«

»

Assassin’s Creed Odyssey – Przegląd ofert przedpremierowych
Assassin’s Creed Odyssey – Przegląd ofert przedpremierowych
PCPlaystation 4Xbox One

Assassin’s Creed Odyssey – Przegląd ofert przedpremierowych

Popularna seria Assassin’s Creed powraca z nową odsłoną. Odyssey przeniesie nas do starożytnej Grecji i tym razem pozwoli nam wcielić się w Kassandrę lub Alexiosa – potomków słynnego Leonidasa. Gra ma zaoferować swobodę nie tylko w zakresie rozgrywki, ale również i przedstawianej historii – od naszych decyzji będzie zależał przebieg niektórych zadań czy to, w jaki postrzegać nas będą pewne postacie. Zabawa ponownie będzie skupiać się przede wszystkim na eksploracji otwartego świata, pieszo lub na grzbiecie wierzchowca, oraz skradaniu się i walce z przeciwnikami. Powróci również żegluga, znana m.in. z udanego Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutuje 5 października. Gra dostępna będzie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Edycja standardowa

PC – wersja cyfrowa

Najmniej zapłacicie w Cdkeys.com. Cena cyfrowej wersji gry wynosi tu 39,99 funtów (zakup w tej walucie jest korzystniejszy, możecie zmienić ją w stopce strony), a więc około 192,20 zł. Dodatkowo kwotę tę możecie obniżyć o 3% wykorzystując kod rabatowy z FB sklepu. Po jego użyciu cena obniży się do 38,79 funtów – ok. 186,40 zł.

Nieco więcej zapłacicie w Gamivo.com192,80 zł, do tego dochodzi jeszcze prowizja za płatność.

W G2play.net cena gry rozpoczyna się od 201,59 zł. Do końcowej kwoty dochodzi jeszcze prowizja za płatność.

Możecie skorzystać też z oferty Greenmangaming.com 42,49 funtów, czyli około 204,20 zł.

W Hrkgame.com zapłacicie 206,59 zł, do zamówienia otrzymacie też kod na losową grę na Steam.

PC – wydanie pudełkowe

Najmniej, bo 199 zł, za grę zapłacicie w sklepach Avans.pl, Electro.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl. Minimalnie więcej – 199,99 zł, zapłacicie w Neonet.pl. Każdy z tych sklepów oferuje darmową przesyłkę kurierem.

W X-kom.pl grę znajdziecie w cenie 209 zł z darmowa dostawą kurierem, a w CDP.pl i Merlin.pl209,99 zł z bezpłatną wysyłką do kiosków Ruchu.

PlayStation 4

Najtaniej zapłacicie w brytyjskim sklepie Base.com, gdzie cena Assassin’s Creed Odyssey wynosi 44,85 funtów, co daje około 215,50 zł. Koszt wysyłki do Polski to 1,49 funtów – około 7,15 zł. 

Jeśli chodzi o sklepy z Polski to najkorzystniejszą ofertę ma Powerplay.com.pl z ceną 229,90 zł oraz darmową dostawą przy wyborze opcji wysyłki listem poleconym ekonomicznym. 

Podobnie cenowo wypada oferta Konsoleigry.pl – gra kosztuje tutaj 224,99 zł, zaś koszty dostawy rozpoczynają się od 7,99 zł. 

W sklepach X-kom.pl oraz Mediaexpert.pl za grę zapłacicie 235 zł, w obu przypadkach możecie liczyć też na darmową przesyłkę kurierem. 

Alternatywa może być zakup w Avans.pl i Electro.pl w cenie 239 zł, również z darmową dostawą. 

Ciekawą propozycją ma też Muve.pl, gdzie za grę zapłacicie 249,99 zł, wysyłka do kiosków Ruchu jest darmowa, a 5% wartości zamówienia wróci na Wasze konto w postaci złota.

Xbox One

Najlepszą ofertę również przygotowało Base.com, gdzie za grę w wersji na Xboksa One zapłacicie 44,85 funtów – ok. 215,50 zł, a wysyłka do Polski to 1,49 funtów, czyli ok. 7,15 zł.

Również reszta ofert wypada tak samo, jak przy wersji na PlayStation 4. Najtańszą ofertę w Polsce przygotował Powerplay.com.pl  – 229,90 zł i darmowa przesyłka listem poleconym ekonomicznym.

