Jak zapauzować Humble Choice i otrzymać zniżkę na abonament?

Łowcy, prawdopodobnie każdemu z nas nie przypadł do gustu jakiś zestaw Humble Choice. Jeśli więc nie chcecie płacić za nieinteresujące Was tytuły, to w Waszej głowie pojawiło się zapewne pytanie, jak zapauzować Humble Choice? Z pozoru ta prosta czynność została jednak głęboko zakopana w ustawieniach. Nie macie się jednak o co martwić, w poniższym poradniku pokażemy Wam jak krok po kroku zapauzować subskrypcję od Humble.

Powodów, aby zrobić pauzę w Humble Choice, może być wiele. Od zbyt dużej ilości produkcji na popularnej „kupce wstydu”, poprzez kupowanie tylko konkretnych zestawów, na niechęci do tytułów zaprezentowanych danego miesiąca kończąc. We wszystkich takich sytuacjach wystarczy kilka kliknięć i członkostwo w abonamencie zostanie zawieszone. Należy jednak pamiętać o dwóch podstawowych zasadach. Po pierwsze, pauzę musimy wykonać przed datą automatycznej płatności, która odbywa się na tydzień przed zakończeniem sprzedaży danego zestawu. Po drugie, w dniu debiutu nowej paczki Humble Choice, nasza subskrypcja zostaje automatycznie wznowiona. Warto też dodać, że im szybciej zapauzujemy nasze członkostwo w usłudze (najlepiej pierwszego dnia dostępności nowego zestawu), tym mamy większą szansę na otrzymanie w wiadomości e-mail specjalnego kuponu, dzięki któremu kupicie Humble Choice taniej. 🙂

W dalszej części wpisu znajdziecie szczegółową instrukcję, opisującą krok po kroku jak zapauzować Humble Choice!

Jak zrobić pauzę w Humble Choice

Postępując zgodnie z naszą instrukcją wstrzymasz abonament Humble Choice na najbliższy miesiąc, co za tym idzie, z Twojego konta nie zostanie pobrana cena za paczkę.

Krok 1. Zaloguj się na stronie Humble Bundle

Udaj się na główną stronę usługi Humble Choice i zaloguj się do swojego konta. Następnie kliknij na ikonę profilu, widoczną w prawym górnym rogu i wybierz opcję pozycję „Settings”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 2. Przejdź do zakładki Manage Your Plan

Na nowej stronie zjedź do zakładki „Humble Choice” i kliknij w niebieski przycisk „Manage Your Plan”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 3. Znajdź opcję Skip A month

Gdy znajdziesz się na stronie z ustawieniami swojej subskrypcji, po prostu wybierz opcję „Skip A Month” – niebieski przycisk w lewym dolnym rogu zakładki:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 4. Przeklikaj się przez kolejne komunikaty

Po przejściu na stronę dotyczącą pauzy, zostaniesz zapytany czy chcesz pominąć aktualny miesiąc. Wystarczy, że klikniesz niebieskie pole z napisem „Continue”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 5. Odbierz zniżkę na miesiąc Humble Choice (krok opcjonalny)

Jeśli masz szczęście (lub pauzujesz co najmniej drugi miesiąc z rzędu), to możesz otrzymać propozycję zniżki, o ile nie dokończysz procesu pauzowania. Zniżka umożliwia kupienie miesiąca Humble Choice taniej.

Jak zapauzować Humble Choice

UWAGA! Po odebraniu kuponu nadal możesz zapauzować Humble Choice, bez utraty rabatu. Wystarczy, że powtórzysz pierwsze cztery kroki, a po ponownym otrzymaniu oferty, klikniesz na szary przycisk „Continue to skip”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 6. Potwierdź zamiar wstrzymania płatności za abonament

W tym miejscu pojawią się szczegółowe informację dotyczące pauzy. Upewnij się, że chcesz pominąć dany miesiąc, a następnie kliknij przycisk „Skip a Month”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 7. Sfinalizuj pauzę Humble Choice

Gotowe! Na ekranie wyświetli się komunikat potwierdzający pauzę subskrypcji Humble Choice. W każdej chwili możesz anulować ten proces, klikając przycisk „Resume Now”. Aby powrócić do głównej strony usługi, wybierz szare pole z napisem „Return Home”:

Jak zapauzować Humble Choice

Pamiętaj! Od teraz Twoje członkostwo w Humble Choice pozostaje nieaktywne, aż do startu kolejnego zestawu, o czym informuje baner na głównej stronie usługi. Jeśli zmienisz zdanie, to w każdej chwili możesz wznowić swoją subskrypcję klikając na hiperłącze w napisie „Resume Now”:

Jak zapauzować Humble Choice

Teraz wiecie już jak zapauzować Humble Choice. Możecie więc śmiało pomijać nieinteresujące Was miesiące i kupować tylko te zestawy, które zawierają ciekawe dla Was tytuły! Warto próbować pauzować ofertę nawet dla samej zniżki, dzięki której kupicie kupicie miesiąc Humble Choice znacznie taniej.