«

»

Battlefield V – Przegląd ofert przedpremierowych
Battlefield V – Przegląd ofert przedpremierowych
PCPlaystation 4Xbox One

Battlefield V – Przegląd ofert przedpremierowych

Kolejna odsłona popularnej serii Battlefield przeniesie nas w realia II wojny światowej. Podstawę rozgrywki stanowić będą rozbudowane tryby wieloosobowe na czele z Wielkimi Operacjami, ale nie zabraknie tu też kampanii dla jednego gracza, w której ponownie poznamy kilka historii. Nowością będą również rozbudowane opcje personalizacji postaci, a twórcy zapowiadają też dynamiczny rozwój produkcji w nadchodzących miesiącach – gra zostanie rozwinięta między innymi o tryb kooperacji oraz Burzę Ognia, czyli rozgrywki Battle Royale (planowane na marzec 2018 roku).

Battlefield V zadebiutuje 20 listopada na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Posiadacze edycji Deluxe będą mogli rozpocząć zabawę trzy dni wcześniej.

Edycja standardowa

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowej wersji gry Battlefield V znajdziecie w sklepie Gamivo.com  gdzie zapłacicie 166,27 zł za angielską wersję językową gry – użyjcie kodu NOVEMBERFIVERR. Nieco więcej, bo 174,24 zł zapłacicie w Gamivo.com za wersję global, która ma zawierać też język polski – podana cena również uwzględnia kod NOVEMBERFIVERR.

Ciekawą propozycją ma też Cdkeys.com. Standardowa cena tutaj to 43,29 euro, czyli około 186,10 zł (walutę zmienicie w stopce strony, zakup w euro jest korzystniejszy). Z kodem rabatowym z FB sklepu zapłacicie o 3% mniej – 41,99 euro, czyli ok. 180,50 zł.

Możecie też zdecydować się na zakup w Instant-gaming.com za 44,85 euro, a więc około 192,80 zł

Jeśli chodzi o polskie sklepy to najtaniej wypada zakup w Konsoleigry.pl 194,99 zł

Korzystnie wypada też oferta Muve.pl z ceną 199,90 zł – sklep zapewnia też zwrot 5% wartości zamówienia, kwotę tę będziecie mogli wykorzystać na kolejne zakupy.

PC – wydanie pudełkowe

Najmniej zapłacicie w sklepach CDP.pl oraz Merlin.pl 189,99 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu.

W Konsoleigry.pl zapłacicie 194,99 zł, a w Euro.com.pl, Electro.plMediaexpert.pl oraz X-kom.pl 199 zł.

Ciekawie wypada też propozycja od Muve.pl z ceną 199,90 zł, darmową dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia – kwotę tę będziecie mogli wykorzystać na kolejne zakupy w tym sklepie.

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Najniższą cenę znajdziecie w sklepach CDP.pl i Merlin.pl. Za grę zapłacicie tutaj 229,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu. 

W Konsoleigry.pl zapłacicie 234,99 zł z darmową dostawą kurierem, a w Electro.pl, Mediaexpert.pl, Zadowolenie.pl i X-kom.pl235 zł, również z bezpłatną przesyłką kurierem.

Możecie też zdecydować się na zakup w Euro.com.pl z ceną 239 zł i darmową dostawą kurierem lub Muve.pl239,90 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia. Kwotę tę będziecie mogli wykorzystać na kolejne zakupy.

Xbox One – wydanie pudełkowe

Wersję na Xboksa One również najtaniej kupicie w CDP.pl i Merlin.pl z ceną 229,99 zł i bezpłatną przesyłką do kiosków Ruchu. 

Możecie wybrać też zakup w Konsoleigry.pl w cenie 234,99 zł lub Electro.pl, Mediaexpert.pl, Zadowolenie.pl i X-kom.pl za 235 zł. Każdy z tych sklepów oferuje bezpłatną przesyłką kurierem.

Alternatywą może być zakup w Euro.com.pl za 239 zł z darmową przesyłką kurierem lub Muve.pl za 239,90 zł, z bezpłatną przesyłką do kiosków Ruchu i zwrotem 5% ceny zamówienia.