Nieco więcej zapłacicie w Konsoleigry.pl, gdzie Assassin’s Creed Odyssey kosztuje 224,99 zł z dostawą od 7,99 zł.

Możecie rozważyć też zakup w X-kom.pl i Mediaexpert.pl w cenie 235 zł lub Avans.pl i Electro.pl za 239 zł. Każdy z tych sklepów oferuje bezpłatną przesyłkę kurierską.

Z uwagi na zwrot 5% wartości zamówienia warto zastanowić się też nad propozycją zakupu w Muve.pl w cenie 249,99 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu.

Edycja Gold

Edycja Gold zawiera grę oraz przepustkę sezonową. Bonusem jest też dodatkowa misja „Sekrety Grecji”.

PC – wersja cyfrowa

Cyfrową edycję Gold najtaniej kupicie w Cdkeys.com. Standardowo cena tego wydania wynosi tu 72,99 funtów (zakup w funtach jest korzystniejszy, walutę możecie zmienić w stopce strony), czyli około 350,75 zł, ale z kodem rabatowym z FB sklepu zapłacicie o 3% mniej – 70,80 funtów, czyli ok. 340,20 zł.

Nieco więcej zapłacicie w Greenmangaming.com71,39 funtów, a więc około 343 zł.

Możecie też skorzystać z propozycji Uk.gamesplanet.com75,59 funtów, czyli ok. 363,25 zł.

PlayStation 4

Najniższa cenę znajdziecie w sklepach X-kom.pl i Mediaexpert.pl, gdzie zapłacicie 325 zł. Wysyłka kurierem jest bezpłatna.

W sklepach Avans.pl i Electro.pl zapłacicie 339 zł, również z darmową dostawą kurierem, a CDP.pl i Merlin.pl339,99 zł bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu. 

Również w Neonet.pl zapłacicie 339,99 zł, także z bezpłatną przesyłka kurierem.

Xbox One

Ponownie najmniej, bo 325 zł, zapłacicie w X-kom.pl i Mediaexpert.pl. Wysyłka jest darmowa.

W Avans.pl oraz Electro.pl cena edycji Gold wynosi 339 zł z bezpłatną dostawą kurierem, w CDP.pl i Merlin.pl 339,99 zł z bezpłatną wysyłka do punktów Ruchu.

Taką samą cenę – 339,99 zł – znajdziecie też w Neonet.pl. Także tutaj możecie liczyć na bezpłatną wysyłkę kurierem.

Edycja Medusa

Edycja Medusa zawiera grę, wysoką na 33 cm figurkę upadłej gorgony od UbiCollectibles, mapę świata, ścieżkę dźwiękową na płycie CD, 64-stronicowy artbook, a także dodatki cyfrowe – misję „Niewidomy władca”, Pakiet Kronosa oraz Tymczasowe Przyśpieszenie.

PlayStation 4

Najniższą cenę tej edycji kolekcjonerskiej znajdziecie w Quicksaveonline.pl 399 zł z darmową dostawą.

Możecie też zdecydować się na zakup w Avans.pl, Electro.pl oraz Mediaexpert.pl w cenie 419 zł z bezpłatną przesyłką kurierem, CDP.pl i Merlin.pl419,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu, lub Empik.pl419,99 zł z darmową dostawą kurierem. 

Xbox One

Ceny wyglądają tu tak samo, jak przy wersji na PlayStation 4. Oznacza to, że najmniej zapłacicie w Quicksaveonline.pl399,99 zł z bezpłatną przesyłką.

W sklepach Avans.pl, Electro.pl i Mediaexpert.pl za edycję kolekcjonerską zapłacicie 419 zł z darmową dostawą kurierem, w CDP.pl i Merlin.pl 419,99 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu, a w Empik.pl 419,99 zł, również z darmowym kurierem. 

 • Jakby co to można gre już pobrać, na steamie 37GB

  • Tomasz Golik

   Zależy mi na wersji Steamowej. Może wiesz, czy można gdzieś kupić kod na steam taniej niż 250zł?

   • wersje steamową kupisz tylko na steam, reszta promocji to klucze Uplay.

   • jak kolega wspomniał kupisz tylko na steamie, ja tam burżuj 400zł za gold :v

    • Kasandra czy Alexios?

