Jak anulować abonament Amazon Prime Gaming?

Wiemy, że wielu Łowców skorzystało z 30-dniowego triala Prime Gaming za darmo i poszukuje teraz sposobu na zrezygnowanie z abonamentu Amazon, aby uniknąć dodatkowych opłat po wygaśnięciu okresu próbnego. Korzystając z tego poradnika, dowiecie się jak anulować Amazon Prime Gaming. Rezygnując z jednej usługi, automatycznie wypiszecie się też z pozostałych dostępnych w ramach subskrypcji ofert, dlatego też po wykonaniu poniższych czynności nie musicie już szukać jak anulować Prime Video.

Jak anulować subskrypcję Amazon Prime Gaming

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, żeby w parę sekund zrezygnować z abonamentu Prime Gaming:

  • Krok 2. Po zalogowaniu pojawi się stosowny komunikat o anulowaniu usługi. Naciśnij żółty przycisk „Kontynuuj, aby anulować„.
  • Krok 3. Wyświetli się podsumowanie wykupionej usługi. Teraz kliknij „Zakończ w dniu (…)” – dzień zakończenia abonamentu zależy od tego, kiedy go aktywowaliśmy.

To wszystko. Amazon Prime Gaming zostało pomyślnie anulowane. Dodatkowo benefity Prime będą dostępne na koncie przez cały pozostały okres wykupionej subskrypcji.

Promocja na Amazon Prime Gaming

Korzyści Amazon Prime Gaming

Zanim zaczniecie zastanawiać się, jak wyłączyć Prime na Amazon, pamiętajcie, że abonament ten skierowany jest nie tylko do graczy. W cenie 49 zł za rok usługi (lub za 10,99 zł miesięcznie) otrzymujecie poniższe korzyści:

  • Darmowe gry zmieniające się co miesiąc
  • Pakiety do wybranych gier: postacie, skórki, wzmocnienia. Np. Skiny i punkty RP do League of Legends za darmo
  • Dostęp filmów i seriali na Amazon Prime Video
  • Darmową dostawę zakupów w Amazon PL (bez minimalnej wartości zamówienia)
  • Status Prime na Twitchu – darmowa subskrypcja kanału Twitch.tv

Osoby, które nie subskrybowały jeszcze abonamentu Amazonu mogą skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu próbnego.