Promocja na Animal Crossing: New Horizons
  Polecamy

Animal Crossing: New Horizons - Przegląd ofert przedpremierowych na Nintendo Switch

Animal Crossing: New Horizons to najnowsza odsłona popularnej serii gier, które można określić mianem symulatorów życia. Gracze stworzą tutaj własnego bohatera, a następnie trafią na bezludną wyspę, którą będą stopniowo odkrywać i rozbudowywać. Nie zabraknie tu również możliwości wytwarzania wyposażenia i przedmiotów, a także modyfikowania terenu. Produkcja ta zaoferuje też możliwość zabawy dla wielu graczy – zarówno lokalnie, jak i poprzez sieć.

Animal Crossing: New Horizons – premiera 20 marca, wyłącznie na Nintendo Switch.

Pre-ordery na Animal Crossing: New Horizons

Nintendo Switch – wersja cyfrowa Animal Crossing: New Horizons

Najniższą cenę gry znajdziecie w Eneba.com. Z kodem LOWCYGIERMARSZ zapłacicie tutaj 188,68 zł. Do ostatecznej kwoty musicie doliczyć jeszcze prowizję za transakcję.

Podobną cenę znajdziecie też w Cdkeys.com – tutaj cena gry to 197,19 zł.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, by grę kupić bezpośrednio w Nintendo eShop, gdzie kosztuje ona 249,80 zł.

Za zakup cyfrowej wersji gry otrzymacie 250 złotych punktów Nintendo, które możecie wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł.

Nintendo Switch – wydanie pudełkowe Animal Crossing: New Horizons

Najmniej zapłacicie na Allegro.pl. Gra kosztuje tutaj 208 zł, a abonenci Allegro Smart mogą liczyć na darmową dostawę.

Dobrą cenę pudełkowego wydania Animal Crossing: New Horizons znajdziecie też w popularnych elektromarktach. W Avans.pl, Electro.pl oraz Mediaexpert.pl za grę zapłacicie 209 zł. Każdy z tych sklepów oferuje też darmową dostawę kurierem.

Możecie też skorzystać z oferty Mediamarkt.pl – również tutaj zapłacicie 209 zł z darmowym odbiorem osobistym lub wysyłką od 9,97 zł. Do zamówień dostaniecie też kilka bonusów: zestaw naklejek, ściereczkę z mikrofibry oraz trzy breloczki.


Pre-ordery na limitowany model Nintendo Switch z Animal Crossing: New Horizons

W sprzedaży dostępny jest również limitowany model konsoli Nintendo Switch w wyjątkowej wersji kolorystycznej. W zestawie znajdziecie też grę Animal Crossing: New Horizons.

Promocja na Nintendo Switch Animal Crossing Edition

Zestaw z konsolą kupicie najtaniej w Konsoleigry.pl. Jego cena w tym sklepie wynosi 1629,99 zł z darmowym odbiorem osobistym w Józefowie lub dostawą od 13,99 zł.

Możecie także skorzystać z oferty Mediamarkt.pl z ceną 1649 zł i darmowym odbiorem osobistym w jednym z salonów tej sieci. Koszty wysyłki rozpoczynają się tu zaś od 19,97 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.