Edycja Deluxe

Edycja Deluxe zapewnia kilka cyfrowych profitów – możliwość rozgrywki trzy dni wcześniej, a więc już od 17 listopada, 5 zestawów spadochroniarza, dodatkowe zadania specjalne oraz 20 cotygodniowych zrzutów zaopatrzenia.

PlayStation 4

Najniższą cenę oferuje CDP.pl i Merlin.pl. W obu tych sklepach za edycję Deluxe zapłacicie 279,99 zł, a dostawa do kiosków Ruchu jest bezpłatna.

Z uwagi na zwrot warto rozważyć też propozycję Muve.pl z ceną 289,90 zł i darmową dostawą do kiosków Ruchu. 5% wartości zamówienia wróci na wasze konto w postaci złota, możecie wykorzystać je do obniżenia ceny późniejszych zakupów.

W sklepach Electro.pl i Mediaexpert.pl zapłacicie 299 zł z darmową dostawą kurierem i możecie liczyć tutaj na bardzo ciekawy bonus w postaci słuchawek MAD DOG GH001

Alternatywą może być też zakup w Powerplay.com.pl299,99 zł z bezpłatną dostawą listem poleconym ekonomicznym. Tutaj nie otrzymacie jednak żadnych bonusów.

Xbox One

Ponownie najmniej zapłacicie w CDP.pl i Merlin.pl, gdzie edycja Deluxe została wyceniona na 279,99 zł i możecie liczyć na bezpłatną wysyłkę do kiosków Ruchu. 

Ciekawie wypada też oferta Muve.pl 289,90 zł, darmowa dostawa do kiosków Ruchu i zwrot 5% wartości zamówienia.

Możecie wybrać też Electro.pl i Mediaexpert.pl z ceną 299 zł, darmową przesyłką kurierem oraz dodatkiem w postaci słuchawek MAD DOG GH001

W Powerplay.com.pl zapłacicie 299,99 zł z darmową dostawą (list polecony ekonomiczny).

 

  • No niby No Preorders, ale ludzie już grają od kilku dni, w origin access (czy jak to się nazywa), i poza tym że kampania jest skopana, podobno multi daje rade.

   • Biegasz w kółko po mapie i jak masz ogarnięty zespół który będzie spamował i Cię podnosił co 15 metrów to wygracie. Bez sensu ta gra. Nie długo zaczną pisać o taktykach hahaha

   • Grałem w betę, widziałem gameplaye, i jak dla mnie to strasznie słabo wygląda. W ogóle brak zupełnie klimatu drugiej wojny, jak jakiś generic F2P shooter to wygląda, kolorowe skiny na bronie, kolimatory, wygląd postaci jak z jakiegoś post-apo czy alternatywnej historii. Mundurów z WWII to to nie przypomina. Gameplay klasowy mocno spłycony(teraz każdy może robić revive’a), pistolety maszynowe(z tego co widziałem w becie, i z tego co piszą inni) podobno są kompletnie bezużyteczne, strasznie OP snajperzy, znacznie zmniejszona rola Medyka(moja ulubiona klasa w BF1). Sam feeling broni, zdecydowanie mniej mi się podobał niż w BF1. Gra pod praktycznie każdym względem gorsza od poprzedniej części. Jakbym miał ochotę na taki gameplay to bym wolał sobie w BF1 zagrać. V jak dla mnie to gra zupełnie bez klimatu, i jakiegoś wyrazu, bezduszny produkt koncernu stworzony z kalkulatorem w ręku, pozbawiony jakiegokolwiek pomysłu na siebie. Takie moje zdanie.
    No ale ja nie jestem jakimś wielkim fanem shooterów online to widocznie nie jestem targetem takich gier.

