darmowa dostawa
  • Ultima – 629,90 zł + dostawa od 5,50 zł
  • Neonet – 649,99 zł + darmowa dostawa
  • Neo24 – 649,99 zł + darmowa dostawa

Gdzie kupić tanio Elex II na PlayStation 5?

Najlepsze promocje na Elex 2 w wydaniu pudełkowym:Oferty na Elex II na Xbox One i Xbox Series X|S

Wersja cyfrowa:

JAK KUPIĆ TANIO ELEX II W BRAZYLIJSKIM REGIONIE MICROSOFT STORE?

Krok 1. Musicie zakupić doładowania do brazylijskiego Microsoft Store na odpowiednią kwotę. W tym celu możecie skorzystać z ofert wymienionych poniżej sklepów.

–  Eneba:  50 BRL za 9,28 euro – ok. 43,25 zł lub 100 BRL za 18,35 euro – ok. 87,95 zł z kodem LOWCYGIER każde lub
– G2A: 50 BRL za 41,92 zł lub 100 BRL za 82,55 zł każde albo
– CDKeys: 50 BRL za 41,69 zł lub 100 BRL za 80,59 zł każde.

Krok 2. Zerknijcie w ten artykuł i podążajcie za podanymi tam poradami.

Dobra wiadomość jest taka, że do zakupów w brazylijskim Microsoft Store nie musicie korzystać z VPN!

Pre-order Elex 2 na Xbox One / Xbox Series X|S w wydaniu pudełkowym:

Edycja kolekcjonerska:

  • Gamefinity – 619,90 zł + darmowa dostawa
  • Ultima – 619,90 zł + dostawa od 5,50 zł
  • Neonet – 649,99 zł + darmowa dostawa
  • Neo24 – 649,99 zł + darmowa dostawa

Łowcy, jaki jest Wasz stosunek do gier Piranha Bytes? Czy zbliżająca się data premiery Elex II wywołuje u Was ekscytację? 😊

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.