Poradniki PlayStation

Sony PlayStation to obecnie jedna z najpopularniejszych konsol na świecie. Posiadaczy PlayStation 4 jest ponad 100 milionów, wprowadzonej niedawno PlayStation 5 znacznie mniej, jednak liczba osób grających na PS z dnia na dzień jest coraz większa. Choć konsole reklamowane są jako niemalże bezobsługowe urządzenia, „siadaj i graj”, to nie zawsze jednak jest tak słodko. Czasem pojawi się jakiś błąd, czasem konsola nie będzie chciała się uruchomić. Na szczęście z pomocą przychodzą poradniki PlayStation.

Wszystko o PlayStation Store

PlayStation Store to ogromny sklep internetowy, pozwalający zakupić gry cyfrowe, które będzie można uruchamiać na konsoli bez konieczności wkładania płyty do napędu. Potrzebne będzie jedynie PlayStation konto, karta debetowa/kredytowa lub PS Store doładowanie i już można kupować gry. A wiecie, że niektóre tytuły można dostać nieco taniej w PlayStation Store usa? I to bez potrzeby wyjeżdżania z kraju? Poradniki PlayStation pomogą Wam w tej sprawie 😉

PlayStation Plus i doładowania PlayStation Network

PS Store doładowanie wykorzystać można m.in. na dostępne w PS Store gry. Pamiętajcie, że nie jesteście ograniczeni jedynie do sklepu dostępnego w naszym kraju. Stosując proste, całkowicie legalne triki, możecie kupować także gry dostępne w PS Store usa. Poradniki PlayStation podpowiedzą, w jaki sposób zabrać się za ten temat.

Abonament PlayStation Plus pozwala natomiast cieszyć się rozgrywką multiplayer, każdego miesiąca dla subskrybentów udostępniane są także darmowe gry PlayStation. Warto przy tym jednak pamiętać, że o ile z zakupem gier można udać się do innego rejonu, tak abonament przypisany jest już do konkretnego konta.

Problemy z PlayStation – jak sobie radzić?

No dobrze, a co jeśli pojawi się jakiś błąd? Jak poradzić sobie z konsolą, która nie chce się włączyć? Jak sprawić, żeby urządzenie zachowywało się ciszej? Poradniki PlayStation pomogą i w takich sprawach!