    • alexios, i tak pod pancerzem babki widać nie bedzie a i wole być ruchającym niż być ruchany 😛

    • XDDD

    • mrvalgard

     jak dla mnie medusa ed. fajniejsza – kolekcjonerka za 350 zamiast absurdalnie drogiego passa za 400łącznie 😀

    • diablo981

     Wolę Ultimate 😂

  • Poczekam aż nieco stanieje i do 150zł i kupię. Oczywiście pudełkową na Uplay’a który też jest świetny i szybko się pobiera. 🙂

 • mietekmielonka
  • ups

  • Andrzejef

   Tradycja zobowiązuje 🙂

  • Kaz

   Nie mów mi jak mam żyć!

  • Fabiopirat

   Nudne to już a i rzygać się chce.

  • Preoderowałem Red Dead Redemption 2, czy to grzech?

   • Betonowy

    Dopuszczalne jest tylko preorderowanie Cyberpunka 2077 ^_________^

    • Dopuszczalne jest preorderowanie tylko gier o których już dużo wiadomo (i można wstępnie ocenić czym jaka gra będzie) i od sprawdzonych studiów. Oczywiście to czy dane studio jest sprawdzone czy każdy musi ocenić samemu, ale ani Cyberpunk, ani RDR2 nie należą do grona gier o których wiadomo wystarczająco wiele, żeby warto było z czystym zamówić.

     Oczywiście jak się zamawia jakieś edycje specjalne czy kolekcjonerskie szczególnie wyczekiwanych gier to też nie ma nic złego w preorderze, w końcu na premierę mogą nie być dostępne, a nawet gdy gra będzie niewypałem to po premierze będzie można taką edycję odsprzedać nawet z zyskiem. W końcu hype sprzeda wszystko.

    • Powiedziałbym, że pre-orderować można co się chce i kiedy się chce, to indywidualna decyzja każdego gracza.

    • Od Ubisoftu można śmiało brać bo wiadomo że będzie to świetny hit i masa zabawy 😉

    • Korneliusz Wojnicz

     yhm mow dalej

    • Zapomniałeś o oznaczeniu „/s” na końcu.

    • Dziki Dzik

     Żartujesz sobie teraz nie? Napewno! Niemożliwe żebyś pisał w ten sposób, na poważnie.

    • Oczywiście że nie żartuje i mówię na tyle poważnie że mógłbym sobie rękę dać uciąć. Niemal połowa hitów w ostatnim czasie jest od Ubi dla mnie. Reszta to Sony, CD Projekt, Square Enix, Rockstar, Bethesda etc. Idź dalej grać w chłam typu CoD, BF, gry od TellTale, albo inny syf indie etc.

    • ubisoft i hit wybierz jedno

    • Połowa gier które uważam za najlepsze w ostatnim czasie to gry od Ubi.

    • Dziki Dzik

     Jak dorzyjesz premiery żeby go odebrać. A że nie jesteś żółwiem z Galapagos, i nie zyjesz 1000 lat, więc składasz preorder, który odbiorą twoje
     Pra wnuki 😂😂😂

    • to brzmi jak turbosłowiański bełkot

    • nie, to realizm w branży, dzień dobry pobudka

    • skoro już robisz za budzik to zechciej obudzić kolegę wyżej, który gotów jest kupić grę (która wyjdzie za kilka lat) na podstawie kilkudziesięciu minut rozgrywki i szumnych zapowiedzi.

 • Niesamowite jest to ile razy można robić kolejnych gier o skokach do kupki siana

  • jakoś nie nudzi mnie to skakanie do siana od ładnych paru lat

   • mnie też, ograłęm wszystkie AC a pierwsze 4 czeście pare razy i mam zamiar wracać, ażtu żę wydałem 400zł na gre ubisoftu. Możecie mnie zlinczować XD

    • możemy tylko współczuć
     ale have fun mimo wszystko 🙂

    • wiesz ja współczuje fanom Gothica

    • Mam tak samo, że każdego Asasyna po parę razy przeszedłem. Linczować można tylko hejterów 🙂

   • icy

    Mnie też nie, mimo że seria ogólnie od Unity utraciła na jakości, ale dalej gram w moją ulubioną serię. 🙂

    • Guzik prawda od Origin znów jest na wyżynach 🙂 (Moim zdaniem najlepsza część)

  • Mnie też nie nudzi. Od Ubisoftu można w ciemno brać. Nie to co bullshit typu COD i BF, albo „filmy” od TellTale 😀

  • Niesamowite jest ile to razy można robić kolejnych gier o wychodzeniu z bunkra.