    • Ja szczerze to miałem nadzieje na coś w stylu bf3-bf4 tylko rozwinięte, z ładną grafiką… No ale zrobili „TO”, trzeba się cieszyć z tego co jest a za rok-dwa kupić, jak będzie połatane i w promocji, jak to było w moim przypadku podstawkę za ok 17 zł (z czego paypal dał mi do wykorzystania za free 20 zł, to w sumie za free grę miałem niemal, bo dopłaciłem ok 6zł, w tamtym czasie kupiłem jeszcze bf bad company 2, bo akurat w promo na steam było) 😀

    • 3 i 4 były jak dla mnie zbyt hardkorowe, ja oczekiwałem raczej czegoś takiego jak BF1 tylko, że w klimacie WW2, z jakąś porządną kampanią. Tymczasem oni zrobili takie nie wiadomo co, a kampania ponoć słaba. Więc chyba w ogóle odpuszczę tę część.
     Ja kupiłem pudełkową „Rewolucję” na około tydzień przed tym jak udostępnili wszystkie dodatki za darmo, także ten xD

    • Akurat co do op snajperow to racji nie masz. Usuwajac losowosc trajektorii lotu kuli, czyli gdzie przycelujesz tam poleci masz mozliwosc dowolna lunetka x2 x3 dolaczana do maszynowych sciagac snajperow. Widac ich jeszcze bardziej niz w bf1 przez mocniejszy blysk szkielka wiec jakbym mial porownywac to bardziej w bf1 snajperzy denerwowali a w bf5 sciagasz ich byle czym.

    • No chyba, że grasz medykiem ze STENem to wtedy nie :/

    • Llewelyn_MT

     „Strasznie OP snajperzy”? Ty chyba w BF1 nie grałeś. 😀

     Niby każdy może ożywiać, ale nie każdy to robi tak szybko. Poza tym bez medyka nie wyleczysz się na 100%, więc tak średnio Ci pójdzie w kolejnym starciu.

     „Gra pod praktycznie każdym względem gorsza od poprzedniej części.” Tu już pojechałeś. Nie ma granatów gazowych, więc nie może być gorsza. 😉

    • „Ty chyba w BF1 nie grałeś. :D”
     Grałem, i tam jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało, każda mapa była tak skonstruowana, że i z PMem można było przyjemnie zagrać co w V było praktycznie niemożliwe.

     „Niby każdy może ożywiać, ale nie każdy to robi tak szybko. Poza tym bez medyka nie wyleczysz się na 100%, więc tak średnio Ci pójdzie w kolejnym starciu.”
     Niby tak, ale w becie to mocno średnio funkcjonowało.

     „Tu już pojechałeś. Nie ma granatów gazowych, więc nie może być gorsza. ;)”
     A co było nie tak z granatami gazowymi?

    • Llewelyn_MT

     „każda mapa była tak skonstruowana, że i z PMem można było przyjemnie zagrać”

     Taaa, widzę że na przykład w operację Oil of Empires nie grałeś.

     „A co było nie tak z granatami gazowymi?”
     Poza tym, że były w grze? Absolutnie nic. Mimo 100+ godzin w operacjach w BF1 mam 0 rzutów i zabójstw z granatów gazowych. Wymagają zero wysiłku i umiejętności, czyli nie powinny w ogóle wejść do gry.

    • „Taaa, widzę że na przykład w operację Oil of Empires nie grałeś.”
     Ano nie, tylko te standardowe szybkie potyczki. Na tych mapach co grałem było IMO ok, a na pewno o niebo lepiej niż w becie V.

     „Poza tym, że były w grze? Absolutnie nic. Mimo 100+ godzin w operacjach w BF1 mam 0 rzutów i zabójstw z granatów gazowych. Wymagają zero wysiłku i umiejętności, czyli nie powinny w ogóle wejść do gry.”
     Ja wiem, gaz pewnie wrzucili bardziej ze względów historycznych, niż gameplayowych. Mi tam akurat w ogóle to nie przeszkadzało, raczej mało kto z gazu korzystał.

    • Llewelyn_MT

     Jeśli grałeś nie w główne tryby gry, to nie masz nic do powiedzenia w temacie, bo Battlefield (jak sama nazwa wskazuje) to przede wszystkim tryby z pojazdami na dużych mapach, a tam akurat gaz był wszechobecny. Snajperzy byli o wiele bardziej potężni, bo nawet body shot dawał 100% szansy na zabicie przeciwnika, jeśli byłeś w odpowiedniej odległości, co nie muszę chyba mówić jakie jest wkurzające, bo nie daje Ci żadnych szans w walce z przeciwnikiem. Nie na tym polega gra, żeby osoba, która nie ponosi ryzyka i nie wspiera drużyny miała przewagę nie pozwalając się bronić osobie, która zadanie wykonuje.

