Demon's Souls Remake - duży obrazek
Promocja na Demon's Souls
  Polecamy

Cena Demon's Souls w pre-orderze – przegląd ofert przedpremierowych gry na wyłączność PlayStation 5

Jesteście fanami wymagających gier i chcecie kupić tanio Demon’s Souls? Świetnie trafiliście! W tym tekście pomożemy Wam w znalezieniu najkorzystniejszych ofert 🙂

Demon’s Souls na PS5 to remake kultowej gry z 2009 roku, która dała początek nowemu podgatunkowi – grom soulslike, trudnym, nie wybaczającym nawet najdrobniejszych błędów, ale przy tym też diabelnie satysfakcjonującym produkcjom. Nowa i gruntownie odświeżona wersja ma być wierna oryginałowi pod względem przeciwników, potężnych bossów czy lokacji, ale zaoferuje znacznie lepsze doznania wizualne, w czym bez wątpienia pomoże moc konsoli nowej generacji od Sony. Twórcy zaimplementowali do swojego dzieła ponad 180 filmów, które mają pomóc mniej doświadczonym graczom w zabawie 🙂

Długo wyczekiwany remake trafi do Polski 19 listopada, a u nas już teraz możecie sprawdzić najlepsze promocje na Demon’s Souls w przedsprzedaży.

Cena Demon’s Souls w pre-orderze na PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Demon’s Souls w pre-orderze tanio na PlayStation 5 dzięki doładowaniom PlayStation Network

Cenę gry w PlayStation Store możecie obniżyć kupując doładowania w Eneba, gdzie za kartę o wartości 100 PLN zapłacicie 87,68 zł z kodem LOWCYGIER. Możecie więc kupić 3 doładowania za łączną kwotę 263,04 zł, a następnie dopłacić 39 zł, obniżając tym samym cenę do 302,04 zł za standardowe wydanie.

Jeśli chodzi o droższe wydanie, to w tym przypadku powinniście kupić 4 doładowania za 87,68 zł każde (razem 350,72 zł) i dopłacić 29 zł. Łącznie za Cyfrową Edycję Deluxe zapłacicie 379,72 zł.

Promocje na Demon’s Souls na PlayStation 5 – wydanie pudełkowe


Łowcy, od których „Soulsów” zaczynaliście swoją przygodę z grami soulslike?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.