  • Skoków do siana już nie będzie, ale skok na siano graczy tak 😉

 • mrvalgard

  warto może dodać Medusa ed. na PC (ubi store)

 • Nawiązanie do This is Sparta, się postarali tylko kto o tym pamięta dzisiaj…

 • Nie wiem czy dobrze liczę (a i nie chcę stracić 100 uplaygoldów;P na darmo) ale wersja gold warta(?) 400zł na ubistore z rabatem -20% powinna być za 320zł. Mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć?

  • mrvalgard

   tak ale zniżka działa tylko w ubistore, przez klient uplay nie

  • Czy ktoś już dostał kod na 20% za quiz?

 • Chciałbym zauważyć, że Edycja Gold w MediaExpert kosztuje 315 zł (wystarczy użyć kodu na 10 zł).

 • Poczekam aż będzie za 150 na PS4, albo na PC 😛 Zagrałbym, ale RDR2 ważniejszy 🙂

  • Coś czuje, że RDR2 będzie petardą 😀

   • A ja odwrotnie czuję. Czułem że RDR2 będzie super, a teraz coś czuję że nieco niewypał przeczucie 😀 Też za 150zł kupię na PC.

  • Pytanie, zamawiasz RDR2 Standardowa czy Specjalna?

   • Standardowa 😛
    Zresztą zobacze po wypłacie, jak będzie warto to wezme te lepsza 😛 Szczerze to nie wiem czym się różnią, ale premier trochę jeszcze jest, bo i w BO IIII bym zagral i RDR2, do tego ten AC, wiec nie szaleje za bardzo 😀

    • Specjalna edycja posiada kilka dodatkowe zawartości dla singla oraz prawdziwą mapę. A to tylko o 60zł więcej. Sam nie wiem czy się opłaca :/ Szkoda, że nie oferuja steelbooki.

    • vaazon

     4 lub IV a nie IIII xD COD BO4 na grafice ma 4 paski, ale to jest tylko logo a nie liczba sama w sobie. Jakby zrobili logo ^^^^ to też głupio pisac BO ^^^^.

 • moje jest wygranko

 • Dla PC – Nope. Dzięki Denuvo i VMProtect ! 🙂

  • Aż tak Ci zabezpieczenia antypirackie przeszkadzają? Mój leciwy i7 4790 (czyli odświeżona wersja 4770, szybsza o 2%) nawet się nie spocił podczas grania w Origins przy Denuvo i VMProtect.

   • Xyho

    Aż tak. Wieczne skoki FPS to nie jest to, co ludziom odpowiada. Szczególnie, gdy ma się sprzęt do gry w ustawieniach maksymalnych. Zresztą, była już na ten temat całą dyskusja w sieci, wystarczy poczytać forum Ubi.

    • Nie miałem żadnych skoków FPS, a nawet nie miałem sprzętu do grania na maksymalnych. Przejrzałem 5 stron forum Ubi na temat AC:O i nie znalazłem tam ani jednego tematu skarżącego się na spadki fps z powodu obciążenia CPU. Mało tego, po wyszukaniu w google tego problemu znalazłem informację jakoby ludziom na problemy z AC:O pomagało czyszczenie albo wymiana chłodzenia CPU. Oczywiście, nalazłem też informacje o tym, że gra ponoć obciąża całkiem potężne procesory w 100%, ale wystarczyło wyszukać ich procesory by znaleźć nagrania z ich procesorami, gdzie widać że zużycie nie jest nigdzie blisko 100%… Skoro na tych samych procesorach ludzie uzyskują różne wyniki, to raczej szukałbym problemów gdzieś indziej niż przy CPU.

    • Ja też nie, ale wiesz jak jest. Ci co narzekają to typowi krętacze. Chcą grę mieć za free na starcie. Dlatego jest taka nagonka na Denuvo. Ja z żadną grą z Denuvo nie miałem nigdy żadnych problemów. Problemy mają tylko Ci co tych gier nie mają, a chcą sobie przejść za darmo.