    • A to w tym losowym standardowym to nie ma wszystkich map? Przecież były też duże i otwarte, gaz widziałem od wielkiego dzwonu. No chyba, że Ty mówisz o jakichś innych mapach dostępnych tylko dla tego trybu kampanii, to wtedy może i masz rację, bo w nie nie grałem.

     Co do snajperów, to tak jak pisałem powyżej: nie zauważyłem jakiejś wielkiej ich przewagi, bez problemu grając medykiem kilkukrotnie byłem na 2-3 miejscu w teamie.

    • Llewelyn_MT

     Operacje to osobny tryb gry, nie ma go w rotacji.

     Ja grałem głównie medykiem. W operacjach jestem niemal zawsze w pierwszej piątce w drużynie (32 vs 32 graczy). Problem w tym, że co najmniej 80% śmierci u mnie to gaz, wybuchy, OHK od snajpera, samolot lub behemot. To ma być strzelanka, nie zabawa w rzucanie granatami…

    • Nie wypowiem się w tej kwestii, bo tego trybu nie ogrywałem, więc nie wiem zupełnie jak to tam wygląda.
     W standardowych potyczkach było IMO bardzo fajnie jeśli chodzi o balans klas, równe szanse itp. a już na pewno o niebo lepiej niż w becie V.

   • Krzysztof Kiersznicki

    nie …nie daje rady..mapy to katastrofa….

  • Tutaj jest niepotrzebny ten mem z tego względu, że jakby nawet za darmo dawali tę grę to bym nie chciał 😛

   • Teraz to wszyscy jadą równo, a pewnie się super sprzeda, jak te wszystkie gnioty 😛 . Fallout 76 pewnie już w milionach się rozszedł 😉
    Siła marki, PRu i marketingu jest ogromna.

    • Krzysztof Kiersznicki

     raczej glupoty graczy…

    • To też 🙁

  • Adam Węgrzyn

   Too late 😀 Od lipca czekam na klucz

   • No i co mam płakać z tego powodu czy jak? xD Twoja kasa, Twój wybór, chciałeś to kupiłeś.
    Miłego grania życzę. 😉

 • Battlefield 1 na premierę 150, Battlefield V 200 🙁

  • I tak kupią.

  • beziko

   Toż to przeskok o 4 części, cena musi urosnąć!!

  • A to przypadkiem na origin nie kosztuje 250+ ?:D nie 200?

  • Kacper Fornalczyk

   150 + 150 za premkę, która dawała dostęp do większości map i wyposażenia. Podstawka była pusta niczym poziom tolerancji u Krystyny Pawłowicz xD

  • Adam Węgrzyn

   Na CDkeyach we wrześniu było za 150,sam kupiłem za 160 w lipcu.

  • chomik325

   Bo jest zdecydowanie lepszy od 1. 😉

  • Llewelyn_MT

   BF1 kosztował chyba 269 zł z dodatkami. 😉 Tu już nie ma Premium, masz podstawkę to masz wszystko (poza skórkami).

 • Biorę! I zagram kobietą!

  • Z protezą i byle czarną XD

   • Jako wehrmacht !

   • ZjemCiKolege

    Nie ma protez + czarnych nie ma w niemcach ;]

    • Wiem, wiem, po becie twórcy je zabrali 😛 a z tymi czarnoskórymi bohaterami 3 rzeszy to nie wiedziałem 😛

    • Llewelyn_MT

     No, jest downgrade. Nie można zagrać synem własnego snajpera z BF1… :'(

   • JanuszPogody

    Beka z prawaków. Douczcie się historii.

 • Sądząc po opiniach i materiałach o grze na Tubie, to nie jest BF, tylko zwykły BS.

  • Llewelyn_MT

   No to nie wiem kogo oglądasz, ale jak BF jest mniej podobny do BF1 niż wcześniejszych, to nie może być źle.

 • Zawsze kupowalem BF na premiere ale tym razem pass. Przegieli w kilku kwestiach…. i klimat niby II WS, a zadnych flag, naszywek itd. poczekam aż cena zejdzie do 50 zl i zobaczymy… albo na BC3

  • Llewelyn_MT

   No przykro mi, że to FPS, nie album z naklejkami.

