Promocja na Call of Duty Black Ops Cold War
  Polecamy

Call of Duty: Black Ops - Cold War tanio na Xbox One oraz Xbox Series X|S – Zestaw Międzygeneracyjny za 233,21 zł zamiast 329 zł w Microsoft Store

Łowcy, wiemy, że cena Call of Duty: Black Ops – Cold War jest zaporowa, na szczęście sytuacja ta nie dotyczy wersji na Xbox One oraz Xbox Series X|S 😉 Żeby zakupić tanio Call of Duty Black Ops – Cold War wcale nie trzeba czekać na pierwsze obniżki. Wszystkie wydania piątej odsłony Black Ops kupicie w znacznie niższych cenach w brazylijskim regionie Microsoft Store:

Zamawiając Call of Duty: Black Ops – Cold War w pre-orderze na Xbox One (darmowy upgrade do Xbox Series X|S) otrzymacie Operatora Franka Woodsa oraz schemat karabinu szturmowego do natychmiastowego wykorzystania w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone.

Poradnik dot. tego jak zaoszczędzić na zakupie Call of Duty Black Ops – Cold War znaleźć można w dalszej części wpisu.

Jak kupić tanio Call of Duty Black Ops – Cold War w Microsoft Store

Aby skorzystać z „promocji na Call of Duty Black Ops – Cold War” na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S w brazylijskim regionie Sklepu Microsoftu, należy:

Krok 1. Kupić odpowiednie giftcardy:

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoft Store dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Zakupić Call of Duty: Black Ops Cold War przez przeglądarkę klikając w powyższe link z artykułu, a następnie, na karcie gry, przycisk Comprar/Encomendar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Aktywacja giftcardu ma miejsce w momencie wybierania metody płatności za grę (Resgatar um cartão-presente).

UWAGA! Niewykorzystane z karty podarunkowej środki zostają przypisane do konta w Microsoft Store – mogą zostać użyte w przy kolejnych zakupach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.