    • Wojciech Stec

     ja miałem problem ze skokami fpsów w AC:O, a sprzęt mam bardzo dobry. Potrafiło na 2-3 sekundy spaść do 5 fps. Zazwyczaj pomagało po prostu wejście do menu i wyjście i było wszystko ok, ale mimo wszystko, na grę wydałem własny hajs, więc oczekuję czegoś lepszego. Jakbym ściągnął pirata, to bym nie narzekał na skoki fps

   • A mi 7700K dziwnym trafem tylko przy Origins się dosyć „pocił” (nie działał na granicy możliwości, ale obciążenia poszczególnych rdzeni były wyższe niż w innych produkcjach), a wentylatory działały trochę szybciej niż zwykle.

    • 4esz

     mi na początku Origins dropił mocno i rwał, ale odkryłem, że wystarczy wyłączyć na czas gry usługę wmi (jedna komenda w konsoli) i dropy zniknęły jak ręką odjął. zresztą poprawili to w którymś patchu.

    • Też miałem wyższe zużycie procesora w Origins niż w większości gier, ale wciąż miałem spory zapas. Prawda jest taka, że współczesne procesory mają i tak spory zapas mocy podczas grania, no chyba że mamy do czynienia ze strategiami czasu rzeczywistego z ogromną ilością jednostek na ekranie. Nie neguję tego, że zabezpieczenia antypirackie obciążają dodatkowo procesor, neguję to że uniemożliwiają one grę. No chyba, że ktoś ma słaby procesor albo beznadziejne chłodzenie.

  • pozdro, świetnie mi sie grało na odpowiedniku i7 3770, fakt miałem spadki do 45fps ale jakoś tego nie odczułem

 • Kubasik

  Poczekam na wersję Steam’ową w edycji Gold za 200 zł , tak samo jak z assasynem origins 🙂

  • Uważaj, bo teraz Gold nie jest edycją kompletną. Gold ma samego season passa, a dopiero Ultimate ma wszystko 🙂

   • Wersja AC Odyssey Ultimate to Deluxe+Gold w jednym. To o czym piszesz jest w Ghost Recon Wildlands.

   • ultimate ma tylko jakąś skórke i dopalacz expa, czyli nie potrzebny szajs

   • no skórki to nie wiem po co komu, i tak się przez całą grę używa 1 czy 2..jakby w ultimate (deluxe) dodawali jakieś misje to bym brał a tak to gold wystarczy

   • Kubasik

    Wiem o tym, ale nie interesuje mnie zawartość z edycji Deluxe ( jedna misja i jakieś małe bonusy ) więc podstawka + season pass mi wystarczy 🙂

 • Czemu nie ma slowa o najbardziej wypasnej edycji Phanteon
  Mozliwa znizka 20% za 100gold.

 • Jednak Ubisoft potrafi dawać normalne ceny na premierę na PC że do 200zł. W dodatku za grę bardzo rozbudowaną i na długie godziny, a nie za 250-300zł…

  • Serio?

  • mrvalgard

   akurat kolekcjonerka za 350zl to jedna z tańszych dzisiaj 😀

 • Origins mi się podobał, a tutaj mamy grę bazującą na Origins od twórców Syndicate, który też mi się bardzo podobał, chociaż był robiony po taniości. I kurczę gotowy byłbym nawet wziąć na premierę, bo gra wydawała się mieć fajny klimat i mam trochę zaufania do twórców… ale nie za taką cenę. 400 zł za pełną grę? Spokojnie zmieściłbym to w budżecie na następny miesiąc, ale nie wyobrażam sobie kto musiałby jaką grę tworzyć, żebym był gotowy na nią wyłożyć 400 zł. 400 zł to mógłbym dać grze w której każde z moich ulubionych studiów robiło to w czym jest najlepsze, a przy tym dano im mnóstwo funduszy i czasu na stworzenie takiego dzieła.

 • Shodan155

  Chciałem kupić EK za 370 zł, ale już wyprzedana. Szkoda

 • Smuci tylko niepotrzebne wciskanie gejostwa.

  • 4esz

   z reguły mnie też to razi, ale kontekst historyczny wręcz tego wymaga i tutaj jest to jak najbardziej normalne

  • vaazon

   Smucą mnie takie komentarze.

   • Smuci mnie, że ludzie wolą grzech od Boga.

    • Tomasz Golik

     Żal mi tego twojego boga, że ma takich nietolerancyjnych wyznawców.

