Biomutant - duży

Cena Biomutant w pre-orderze - przegląd ofert przedpremierowych (akt.)

Niemal czteroletnie oczekiwanie dobiega końca i już 25 maja na rynek trafi debiutanckie dzieło studia Experiment 101. Jeśli interesują Was najciekawsze promocje na Biomutant, bo o tym tytule mowa, to zachęcamy do czytania dalej! 😉

W Biomutant gracze wykreują swojego własnego, zwierzęcego bohatera i trafią do postapokaliptycznego, pełnego zagrożeń świata. Pod względem rozgrywki będzie to przede wszystkim trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z elementami RPG, ale nie zabraknie tutaj też cech innych gatunków. Twórcy obiecują m.in. system starć oparty na sztukach walki, ale pozwalający też na korzystanie z broni palnej oraz mutacji, a także rozbudowany crafting, mnóstwo pobocznych aktywności i poukrywanych sekretów. Wszystko to w barwnej, nieco komiksowej oprawie!

Zainteresowani? W takim razie odsyłamy do dalszej części art., w której sprawdzamy, jak prezentuje się premierowa cena Biomutant (zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i pudełkowym). Oby było tanio 🙂

Aktualizacja #4

Premiera gry już dzisiaj. Ceny Biomutant zostały zaktualizowane.

Gameplay Biomutant

5 maja serwis Game Informer opublikował nowy, trwający ponad 11 minut gameplay Biomutant. W materiale przedstawiono między innymi eksplorację, walkę oraz wytwarzanie przedmiotów.

Na oficjalnym kanale wydawcy, firmy THQ Nordic, pojawiły się nagrania prezentujące jak działa Biomutant na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One i Xbox One X. Poniżej możecie znaleźć wideo z wersji pecetowej, a po resztę materiałów odsyłamy na YouTube. 🙂


Tani Biomutant na PC – wersja cyfrowa

Przypominamy też, że gra od dnia premiery dostępna będzie w ramach usługi EA Play Pro.

Cena Biomutant na PC – wydanie pudełkowe

Promocje na Biomutant na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wersja cyfrowa

Cena Biomutant na PlayStation 4 / PlayStation 5 – wydanie pudełkowe

Promocje na Biomutant na Xbox One / Xbox Series X|S – wersja cyfrowa

Jak kupić tanio Biomutant w amerykańskim regionie Microsoft Store?

Krok 1. Kupujemy karty podarunkowe w Kinguin:

2 X 25 USD za 190,82 zł z kodem LOWCY8

1 X 10 USD za 36,11 zł z kodem LOWCY8

Krok 2. Dodajemy amerykański adres w ustawieniach profilu Microsoft. Najłatwiej wyszukać adres w Google – w stanach New Hampshire, Delaware, Alaska i Montana nie ma podatku.

Krok 3. Klikając w przycisk „Buy” kupujecie Biomutant z tego linku. Giftcardy należy aktywować w momencie wybierania metody płatności za grę.

Cena Biomutant na Xbox One / Xbox Series X|S – wydanie pudełkowe

Promocje na Biomutant na Xbox One / Xbox Series X|S – Edycja Atomowa

Najbogatsza edycja kolekcjonerska Biomutant zawiera dioramę, steelbook, koszulkę, podkładkę pod mysz, plakat na tkaninie o formacie A1, ścieżkę dźwiękową i specjalne pudełko. Wydanie to jest jeszcze dostępne w jednym sklepie, ale jego nakład jest prawdopodobnie bardzo mocno ograniczony.

Biomutant - edycja atomowa

Łowcy, planujecie dać szanse grze studia Experiment 101? A może aktualna cena Biomutant jest dla Was zbyt wysoka i zamierzacie poczekać na większą promocję?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.