   • Mi wcale. Nie wcelowali się w moje gusta i nie tylko moje to trudno ale dla nich. Ja pogram w co innego.

    • Llewelyn_MT

     Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. 😉

 • Polecam roczny abonament Origin Premier. Star Wars: Battlefront 2, FIFA 19, Battlefield 5 i zbliżający się Anthem.

 • Adam Węgrzyn

  Nie wiem o co tyle hejtu wśród tego BF’a. Zamówiłem pre-order w lipcu, zagrałem w betę plus teraz 10h triala i jestem naprawdę zadowolony z zakupu. Nie przeszkadzają mi kobiety,protezy. Najważniejsze,że gra mi się bardzo dobrze.Jak komuś się nie podoba to niech nie kupuje,a nie wylewa wiadro pomyj na gierkę.

  • Krytyczna opinia to żadne wylewanie pomyj. Mi się taki dziwaczny setting w ogóle nie podoba, ani to fajne, ani klimatyczne, takie nie wiadomo. Plus dochodzi fakt że sami twórcy nakręcali graczy, że powrót do korzeni, że druga wojna, a tu zonk. xD Gameplay też IMO strasznie zubożony, i gorszy niż w BF1. Zwyczajnie nie ma za co tej gry chwalić. ¯_(ツ)_/¯

   • Adam Węgrzyn

    Kupiłem BF1 za 17zł po becie BFV i szczerzę żałuje,bo mi się nie podoba. Sto razy lepiej gra mi się w V. Jestem ciekawy ile z tych krytycznych opini zagrało w grę.

    • Nie rozumiem skąd taki komentarz.
     Przecież napisałem tam wyżej, że grałem w betę, i dodatkowo obejrzałem gameplaye po premierze.

    • Adam Węgrzyn

     To był ogólny komentarz.
     Jest to drugi Battlefield od dawien dawna, którego kupiłem na premierę po Battlefieldzie 3.

    • No ok, jak Ci się podoba to dobrej zabawy życzę, i tyle ¯_(ツ)_/¯

    • No, ale co z tego, że kupiłeś tego krapa? Fakt jest taki, że EA sprzedało niezbyt wiele preorderów i z tego powodu przesunięto premierę, więc wygląda na to że jednak większość graczy nie jest zadowolona z tego co wypluło z siebie Dice.

   • Już przestać tak przesadzać. Gra się miodnie według ogromnej większości graczy. Jak się wypowiadasz to używaj ” MOIM ZDANIEM, WEDŁUG MNIE, W MOJEJ OPINII” itp.

    • Według większości graczy? Proszę o dane, jakieś statystyki.

    • Wystarczy wejść na grupę battlefielda na facebooku liczącą chyba 26 tysięcy członków. Poczytać co piszą itp.

    • Nie wiem nawet jak zareagować :D. Niech ktoś mi podpowie, to konto to troll?

    • Potwierdzam – konto trolla. Obrażanie ludzi którzy ośmielają się mieć swoje zdanie w temacie F76 i innych,

    • NIVEALHD

     Dziwny tok myślenia ponieważ to ludzi kupujących F76 się tutaj wyzywa. Ja co najwyżej mogłem kogoś wypunktować za powtarzane po innych głupoty nie mające odzwierciedlenia w grze – tego tutaj jest pełno.

    • Llewelyn_MT

     „Chyba 26 tysięcy” spośród kilkunastu milionów grających w BF?

    • NIVEALHD

     Oczywiście miałem na myśli BF Polska, a nie Worldwide.

    • Llewelyn_MT

     Nawet jeśli 26 tysięcy ludzi, którzy kiedyś kliknęli gdzieś, że Battlefield, się wypowiedziało, to jest to tak samo bezużyteczna informacja.

   • „Gameplay też IMO strasznie zubożony, i gorszy niż w BF1.”