    • Przez duże B – to po pierwsze. Po drugie, nigdzie Bóg nie mówi, że On, czy ludzie mają tolerować zło, czy to w swoim życiu, czy życiu innych. Za to jest miłosierny i łaskawy dla tych, którzy odwrócą się od swoich grzechów i uwierzą w Jezusa Chrystusa. Życzę ci nowego narodzenia.

    • Tomasz Golik

     Złem jest nie to, co robią geje – bo tacy się po prostu urodzili, lecz to, co Ty i tobie podobni o nich wypisują i mówią. Grzeszysz i nie licz na miłosierdzie Twojego boga, bo by otrzymać rozgrzeszenie musiałbyś skończyć ze złem nietolerancji.

    • Tomaszu, cóż mogę powiedzieć, jesteś niewierny. Ktoś kto nie zna Boga i Jego słowa, będzie mnie uczył, co jest, a co nie jest grzechem. Przeczytaj choćby List do Rzymian 1, 18-32 w temacie homoseksualizmu.

    • Z Bogiem człowieku przepełniony „tolerancją” i „miłością” 😉 Oby ci Bóg przebaczył, gdy się nawrócisz.

    • Mariusz

     A Ciebie czemu jeszcze na lekcji nie ma?

    • Za stary jestem na szkołę 😉

    • Ksywka godna naśladowcy diabła 😉 Kosmaty bies 😉

  • akurat w tamtym okresie i miejscu gejostwo no coż, było i to nawet wśród wielkich osób

   • Nie zapominajmy również o sporej pedofilii .

   • Zdaję sobie z tego sprawę, co nie znaczy, że ubisoft musi to wciskać do gry. Osoby dziwnopłciowe mają w zespołach projektowych i to one wciskają to badziewie, jakby zboczony seks był najważniejszy w grze. Zobaczcie jak się disclaimer w AC zmieniał: https://uploads.disquscdn.com/images/9d2f5db3bb32e426ff4065c7f463d868d1ac5b7cb13523472d680c1811a6a2a5.jpg

    • to raczej zrobili zęby sie nikt na siłę nie upierdzielił

    • Mariusz

     No skoro ma być to rpg i w starożytnej grecji to trzeba być skończonym kretynem żeby do tego się przyczepiać.

    • Ale nie musisz, szanowny imienniku projektować na mnie swoich dolegliwości 😉

    • Mariusz

     Polecam może przeczytać książkę dwie o starożytności to może i się coś w tym Twoim rozumie poustawia.

    • Doskonałości się nie naprawia, za to z Twoją kulturą na pewno jest coś nie tak, skoro tak łatwo przychodzi Ci obrażanie innych. Nie dziwię się więc, że przyciąga Cię kultura starożytna i jej zboczenia 😉

    • Laferge

     Obrażasz innych to nie dziw się że ciebie obrażają. Jak takiś delikatny to się nie wypowiadaj

 • Dziki Dzik

  Przecież to wygląda jak duże dlc do Origins. Kopiuj wklej z Origins. W życiu nie widziałem czegoś takiego. Ale to Ubisoft więc nie ma się co dziwić

  • Ale Origins było kapitalną grą…a tutaj mamy to samo…..z dialogami, wyborami moralnymi, przede wszystkim wyborem bohatera, i do tego zupełnie inny świat. Nowe mechanizmy walki… Czyli mamy grę, która ma wynik ~85 na metacritic – i jest na sterydach i ulepszaczach. MUROWANY HIT! 🙂

  • Xyho

   Polecam recenzje na YT. Warto.

 • chomik325

  Edycja Gold jest za niemal 319 zł w Ubi Store dzięki znizce 20%, która reklamują na lewo i prawo po wejściu do sklepu.

 • na steama wezmę jak będzie za 180zł gold, origins tak wziąłem i zapłaciłem 120zł bo skorzystałem z kilku promocji naraz

 • Radek

  Dodam, że w sklepie Ubi w zamian za 100 kredytów (zbieranych za wykonywanie wyzwań w grach ubi) można zgarnąć kod rabatowy -20%, dzięki czemu np. Edycja Gold jest za niecałe 320 zł.

 • Laferge

  MediaExpert ma dziś po 189 zł z odbiorem ze sklepu jutro. Jak do newslettera się zapiszecie kupon na 10 zł jeszcze czyli po 179 zł.

 • Bartek

  Zamawialiście kiedyś z Ubistore’a? Przychodzą polskie wersje?