Poradniki Xbox

Xbox to konsole produkowane przez Microsoft. Jeśli poszukujecie odpowiedzi na swoje pytania, to niezależnie od tego, czy posiadacie Xbox One, czy Xbox Series, dział oferujący poradniki Xbox jest dla Was! Błędy podczas uruchamiania gier? Zawieszająca się konsola? Głośno chodzący wentylator? Tu znajdziecie sposoby, jak sobie z tym wszystkim poradzić!

Wszystko na temat Microsoft Store

Microsoft Store to internetowy sklep skierowany do posiadaczy konsol Xbox. Znaleźć w nim można gry, dodatki, a także filmy czy nawet poradniki Xbox. Te nie wytłumaczą Wam jednak, w jaki sposób kupować w MS Store, jak zaoszczędzić dzięki zmianie regionu i jak aktywować na swoim koncie giftcardy, które pozwolą m.in. zakupić ciekawe tytuły w niezwykle atrakcyjnym cenach. Na szczęście, od tego macie nas!

Xbox Game Pass, Xbox Live Gold – abonamenty Xbox

Xbox Game Pass na konsole, Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold… Microsoft nie ogranicza się z abonamentami. Nic więc dziwnego w tym, że nowi użytkownicy często pytają o to, co robią wszystkie Xbox subskrypcje i czy na pewno trzeba kupować każdą, by móc cieszyć się wszystkimi usługami. Co więcej, dostępna w witrynie Xbox pomoc nie do końca wszystko dobrze tłumaczy. Z pomocą przychodzą poradniki Xbox, tłumaczące dokładnie, co oferują dostępne na konsoli Xbox subskrypcje i, co najważniejsze, podpowiadające, jak można zdobyć je taniej.

Problemy z Xbox – jak sobie radzić?

Poradniki Xbox podpowiedzą, co robić, gdy konsola nie chce połączyć się z serwerami gry. Dowiecie się również, jak powinno wyglądać pierwsze uruchomienie Xbox One lub Xbox Series i o czym trzeba pamiętać, by konsola działała bezawaryjnie przez jak najdłuższy czas.