Cena Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon w Polsce. Gdzie kupić grę najtaniej?

Premiera Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon już za niecały tydzień. Najnowsza gra związana z cyklem Bayonetta zadebiutuje już 17 marca wyłącznie na konsolach Nintendo Switch. Znając popularność głównych odsłon i ich bohaterki postanowiliśmy przygotować dla was artykuł zawierający informacje o grze oraz najciekawsze oferty na pre-order spin-offu tej popularnej serii. Cena Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon zaczynają się już od 225 zł.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon to tytuł poboczny popularnej serii slasherów PlatinumGames, w którym mamy okazję zapoznać się bliżej z początkami kariery słynnej wiedźmy. Produkcja przybliży nam czasy, gdy nastoletnia bohaterka, znana jeszcze pod imieniem Cereza, jest świeżo upieczoną adeptką czarnej magii. W ramach historii wyruszymy do Avalon Forest, by pogłębiać wiedzę i umiejętności protagonistki, a także uratować jej zaginioną matkę. Gra, w przeciwieństwie do głównych odsłon cyklu, przedstawiona została w perspektywie izometrycznej. Sama rozgrywka zapowiada się nad wyraz ciekawie. Przejmiemy kontrolę nad dwójką bohaterów – Cerezą oraz towarzyszącym jej demonem – Cheshire, którymi sterujemy niezależnie od siebie, każdym przy pomocy jednego Joy-cona.

Przypominamy, premiera Bayonetta Origins zaplanowana jest na 17 marca 2023 r.

Aktualizacja 2

Premiera Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon już jutro (17 marca). Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Promocje na Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon w Polsce

Cena Bayonetta Origins w polskich sklepach zaczyna się od 225 zł.

Recenzje Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon. Lepiej, niż można było się spodziewać

Pojawiły się pierwsze przedpremierowe recenzje Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon. Do tej pory większość fanów serii zachodziła w głowę uzasadniając tak drastyczne zmiany w stylu graficznym i rozgrywce względem poprzednich odsłon. Według krytyków obawy okazały się bezpodstawne, pomimo ogromnych zmian i tak otrzymaliśmy porządną produkcję. W serwisie Metacritic gra osiągnęła wynik 79/100 Metascore wyciągnięty z 34 recenzji. Młoda Cereza poradziła sobie jeszcze lepiej na Opencritic, gdzie dostała 81/100 punktów i z 22 krytyków aż 86% postanowiło grę polecić.

Demo Bayonetta Origins w Nintendo eShop

Łowcy, jeśli interesują Was promocje na Bayonetta Origins, ale nie jesteście pewni czy tytuł ten jest dla Was, możecie sprawdzić przed premierą demo, które dostępne jest w Nintendo eShop.

Łowcy, planujecie kupić spin-off serii o Bayonettcie przed premierą, a może czekacie na pierwsze promocje na Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.