    A ja się nie zgodzę gejplej po becie wydawał mi się o wiele lepszy niż przez te 2 lata BF1 między innymi nie ma tych dziwnych i wkurzających rzeczy typu konie, pancerne pociągi, elitarne klasy, 3D spotowanie które w BF1 najbardziej już wnerwiało niż w innych BF’ach przez bardziej otwarte mapki. Jak ktoś śledził postęp jaki zrobiło Dice po becie to powinien być zadowolony ze zmian między innymi gunpleju i mnie tym kupili bo w bete grało mi się tak fajnie jak w BF3 w którym nastukałem 1,500h gdzie w takim BF1 ledwo 200h i z niecierpliwością czekam do 20 listopada ze znajomym na premierę.

    • Llewelyn_MT

     Grunt, że jest zubożony o granaty gazowe. 😀

    • No ja mam takie zdanie jak napisałem, grałem w betę, z tego co widziałem po gameplayach popremierowych raczej niewiele się na lepsze zmieniło z tych rzeczy co mi się nie podobały, plus te wszystkie inne rzeczy które w ogóle się nie zmieniły(dziwaczny setting, ograniczenie znaczenia klas itp.).

  • Ja myślę że ogólnie ludzie by się tak nie „pruli” gdyby twórcy powiedzieli że robią sobie grę, w której będą zmodyfikowane bronie z 2 wś i ogólnie ma być w tych klimatach, zamiast pierdzielić jak połamani że oddają w ręce gracza symulator 2 wś (no może trochę mnie poniosło :P), ale chodzi o to że mogli się wysilić i zamiast Niemcy, Rosja, Ameryka, zrobić sobie, Nibylandia, Gumisiowy Las i np. Narnia, czy tam jakąś krainę z władcy pierścieni 😀 Władować te bronie, flagi mogły by nawet być w kształcie członków… i każdy by na to lał… a tak, jest „nie fajnie”.

  • Krzysztof Kiersznicki

   gra jest 10 razy gorsza od bf3 z 2011 roku…mapy to zart…setting WTF…..

 • ja ogólnie polecam , abonament za 60 zł wleciał, bawię się wyśmienicie, cudnie się strzela , bardzo ciekawe mapy, jest git

  • Też zrobiłem Premium (za 59zł cały miesiąc grania)
   Gra jest fajna ale po BF1 trzeba się przestawić.
   Jest nieco inaczej, grafika troszkę ładniejsza niż w Bf1.

   • też sprawdziłem aby się upewnić, że gra jest niegrywalna na i5 4690k + 1070 gtx. Katuje proca bez względu na ustawienia. Bez 6 jaj nie ma co podchodzić do gry. Jeśli chodzi o bf v to jak dla mnie póki co średni. Nadal zagrywam się w bf3, który jest najlepszy póki co.

    • Llewelyn_MT

     No niestety, 4 rdzenie poniżej 4 GHz w bieżącym roku to już trochę słabo na współczesną grę.

    • Już nie przesadzajmy. Jak ktoś nie katuje gier AAA to z czterema jajkami(hehe) jeszcze kilka lat pociągnie.

    • wiesz ścinki mam tylko z bf’em w innych grach daje rade. Oczywiscie mysle o update do i7.

    • Llewelyn_MT

     Ja mam Ryzena 1600, więc nie ma o czym myśleć. i7 ma sens tylko jak masz GTX 1080+ albo RTX 2070+.

    • Ja mam od wczoraj i7 4790 + 1060 i 16gb ram i nie spada fps w multi na ultra BF5 poniżej 60 🙂 wcześniej na i5 4590 testowałem singla to także bez problemu ok 55-60fps multi nie testowałem ale w becie było na ogół powyżej 50

    • Llewelyn_MT

     Z ciekawości, ile taki staroć kosztuje?

    • Ja gram na ZEN 8/16 + 3360MHz CL14 1T + Vega XTX (LiQuiD)
     W GPU ustawienia 1692MHz/1150HBM2, z FreeSync 70Hz w 1440p 10Bit -> utrzymuje bez spadków 70FPS.
     ========
     User.CFG (w katalogu z grą)
     Pokombinuj z: RenderDevice.RenderAheadLimit 3/2 lub 4
     ========
     PerfOverlay.DrawFps 0
     render.DrawScreeninfo 0
     GameTime.MaxVariableFPS 70
     RenderDevice.RenderAheadLimit 3
     WorldRender.MotionBlurEnable 0
     RenderDevice.Dx11Dot1Enable 1

    • przełącz się na dx12 (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś). Generalnie mi na tym porcku @4,5ghz z 1080Ti wyciąga w ultra i 1440p stabilne 70 fps – co i tak w porównaniu do bety jest spadek o jakieś 30 fps…

 • Super. Akurat bony w robocie będą na święta rozdawać 😀

 • Nie chce zaczynać gównoburzy. Krótkie pytanie : Jak wygląda kwestia zakupu przez VPN na RU/UA?

 • Nic z tego nie rozumiem-dałem kupon,wyłączyłem protection a paypal krzyczy „wyskakuj z 193 zł” … no i anulowałem…

 • JanuszPogody

  Prawacy:

  „hurr durr czarny aaaa, kobieta w grze hurr durr”

 • Karol

  Ktoś kupował coś od 8keys z Gamivo?

 • MINUSGSM

  „… Burzę Ognia, czyli rozgrywki Battle Royale (planowane na marzec 2018 roku) …”. Czyli to już było?

 • Możesz napisać jakim cudem? Bo w koszyku cena była inna niż na Paypal-tam pokazało 193 zł i anulowałem bo sorry-to żadna okazja

  • A użyłeś kodu zniżkowego?

   • Ano użyłem-i tez miałem w koszyku taką cenę jak na screenie powyżej ,ale jak zalogowałem się do Paypala by sfinalizować zakup to wywaliło 193 albo 188 zł(już nie pamiętam ile-ale jedną z tych 2 cen).I anulowałem….

    • Może PayPal naliczył Ci jakąś chorą prowizję.

    • no ale za co? przecież jak byk stoi że prowizja za Paypal=0 zł. U mnie wyglądało to tak jakby magle zmieniła się cena przy finalizacji zakupu-dopóki byłem na stronie Gamivo było ok-w momencie jak przeszedłem na stronę Paypala cena wyniosła 188 lub 193 zł…

  • Kadajo

   Pamiętaj o kodzie NOVEMBERFIVERR i ważne też z jakiej formy płatności skorzystasz.

 • Ja tam się wstrzymam aż do marca. Gra co prawda w obecnym stadium jest dużo lepsza od bety, ale jednocześnie sporo zawartości jak Grand Operations i Firestorm.

  Grając jakieś dwie godzinki u kolegi natrafiłem na kilka błędów z czego jeden powtarzał się kilkukrotnie i był dość irytujący. Moja postać potrafiła zaklinować się w drzwiach, na Roterdamie, pomagał jedynie respawn.

 • Ktoś się orientuje, czy polskie wydania znowu będą wymuszać na graczach polski dubbing w kampanii?

  • W BF1 mogłeś sobie ustawić angielski dubbing więc myślę że w 5 również będzie można.

   • W BF1 nie mogłeś.

    • W ustawieniach gry -> dźwięk mogłeś sobie ustawić, a nie z poziomu Origin

    • Ale napewno piszesz o kampanii? Bo pamiętam, że w multi owszem, dało się, ale w singlu usłyszałem polskie głosy i wyłączyłem po 5 minutach.

    • To wybacz, musiałem coś pomieszać. To świetna informacja – zanim pojawią się pierwsze recki BFV może zdążę zrobić drugie podejście do singla w BF1. Dzięki wielkie 🙂

    • Może lepiej poczekaj i najpierw ograj singla BFV, który jest bardzo słabiutki, bo mi się ten w BF1 tak podobał, że nie potrafię się teraz zmusić do przejścia tego nowego xD

  • Kadajo

   Masz do wyboru polski lub angielski podczas instalacji. Wiec można kupować bez obaw.

 • tfu na EA

 • Czy tylko u mnie nie działa już kod NOVEMBERFIVERR? Wrzuciłem przed chwilą do koszyka to dostałem wiadomość, że kod już nieaktualny 🙁

 • Wojciech Oliwa

  Ja nie mam wersji polskiej

 • Battlefield V w empiku z kartom” klienta empik” -dla klientów mój empik- 189.99 z 209,99
  do wiadomości zakupiłem.